Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. jest tam takie wzmocnienie ale sama lampka siedzi na wcisk, wydaje mi się że jesteś to w stanie dorezać, tylko lampka nie będzie tak schowana jak w polifcie a wystawać no moje oko z 3 mm
  2. ekhem ekhem ........ obowiazuje cie ten awatar w całej rozciągłości forum :gwizdanie: Dobra fota do tematu o viagrze tylko jakoś tak w nie takiej pozycji gość z pierwszego planu, ale jaka padła moskalowa viagra takie i foto :gwizdanie:
  3. no jest przetłocznie w podsufitce nawet nie zwróciłem na to uwagi
  4. najłatwiej by było to dopasować, chcesz to wyjmę swoją lampkę i cykne Ci foto jak to jest w oryginale
  5. perełka :polew: :polew:
  6. 377 wycieraczki 372 bodajże pompa paliwa 370 to może wentylatrory 267 to sprzęgło magnetyczne pompy kliny itd.
  7. k**wa nie wytrzymałem :polew: :polew: :polew: perełki :polew:
  8. kable od lampki przedniej, tej lampki się nie przykręca jest na wcisk
  9. i co twarda fajo wytrzeźwiałeś ??
  10. kur...wa mam anglika :polew: kolego jak był pilot w standardzie do centralnego wkładki brak od pasażera(od niemiecka oszczędność), a jeśli nie miałeś pilota w standardzie wkładkę od pasażera masz i wyluzujcie z tymi przekładkami :good:
  11. :good:moja rada jest jedna wymieniaj tylko co potrzeba, osobiście polecam MS, sam wkładałem 4 górne i jest ok,
  12. dla mnie to jest pompa wspomagania, sprawdź ile masz płynu w zbiorniczku wspomagania
  13. powodzenia puknij chociaż parę razy młotkiem :gwizdanie:
  14. Góral.tz odpowiedział(a) na disem temat w Audi A4 B5
    u mnie też tarcze po 12h coś przyłapie auto stoi pod chmurką przy pierwszym hamowaniu też słychać szuranie, ale tylko raz potem już normalnie jest, ja bym się pokusił u ciebie o ponowne odpowietrzenie wszystkich kół i wymianę płynu o ile nie był wymieniany. tarcze chyba ok przynajmniej na moje oko.
  15. przeszkadza Ci dobra jeszcze raz wszystkim miłej zabawy :decayed: a do nie których(szczególnie do takiego jednego) pocałujcie mnie w :wink4:
  16. skąd wiesz że taki jest :mysli:
  17. no właśnie widzę że nie dopiłeś
  18. ja zapraszam do mnie na kwaterę hehe PS. dużo wypiłeś z tym kuzynem ?? :polew:
  19. też Cię lubię
  20. ja bym sobie głowy nie zaprzątał, chodź nie zmienia to faktu że mechaniką nie wierzę ani za grosz
  21. widać :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.