Treść opublikowana przez darek
-
[B8 CAG] Zmiana na wyświetlaczu z limuzyny na avant..co robić?
Wchodzisz w zegary następnie coding 07 i w wolnym polu NEW CODING wpisz to 0F04080002000008010000 Jeśli nie pomoże to podam inne kodowania
-
[B8 CAG] Zmiana na wyświetlaczu z limuzyny na avant..co robić?
poczekaj jeszcze chwilkę
-
[B8 CAG] Zmiana na wyświetlaczu z limuzyny na avant..co robić?
Spróbuj tego 0F02080002000008010000
-
[B8 CAG] Zmiana na wyświetlaczu z limuzyny na avant..co robić?
To połącz się z zegarami i tam będziesz miał podane kodowanie i nr komponentu.A skoro masz VCDSa to będziesz miał zakładkę kodowanie długie i wchodząc tam wyświetli się obecne kodowanie a na dole w pionowych kwadracikach odznaczasz opcje jakie chcesz zmienić. Obok tych pustych kwadracików jest opis opcji.Ale jak co to podaj mi obecne kodowanie i nr komponentu.Oczywiście przed jakąkolwiek zmianą zapisz obecne kodowanie
-
[B8 CAG] Zmiana na wyświetlaczu z limuzyny na avant..co robić?
Masz Vaga?
-
[B8 CAG] Zmiana na wyświetlaczu z limuzyny na avant..co robić?
zrób zrzut z kodowania jakie masz i jaki nr komponentu to może coś się wykombinuje
-
[B8 CAG] Zmiana na wyświetlaczu z limuzyny na avant..co robić?
A zmiana kodowanie by nie pomogła?
-
[B5 AFN] AirBag blędy 1044 i 1213
Podaj jaki masz nr sterownika (odczytasz na vagu) i jakie masz kodowanie
-
[INNE] Świeci mi się na desce rozdzielczej right reversing light -A6
To niby gdzie miał zamieścić posta?przecież to usterka elektryczna to miał napisać w felgi i opony czy tuning
-
[ALL B5] Poszukuje kodu do centralnego zamka 35 >> 11 >> ....
robisz to w adaptacjach kod nie potrzebny
-
[B5 AHU] Samochód nie odpala
Podstaw inny pewny akumulator
-
[INNE] Błąd abs w Polo
podaj nr sterownika
-
[B5 AWT] Błąd 561
Odnośnie błędu 00561 to wina może być po stronie przepływomierza,ciśnienia paliwa,nieszczelności w układzie dolotowym lub wydechu,wadliwy(e) wtryskiwacz(e)
-
Wymiana łożyska tylnego koła w Audi A4 B6
Może już wielu z kolegów dokonało samemu takiej naprawy lecz pozwoliłem sobie zrobić zdjęcia wraz z opisem jak to zrobić samemu i zaoszczędzić parę złotych.Więc na początek przygotowujemy sobie klucze takie jak:do kół,13 w celu odkręcenia zacisku i 15 jak by nam się prowadnice obracały podczas odkręcania zacisku,imbus 19,młotek i przecinak nie duży. Więc na początek poluzować musimy sobie koło po czym podnosimy autko. Następnie odkręcamy zacisk i zbijamy kapturek śruby,którą przykręcona jest piasta(łożysko) Teraz bierzemy imbus 19 i odkręcamy śrubę piasty(odkręcamy normalnie w lewo) Gdy już uporaliśmy się z tą śrubą ściągamy teraz piastę wraz z tarczą hamulcową Następnie bierzemy nowe łożysko i zakładamy wraz z tarczą hamulcową. Resztę wykonujemy wszystko w odwrotnej kolejności.Czas na wymianę +-30min i zaoszczędzone około 50zł
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
Od filtra powietrza
-
[ALL] Co to za przycisk??
Wyłącznik alarmu dozoru wnętrza(jak byś np.psa zostawił w aucie) i przechyłowego
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
Czy aby na pewno przepływomierz jest dobry?Coś nie tak po stronie egr lub przepływki.Gdyż porównując parametry z tego silnika to wskazania są całkiem inne przy danych obrotach silnika.I dopiero właśnie przy około2000obr się wyrównują i to nawet nie http://img43.imageshack.us/img43/3208/003dyn.jpg Patrzył bym pod kątem szczelności,prawidłowego podłączenia podciśnień itd
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza w tdi
Lecz kolega pisał ,że ładowanie jest tylko kontrolka ładowania świeci a nie pasek popiskuje i brak ładowania.
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza w tdi
Lecz diody w alternatorze mogą być uszkodzone
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza w tdi
Trzeba było zmierzyć ładowanie miernikiem.Raczej alternator trzeba wyciągnąć a nie napinacz
-
[B5 AFN] Wymiana napinacza w tdi
Do wymiany napinacza nie musisz ściągać przodu.
-
[ALL] Adaptacja pompowtryskiwaczy
Nie
-
[INNE] interpretacja błędu a6 3.0tdi 2007rok
001025 -System recyrkulacji spalin: zbyt mała przepustowość poniżej dolnej granicy - Przerywany
-
[ALL B5] Adaptacja ABS
Obawiam się,że nawet nie połączysz się z ABS-em gdyż najprawdopodobniej masz uwalony sterownik ABS
-
[B5 ANB] Łańcuszek rozrządu wytarł dziury w pokrywie zaworów
To poskładałeś wszystko na starych częściach czy nowe założyłeś a przynajmniej łańcuszek?