Treść opublikowana przez bobikos
-
Chłodnica wody
To znajdź mi kolego aker 3.0 tdi o oznaczeniu ABM. W kwestii wymiarów to wpisz sobie w google numery chłodnic, które podałem i porównaj wymiary które tam są określone
-
Chłodnica wody
Jeśli masz silnik BKN i do tego automat to wydaje się że powinna podejść chłodnica 8E0121251AD. Wrzóć w google i porównaj wymiary ze swoją. Ewentualnie 8E0121251AE bo ta bardziej podchodzi wymiarami. Musiałbyś podać oznaczenie silnika oraz datę produkcji auta
-
Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
wg mnie ta dwupinowa kostka jest od czujnika zajętości fotela, która w B6 nie występuje. Jeśli pozostałe kolory się zgadzają to wydaje się że wszystko powinno działać. Ze schematów wynika że tylko grzane boczki foteli Z33 i Z41 łączone są inaczej, główne obwody Z8 i Z9 są połączene tak samo (w szereg).
-
Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
jesteś pewy że ta kostka jest od grzania?
-
Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
niestety takiego szczegółu nie ma na tych schematach. Musiałbyś dorwać wiązkę wewnętrzną fotela od A6
-
Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
-
Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
maty masz z A6 a instalację wewnętrzną fotela masz z a4? zrób zdjęcia jeśli możesz
-
Maty grzewcze i gąbka z a6c6 sline do a4b7 sline
Jak rozumiem masz same maty ale nie posiadasz wewnętrznej wiązki fotela z A6 (tej od mat do zielonej kostki w podłodze). O ile dobrze kojarzę to w A4 maty są połączone w szereg a w A6 równolegle, stąd dodatkowe kostki. Po południu wrzucę schematy z elsy to się wyjaśni. Maty trzeba łączyć tak jak w a6.
-
Sanki/wózek Audi A4 B6 1,9 TDI AVF
Jeśli masz zawieszenie 1BE to idą sanki 8E0399313BD. Z ETKI wychodzi że sanki są takie same dla większości skrzyń manualnych i automatycznych. Pasuje od A4 B7 i Seata Exeo. Kupuj jak najmłodsze to będzie w dobrym stanie i zaoszczędzisz na wymianie tulei Dla zawieszenia 1BV idzie 8E0399313BG
-
fis caly na czerwono sie swieci bez informacji
A próbowałeś najprostszych rzeczy, tj odłączyć licznik od zasilania ew. zdjąć klemę na kilka minut?
-
Tapicerka z Exeo do B7
powinny pasować rozstawem. Jeśli nie mają pompowania to po prostu tego nie podłączysz bo nie będzie czerwonej kostki. Widzę za to zieloną kostkę przy fotelach więc możesz dorobić w przyszłości instalację do podgrzewania foteli.
-
Swap 1.9tdi avf > 1.9 avf quattro
jest wątek do montażu quattro i znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie pytania które zadałeś. Przenieś swój temat do tego wątku
-
Brak kontrolki od świateł na desce
trzeba zmienić kodowanie licznika, poszukaj bo temat był omawiany na forum.
-
Stopka pod lewą stopę
Nie wiem jak trzymasz nogę jeśli nie masz tej stopki. Kupuj i montuj. Ten uchwyt na górze jest do trzymania osłony pod kierownicą.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Pytanie należy uznać za retoryczne. Czujniki są źle dobrane i pdc szaleje. Wymień czujniki na dedykowane do B7.
-
Montaż głośnika podszybia i wzmacniacza
Wypnij z czarnej kostki kabel szaro-niebieski (to jest podświetlenie wykorzystywane przy niefabrycznych radiach). Musisz natomiast podpiąć kabel zielono-niebieski na pin 3 i podłączyć to pod linię K we wtyczce OBD lub 23 pinie zielonej wtyczki licznika (i tak prowadzisz CANY do licznika) - bez może być problem z diagnozą po CAN. Zasilanie wzmacniacza możesz wziąć z za radia ( tak jest chyba w ori). Do głośnika centralnego idą cienkie przewody, 1,0 mm2 będzie w zupełności wystarczający. Do concerta należałoby też dołożyć odpowiedni wzmacniacz antenowy i antenę divesity Przy takiej zabawie z kablami trzeba było iść już w BOSE.
-
Naprawa sprzęgła kompresora...
U mnie raz się odkręciło więc przykręciłem i śrubę dałem na klej, niedługo potem sprzęgło znowu odpadło a do tego zerwało śrubę. Temat został rozwiązany dopiero po wymianie kompletu sprzęgła wraz z kołem pasowym. Wg mnie widoczny na zdjęciu element odkręca się z powodu luzów na sprzęgle.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Wg mnie szystkie czujniki w B7, jako że mają w jednym i czujnik światła i czujnik deszczu, reagują zapalniem świateł mijania w deszcz. Jeśli chodzi o reakcję na podświetlenie zegarów to chyba bardziej należy szukać ustawień w liczniku - kanał 19 adaptacji.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Jeśli masz zwykłe lampy i miałeś pierwotnie moduł B6 low to zasilanie silniczków masz wzięte z przewodu zasilającego światło mijania. Jeśli więc MCE na trybie auto przygasza światła (w przypadku halogenów h7 kanał 5 w adaptacjach - standardowo ustawiony na 92%) to automatycznie silniczki zasilane są z niższego napięcia. Należy sprawdzić skąd masz zasilone silniczki oraz sam przełącznik poziomu świateł. U mnie na dziennych światłach silniczki zaczynały buczeć. Jak na razie zmieniłem adaptację w kanale na 100% i nie ma problemu. Jedyne co się nie zgadza u Ciebie to że taka sytuacja ma miejsce w nocy, wtedy światła powinny świecić pełną mocą. Dlatego sprawdź skąd są wzięte zasilania elementów. Obydwa winny być zasilone pełnym napięciem.
-
Zbiorniczek na płyn, wypadający wężyk
być może to będzie pasowało, ale musisz sprawdzić 1J0 955 665 E
-
Zbiorniczek na płyn, wypadający wężyk
https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/audi-a4-b6-b7-schlauch-scheinwerferwaschanlage-swr-8e0955667/1185534573-223-2149
-
Zbiorniczek na płyn, wypadający wężyk
Результат пошуку Google на запит https://i.ebayimg.com/00/s/MTYwMFgxNTMy/z/IqEAAOSwyTtdV~RI/$_59.JPG IMAGES.APP.GOO.GL tak to powinno wyglądać
-
Zbiorniczek na płyn, wypadający wężyk
Na czarnej złączce brak zabezpieczenia. Zwróć również uwagę że zbiorniczek dotyka do intercoolera, więc coś tam jest źle zmontowane.
-
Wsteczny wchodzi bez wciskania
poszukaj wątku o naprawie wybieraka, tam jest dużo zdjęć. Wg mnie masz uszkodzone jabłko w wybieraku. Wymień mechanizm w wybieraku, można to zrobić bez demontażu tunela.
-
A4B6 2002r przejście do wtyczki telefonu
Masz stary zestaw głośnomówiący. Zostaw w spokoju tą wtyczkę bo do niej nie ma schematów. Schowaj ją i doprowadź sobie spod zapalniczki dodatkowy obwód do którego podłączysz ładowarkę. Swoją drogą ja ten uchwyt wywaliłem bo przeszkodzał pasażerom, teraz są zaczepy magnetyczne w kratkę które dobrze trzymają telefon.