Treść opublikowana przez steve69
-
Uchwyt do telefonu
Może ja coś źle zrozumiałem, ale to co widać na zdjęciu kolegi darkle to nie adapter, a jedynie podstawka. To właśnie do niej mocujesz adapter odpowiedni do twojego telefonu, a dopiero w to wkładasz sam aparat: -- Pozdrawiam. Sławek
-
Plastik pod kierownicą.
Zdejmujesz lewą osłonę deski (tam gdzie są bezpieczniki) i odkręcasz jedną śrubę (klucz 10 lub 8 - nie pamiętam). Następnie nurkujesz pod kierownicę i tym samym kluczem odkręcasz 2 śruby). Na koniec wyciągasz ten schowek - może się jeszcze trzymać przy desce na takich wpustach, trzeba go odpowiednio wysunąć. Zanim wywalisz schowek na zewnątrz nie zapomnij odpiąć złącza diagnostycznego. -- Pozdrawiam. Sławek
-
nie laczy podswietlenie tylnej tablicy
Zmień żarówki na zwykłe. Jeśli i te będą gasły, to znaczy, że to wina instalacji. Jeśli nie będą gasły, to znaczy, że te ledowe są do d.... Tu masz link do opisu, jak dobrać się do tej listwy oświetleniowej: a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-problem-otwieraniem-bagaznika-naprawa-fotostory-150588/ -- Pozdrawiam. Sławek
-
Co to jest [?]
Myślę, że to nie jest numer 613971955, tylko 813971955 (co zresztą widać na zdjęciu ze strony, do której linka podałeś). Po wpisaniu do ETKA numeru 813971955 pokazuje się informacja, że: "wycofano to w dniu 31/08/1986, użyj jako części zastępczej 813972923". Część 813972923 opisana jest jako: "obudowa płaskiej wtyczki z kontaktverriegelung und tuelle". kontaktverriegelung - to po niemiecku kontakt/styk blokady, co by sugerowało, że to część instalacji alarmowej lub centralnego zamka. Dörrlascylinder - to po szwedzku "cylinder zamka drzwi" (przynajmniej Google tak to przetłumaczył ). -- Pozdrawiam. Sławek
-
osłona głośników
Żeby dobrać się do głośników musisz ściągnąć boczek z drzwi. Samych maskownic nie zdejmiesz, bo są zgrzane z boczkiem od środka. -- Pozdrawiam. Sławek
-
centralny zamek wlewu paliwa
a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-zamykania-otwierania-klapki-wlewu-paliwa-avant-130515/ -- Pozdrawiam. Sławek
-
Wymiana poszycia oparcia fotela kierowcy - dużo z tym roboty?
Witam. Dzisiaj zauważyłem, że w oparciu fotela kierowcy w jednym miejscu materiał mam już tak przetarty, że niedługo pewnie powstanie tam dziura. Chciałbym zatem zmienić poszycie oparcia. Jak się uda, to na jakąś używkę w dobrym stanie, a jak nie znajdę używki, to trzeba będzie kupić nówkę w ASO. W związku z tym mam pytanie do osób, które już taką operację przeprowadzały: czy dużo z tym roboty? Czy są jakieś szczegóły, na które trzeba zwrócić uwagę? Wszelkie porady mile widziane. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Uchwyt pod telefon - ale co dalej ??
A czemuż to kierownica musi być z B7 ? Przecież w B6 też są kierownice multifunkcyjne. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Złączki w elektryce
Element wtyczki zaznaczony czerwoną kropką naciśnij w kierunku, który pokazuje strzałka. Cały czas naciskając odpinaj wtyczkę. W ten sam sposób rozwiązano blokadę większości wtyczek w samochodzie. -- Pozdrawiam. Sławek
-
lampa przednia
Według ETKA: 8E0941029D - reflektor halogenowy tylko dla ruchu lewostronnego (do numeru VIN 8E-3-280 000) -- Pozdrawiam. Sławek
-
dioda led przy check...
U mnie czujnik oświetlenia zegarów jest tutaj (żółta kropka): Ja działanie tego czujnika u siebie sprawdzałem małą latarką. Po włączeniu zapłonu wystarczyło poświecić na ten czujnik, a podświetlenie zegarów automatycznie wzrastało. Czyli tak jakbym jechał w słoneczny dzień, a podświetlenie ustawiało się tak by być lepiej widocznym. Po zgaszeniu latarki podświetlenie zmniejszało się, czyli tak jakbym jechał nocą, a podświetlenie ustawiało się tak by nie oślepiać. -- Pozdrawiam. Sławek
-
dioda led przy check...
Kurcze, myślałem o tym, ale zmyliło mnie położenie tego czujnika. W moim aucie (avant) jest on umiejscowiony tuż obok licznika przejechanych kilometrów. -- Pozdrawiam. Sławek
-
dioda led przy check...
Gdzie masz tę kropkę? W tym samym miejscu, co na zdjęciu kolegi A4c ? -- Pozdrawiam. Sławek
-
brak dźwięku w tylnych głośnikach oraz problem z cd
Jakie radio siedzi w aucie? Może ten temat coś pomoże?: a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/all-b6-radio-concert-ii-przestal-grac-tyl-217567 -- Pozdrawiam. Sławek
-
SWAP na nowszy kluczyk możliwy?
Jak rozpołowisz pilot, to w środku znajdziesz taki nadruk: To zaznaczone na żółto, to częstotliwość na jakiej pracuje. -- Pozdrawiam. Sławek
-
SWAP na nowszy kluczyk możliwy?
kupujesz pilot od np. A4B7 pracujący na takiej samej częstotliwości jak ten stary, ze starego pilota przekładasz do nowego transponder immo, dorabiasz grot kluczyka, przypisujesz nowy pilot do swojego samochodu. Od tej chwili powinno działać. Tutorial z "audizine.com": www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY -- Pozdrawiam. Sławek
-
Jak wyjąć szybe z tylnych drzwi w avancie.
Nie da się. Szybę wyjmiesz tylko po wymontowaniu ramy okna. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Jak wyjąć szybe z tylnych drzwi w avancie.
Proszę: -- Pozdrawiam. Sławek
-
Wymiana mechanizmu podnoszenia szyby przod - strona pasażera
a4-klub.pl/nadwozie-14/b6-avf-wyjac-rame-okna-185923/ -- Pozdrawiam. Sławek
-
Co to jest
Do awaryjnego otwierania klapki wlewu paliwa. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Bateria do pilota
ETKA swoją drogą, ale żeby mieć 100% pewności przed napisaniem wcześniejszego posta rozebrałem swój pilot. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Bateria do pilota
1x CR2032 -- Pozdrawiam. Sławek
-
Czujnik temperatury A4 B6 2002r 1.9 TDI 130KM nie pokazuje temperatury
Szukajcie, a znajdziecie: a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b6-avf-wymianie-termostatu-gorzej-161230/#post1916637 -- Pozdrawiam. Sławek
-
Concert II włącza się po czasie
Na twoim miejscu szukałbym zimnych lutów. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Gdy we wrześniu 2012r. zmieniałem u siebie pompę wspomagania, to płyn G 004000M2 kupowałem właśnie w ASO Skody. ETKA twierdzi co innego: G 002000 Wycofano w dniu 01/02/2006, uzyj jako czesci zastepczej: G 004000M2 Nic dodać, nic ująć. -- Pozdrawiam. Sławek