Treść opublikowana przez bobikos
-
Połączenie drzwi z budą (guma)
tak. Sterowniki drzwi działają tylko w parze.
-
Połączenie drzwi z budą (guma)
Brak zasilania w drzwiach kierowcy i pasażera. Jeśli polutowałeś wszystko to pora sprawdzić bezpieczniki.
-
Jakie są rodzaje nagłośnienia w b6?
O ile się orientuję to w B6 są trzy rodzaje nagłośnienia: 1. instalacja przygotowana pod radio niefabryczne - wtedy masz 4 głośniki + 4 wysokotonowe w drzwiach. Wszystkie 4 głośniki podłączone bezpośrednio pod radio. Nie ma za to subwoofera oraz głośnika centralnego w desce. Rozpoznasz po niefabrycznym radiu. Jeśli do tej instalacji założysz np. Concert 2 to nie będzie grał tył, brak info o stacjach na FIS, radio nie zapamięta kodu. 2. instalacja z fabrycznym radiem (np. Concert 2, Chorus 2, Navi+, RNS) - masz 4 głośniki + 4 wysokotonowe w drzwiach. Przednie głośniki podłączone pod radio, tylne przez wzmacniacz subwoofera, dodatkowo jest głośnik centralny. 3. instalacja BOSE - ilość głośników jak w pkt. 2, z tym że wszystkie głośniki idą przez wzmacniacz, dodatkowo masz jeszcze mikrofon w lampce do wysterowania dźwięku.
-
Jak otworzyć bagażnik?
nie lepiej było wkładkę zamka zniszyć? Jeśli dobrze kojarzę kluczykiem też da się otworzyć klapę...
-
Radio Concert - dźwięk tylko przód
Musisz przełożyć piny od emulator do oryginalnej wtyczki albo dokupić przejściówkę gdzie oryginalna kostka jest podzielona na trzy niezależne
-
Prośba o pomoc w logach, brak możliwości zapisania kodowania
Skasuj te błędy i zobacz które wracają.
-
Klima pomocy :( 39 stopni a ja bez klimy filmik yt
sprawdź błędy Vagiem i spróbuj zrobić nastawy podstawowe w klimie
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
Dodatkowe gniazdo zapalczniki idealnie mieści sie w blendzie pod tylną popielniczką. Ja dodatkowo mam rozgałęziacz na dwa gniazda w podłokietniku. Wszystko podłączone pod przednią zapalniczkę.
-
przycinajace sie wycieraczki
Też mam taki problem czasem i mimo wymiany mechanizmu wycieraczek z silniczkiem problem nie ustał. Ja obstawiałbym jednak manetkę.
-
Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
nie ma takiej opcji żeby tylko czarne wymienić, nie kupisz samej gumy.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
MK AJ ma fabryczny alarm i właśnie czujnik położenia znajduje się w MK. Widocznie ktoś zakodował moduł pod alarm. Masz błędy braku syrenki?
-
czujnik poziomu oleju brak wskazań na fisie
A jak niski miałeś ten stan oleju? W T5 np. zapalał się dopiero jak na bagnecie było ledwo na końcu bagnetu.
-
klima nie odpala
jeśli nie świeci się na stałe przycisk ECON (co sugerowałoby uszkodzony czujnik) to sprawdź czy nie zerwało się sprzęgiełko klimy. Jeśli klima była rozkręcona to należało wymienić przynajmniej osuszacz.
-
[AVB 1.9 TDI] Nie równa praca analiza logów
Nie koniecznie wtryskiwacz. Może wystarczy wymienić uszczelnienia wtrysków.
-
Wymiana pompy paliwa [BRD] quattro
Z drugiej strony to są jedynie kable do pływaka
-
Wymiana pompy paliwa [BRD] quattro
Kolego, wg moich informacji w baku jest jedna pompa i znajduje się ona pod prawym deklem - czyli tam gdzie zaglądałeś. Nawet jeśli mylę się i są dwie pompy to dostęp do nich też będzie poprzez prawy dekiel, ponieważ tylko tutaj przychodzi zasilanie do pompy. Sprawdź czy wewnątrz nie idą gdzieś dalej przewody elektryczne.
-
Skrzynia biegów z 2.5 TDI do 1.9 TDI
Ja mam skrzynię ftm
-
Skrzynia biegów z 2.5 TDI do 1.9 TDI
Jestem po takiej przekładce i zestaw będzie pasować. Między skrzynią a silnikiem masz podkładkę dystansową, musisz ją zostawić wtedy rozrusznik i sprzęgło pasuje. Jeśli bierzesz skrzynię od wersji 180KM to będziesz musiał dorabiać układ chłodzenia oleju w skrzyni - poprzez zamontowanie osobnej chłodniczki lub chłodnicy wody od automatu. Bak z pływakami i pompą od 2.5 tdi też pasuje pod warunkiem że dawca jest z rocznika conajmniej 2003.
-
Wyciek oleju spod listwy zasilającej PD
Wycieka mi olej spod gniazda listwy zasilającej pompowtryskiwacze (mocowane na dwie śruby do silnika). Ponoć nie ma tam uszczelki a na pewno nie jest dostępna jako osobna część. Czy ktoś z was miał taki problem i poradził sobie inaczej niż poprzez wymianę całej listwy (koszt ok 300 zł)?
-
Dostępność skrzyń 6-cio biegowych w silnikach 1.8T/2.0/1.9
O ile wiem skrzynia 5b była w słabszych jednostkach, 6b w mocniejszych. Dlaczego pytasz?
-
Schemat instalacji sterownika wentylatorów
Tomeczek1403 sprawdź czy przekaźniki na podszybiu nie pływają w wodzie - poszukaj jak zdjąć pokrywę komputera. Częstym efektem zalania jest właśnie załączający się wentylator. Druga możliwość dla załączającego się wentylatora to uszkodzony czujnik temperatury płynu chłodzącego. Mandal - ciśnienie po uruchomieniu klimy powinno iść do 12-13 bar, Ustaw temperaturę na low lub włącz nadmuch na szybę przednią i sprawdź wartości jakie pokazuje.
-
Wkład lewej lampy tył
mam lampę lewy tył avant uszkodzoną ale wkład jest ok. http://olx.pl/oferta/a4-b6-avant-lampa-lewy-tyl-CID5-IDeHJ6h.html
-
Skrzynia 6 biegów AVF wszystkie biegi na lewo przestały wchodzić
musisz zdjąć tą osłonę przykręconą na dwie 10. Moim zdaniem to nie skrzynia ale wybieraki przy skrzyni
-
B7 1.9 BKE Turbo AWX pompki AL
Mnie zamiennik zaczął się uslizgiwac na wyższych biegach 4-5 dlatego zamieniłem na 240 mm. Ale jak sprzęgło swieżynka to będzie dobrze.
-
B7 1.9 BKE Turbo AWX pompki AL
Sprzęgło trzyma ten moment?