Treść opublikowana przez saintadamus
-
Wybory 2007
21go października skończyła sie IV RP :drool: :oklaski:
-
[B5 1.8T] przed I liftem - 003 choinka, 031, 115 brak dostepu
nikt sie nie orientuje na temat pierwszego problemu ??
-
[B6 AWX] Coś mi huczy w kole ...
nie bardzo rozumiem jak piasta może być do wymiany i co w niej może huczeć kolega kiedyś co prawda wymieniał piaste ale dlatego że pękła mu na pół na pewno byś zauważył
-
[B5 ALG] Moje nowe A4 1.8T 150km, 1998r. kilka pytan;>
1 tak na 2-3 już była odpowiedź 4 w książce serwisowej jest rozpiska
-
[B6 AWX] Coś mi huczy w kole ...
łożysko do wymiany
-
Grupowe hamowanie w firmie ROCAR kolo Gliwic.
niestety już wiem że nie będe problem z niedogrzewaniem sie nie zostanie rowiązany w tym tyofniu więc
-
[B5 AEB] Problem z katalizatorem
dokładnie sonda jest przed katem więc nie ma to nic do rzeczy a autach z dwoma sondami (przed i za katem) może być inaczej ale tu nie masz sie co przejmować
-
[B5 AWT] Ubywa płyn chłodniczy
ja bym na Twoim miejscu posprawdzał wszystkie węże dziś wróciłem od mechanika bo chciałem sie umówić na wymiane termostatu i zauważył przez przypadek że jeden wąż mi cieknie na tyle słabo że ubytków jeszcze na zbiorniczku nie zauważyłem ale zawsze u Ciebie możeby być podobnie
-
Grupowe hamowanie w firmie ROCAR kolo Gliwic.
jak dojde do porządku z niunią do piatku to też sie pisze
-
[B5 AEB] Problem z katalizatorem
możesz śmiało wypruć katalizator i zostawić pustą puszke albo w środek wspawać rurke bez obaw
-
[B5 AWT] Ubywa płyn chłodniczy
no to obejrzyj cały silnik podczas pracy bo może masz gdzieś zwykły wyciek albo, miejmy nadzieje że tak nie jest, masz pękniętą głowice albo blok
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
heh no ja też chciałem do siebie wrzucać niedługo 6000K ale chyba jednak po przeczytaniu tego wszystkiego jednak zdecyduje sie na 4300K i może nawet nie chińskie chociaż z drugiej strony wszystko tam jest produkowane
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
ja bym po prostu przeczyscił i zaadaptował przepustnice możliwe nawet że sama adaptacja przepustnicy pomoże miałem dokładnie to samo po tym jak aku był dłuuugo odłączony i pomogła adaptacja przepustnicy
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
obroty Ci faluja nonstop czy tylko jak zrzucasz na luz to pofaluja chwile i stabilizuja ??
-
[B6 AVF] moja druga 4
no felga musi być większa obowiązkowo ale mi sie spodobał ten avant na tych 19' :drool:
-
Moja A4 1.8 T...przed zmianami...i po
lexy zdecydowanie mi sie nie podobają a z sonarami możesz mieć niedługo problemy niestety
-
[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich
no jak dla mnie nr4 może mi ktoś wyjaśnić dlaczego ori jest zawsze najlepszy :drool:
-
Warto 17/225 AZEV ????
firma znana i dobra ale faktycznie stylistyka akurat tego kompletu delikatnie mówiąc nie powala
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
co prawda głosowałem za słowacją ale wisełka też może być termin mi obojętny postaram sie dostosować
-
[B5 AFN] Hałas ze skrzyni biegów (huczenie)
nie wiem jak kształtują sie ceny używanych skrzynek do A4 ale jeśli np różnca jest znaczna tzn około 1000zł to wtedy może sie opłacać jeśli kupisz skrzynke w firmie o pewnej renomie która na codzień handluje takimi częściami i daje gwarancje przynajmniej 3miesięczną
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
ja nie wiem która ładniejsza :drool: pewnie jak by była w avancie nie miał bym wątpliwości
-
A4 Assistance
a moje zgłoszenie doszło bo nie wiem nawet :drool:
-
[B5 ADR] Lampy przód
wczoraj sie przejechałem na długich i według mnie jest wszystko oko, w miare daleko biją ale moze ja mało wymagający jestem szkoda że fotki nie masz w lepszej rozdzielczości bo wydaje sie że mamy takie same sprawdz na kloszu lampy w dolnej jego część powinieneś mieć dość spore literki FK
-
[B5 AFN] Hałas ze skrzyni biegów (huczenie)
ja jeździłem kilka tyś z tą skrzynia aż ja wymieniłem i sądze że jeszcze troche bym pojeździł ale nie wiem z autopsji jak jest w audi niestety (albo na szczęscie)
-
Listwa Na klapę do B5
myśle że wyglądało by to tak jak na fotkach na aukcji ale to rzecza gustu dla mnie odpada ale ja mam wstręt do dodatków w kolorze chromu poza felgami