Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[ALL B5] Szybkie pytanie dotyczące wymiany żarówek podświetlenia licznika
dokładnie ja nie będę odpinał aku żeby odpiąć radio licznik, jak wpinałem się z tempomatem pod komp to odpiąłem aku żeby zwarcia przypadkiem nie zrobić każdy robi jak uważa i każdy ma zawsze przynajmniej 2 wyjścia
-
[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
czasem długo bo nie wiem czy tam jest 1200 stopni a silikony potrafią to wytrzymać
-
[B5 AFN] ABS szaleje
daj sobie spokój z odległościami, podobijaj te czujniki tylko delikatnie i daj znać
-
[B5 AFN] ABS szaleje
jest dokladnie tak jak piszesz,przy bardzo wolnych predkosciach tak sie dzieje...tylko tarcze zmienialem z przodu.... a z tylu tez te czujniki sa?? moze faktycznie pozdejmuje te kola i delikatnie podobijam.... tak zrób najtaniej najskuteczniej bo wkurza taki głupiejący abs
-
[ALL B5] Szybkie pytanie dotyczące wymiany żarówek podświetlenia licznika
ja odpinałem licznik bez odpinania aku, byle stacyjka była wyłączona i u mnie żadnych komplikacji
-
[B5 AFN] ABS szaleje
kolego jak tylko przy ok 10km/h i jak się zatrzymujesz a abs pompuje to masz czujnik odsunięty od tarczki weź je podobijaj delikatnie, zdejmiesz koło będziesz widział czujnik jeśli zmieniałeś tarcze z tyłu to na bank czujnik się cofnął u mnie było identycznie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
wytnę kata jak ty wytniesz środkowy :tongue4:
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
e tam moze mały plus za pakiet dioda Jeszcze tempomat na gwiazdkę dostanie [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:33_________________________________________________no i stało się może nie na gwiazdkę ale jeszcze w starym roku tempomat hula [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 15:45_________________________________________________Panowie wywalać kata czy nie??? dużo to daje ??
-
[ALL] Układy wydechowe - katalizatory, tłumiki, końcówki - Andrzej Gruchot
opis całkiem, ja własnie się zastanawiam :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko czekać kiedy będzie Gta-warsow-style lub gta-krakov-style
-
[ALL B5] Światła stopu
w lampach na wtyczce przeważnie masa w audi to przewody brązowe czasem z jakimś dodatkiem ogólnie sprawdz stan wtyczek czy nic nie śniedzieje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew:
-
[ALL B5] Światła stopu
problemy z masą zaśniedziałe styki zacznij od tego i opisz efekty
-
[ALL] Mapa do nawigacji - jaka najlepsza?
Automapa w Polsce rządzi i tyle w temacie
-
Montaż tempomatu A4 B5
biała kostka 4 przewody ja nie miałem pinów więc się dolutowałem do przewodów 12v z bezpieczników(bo w ori miejsce włożyłem bezpiecznik) 1 przewód i działa
-
Montaż tempomatu A4 B5
można sam dokładałem
-
[B5 AFN] Stukanie na niskich obrotach
popychacz u mnie stukało identycznie
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
no to po browarku możesz wystawić gratulacje
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
za daleko jednak mam, poćwiczę inwokację
-
Spotkania na drodze
na Jana Pawła o 10:40 B5 czerwony avant WY 14.... czy jakoś tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gierka wymiata:)
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
można wkleić matę można wkład kupić http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewacz-do-lusterek-gb-10s-12v-i1476237465.html może tu zapytaj
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
niestety nie mam pozostaje alledrogo gb8
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
pany w tą niedzielę te fajerwerki ???