Treść opublikowana przez kubson
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Świetny lakier . wrzuć wieksze koła i bedzie miodzio
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
no,no kolego dobry wybór :gwizdanie:
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
T tamtych wuzkom nie odpadlo przypatrz sie na nie nie ma na to T miejsca.. ;] Co do samochodu jak na seryjke ładna wmontuj tam jakies 2,7biturbo i bedzie kox
-
[B5 AKN] Szukasz numeru części, znaczenia błędu, schematu z Etki? - napisz tutaj.
Super dzieki bardzo..!
-
[B5 AKN] Szukasz numeru części, znaczenia błędu, schematu z Etki? - napisz tutaj.
Prosiłbym o podanie numerów katalogowych uszczelek pokazanych na obrazku i tych które są jeszcze pod egrem na tych łacznikach gdyż bede to wszystko czyścil do błysku ;][br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 07:09_________________________________________________zapomnialem o najwazniejszym http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/824f56cf5725e5bf.html
-
[B5 AKN] Problem z silnikiem i mocą
ogranicznika to on zadnego niema raczej :gwizdanie: a to 240 z tym silnikiem w polsce szacun xD
-
[B5 AFB] Duże spalanie..
Zgadzam sie po mieście to nawet 20 dychy spali a te 13.l to normalka w tym zestawieniu u mnie jest podobnie Q i Tip
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Niedzielni kierowcy masakra...
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
taa ich golfy 1,2 na lpg wciagały nissana 350z ;d ?
-
[ALL B5] Moja Audiolka:)cudo:)
Lakier w stanie idealnym :> jak na serie to bardzo ładna
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
5 Death car crash in Russia tak sie koncza niektorych popisy ;/ ;( a tak do tematu kiedyś spod świateł w nocy bodajrze w Szczawnicy stanoł obok mnie Chevroletem Laceti to mowie sprawdzę czy silnik mam wporzątku do 100 podpedzilem i zostal 1dł. z tyłu także nawet nawet heh. i ostatnio na światłach w czestochowie dojezdzalem do swiateł patrze w lusterka za mna pedzi jakas fura na ksenonach podjezdza A3 nowa max 2 lata miała, zielone full gaz bylismy rowno do 120 potem odpuscilem a on prół dalej.. ale czy obaj jechali na maxa niewiem
-
[B5 AFB] Original German avant blue
No być może jak się będzie silnik trzymał do końca to będę w 7 niebie :gwizdanie:
-
[B5 AFB] MOJE A4 B5 OSTATNI LIFT...
Te silniki raczej zabijał olej LL i piłowanie go na zimnym silniku jak sie tego przestrzegało to silnik odpłaca sie bezawaryjnoscia
-
[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be
no no czekam z niecierpliwoscia
-
[B6 AVF] Po odpaleniu silnika całe auto się trzęsie
Logi statyczne grupa 013 zloguj i wrzuc na forum
-
[B5 AFN] Wzrost spalania
6,8 to chyba dobry wynik 5,0 to Ci spali jak bys w trasie jechal max 100km/h ;]
-
[B5 AFB] Logi statyczne i BS do oceny./ Pytanie o dawke paliwa
Niewiem rozrzad robił poprzedni właściciel ale jest to pewne bo wszystko jak patrzelismy u mechanika mojego dobrego to powiedział ze to ma te 20k to sobie odpuściłem. EGR wyczyszczę jak tylko wróce do Polski bo akurat za granicą jestem.Ale nawet nie zauważyłem zeby kopcił.. Później wrzuce loga 011dyn. bo kiedyś robiłem to byście jeszcze turbinke ocenili bo jest po regeneracji . dzięki za ocenienie tych PS. co do odpalania na zimnym pali na dotyk na goracym musze krecic nawet 10 sekund w zaleznosci jak bardzo jest goracy ale jak odepne czujnik G62 to zapali w sekunde czyli to bedzie wina czujnikaa czy złego kąta wtrysku ?
-
[B5 AFB] Logi statyczne i BS do oceny./ Pytanie o dawke paliwa
no właśnie coś mnie się zdaje ze ten EGR szfankuje opłaca się go zaślepiać ? był 20tkm temu a co coś nie tak ?
-
[B5 AFB] Logi statyczne i BS do oceny./ Pytanie o dawke paliwa
Witam wszystkich prosiłbym abyście ocenili te logi pozdrawiam Statyczne 014 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d247ed3ab162eecf.html 013 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/608c71ad6f7a0932.html 007 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb91cf6a38668cf9.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89820cd1468f5146.html 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b5f8f30a1718203.html 001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b8a2432959c2ffa.html 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f98f7faf00cdb18f.html 018 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0654c1d59def4da1.html Bassic Setting 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71a61245690310d4.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a06daa157ec41a47.html 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/81f5cc291fac8769.html Co z nich wynika wszystko ok ??[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 15:16_________________________________________________Nikt nie zdiagnozuje ? [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 21:07_________________________________________________Nie ma to jak fachowa pomoc ;]
-
[ALL B5] Który zestaw ksenonów lepszy.
nie chce poprostu zeby mi po miesiącu przetwornice padły ani jakies podobne sceny typu zakłucanie cb...
-
[ALL B5] Który zestaw ksenonów lepszy.
Witam który z tych zestawow lepiej kupić chodzi mi o jakość światła itp. 1 opcja ta która ja bym wybrał http://moto.allegro.pl/item808507317_zestaw_max_xenon_hid_h1_h7_xenony_cyfrowe_gw_fv.html 2. http://moto.allegro.pl/item807223417_xenon_ksenon_hid_h7_4_3k_5k_6k_8k_10k_12k_warszawa.html 3.http://moto.allegro.pl/item808397530_xenony_h1_h7_6000k_slim_sprawdzony_sprzedawca_hid.html 4.http://moto.allegro.pl/item786807367_cyfrowe_xenony_h1_h7_6000k_digital_hid.html które są najlepsze ?? pozdrawiam
-
[B5 AKN] Wpływ zatkanej odmy na przepływomierz, doładowanie...
Jak sie nie myle to czytałem ze ma wpływ na turbo ale moge sie mylic. Ja jak kupilem to mialem chyba kompletnie zapchana bo białego dymu bylo ciagle w hu** po wymianie odrazu auto zaczelo byc mocniejsze i wgl
-
[B5 AFB] Moja srebrna strzałka ^^
Zadbana lakier silnik wnetrze a tak z ciekawosci jaki ma przebieg?
-
[B5 AFB] MOJE A4 B5 OSTATNI LIFT...
czyli twoj ma 350000 stary sa samochody 20 letnie a maja przebieg 20k a Wy odrazu 10 lat to 300k masakra Odme mozesz wymienic jak zacznie przydymiac Autko bardzo ładne szczegolnie środek
-
[B5 AKN] [1999 ROK PO LIFCIE] NOWE FOTY!
ale wkoncu silniczek 2.5