Treść opublikowana przez k0za
-
Spocik Lubuski :)
Trzeba by rozruszać klamoty :>
-
[ALL B5] ESP- czy powinno się wyłączyć w 100% po naciśnięciu przycisku
Ja też mam wrażenie, że esp się nie wyłącza w 100% Druga sprawa, że w b5 jest coś jakby sztuczna szpera i nawet słychać jak przy wyłączonym esp i ostrym dodaniu gazu pyka jakiś przekaźnik i jedno z kół jest przyhamowywane - takie jest bynajmniej moje odczucie.
-
[ALL B5] Termostat do AJM
W ajm z a4 ten króciec wygląda nieco inaczej. Ja wymieniałem samemu i da się to zrobić bez problemu, chociaż trzeba się trochę nagimnastykować Trzeba uważać żeby nie połamać takich plastikowych zaczepów wewnątrz tego króćca, mi jeden się wyłamał ale na szczęście wszystko udało się złożyć. Przy okazji wymieniłem też płyn chłodniczy. Termostat ori wraz z oringiem kosztuje w aso coś koło 130zł.
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
a browarki też będą ?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a teraz kolega mi mówi ze pali cos koło 0.5l/h... to jak to w końcu z tym jest? Sory za pomyłkę, faktycznie spalanie w ciągu 1 godziny to około 0,6 litra
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Około 1,2 litra na godzinę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie padł mi aku i szukam kogoś kto pomoże rozkodować radio Symphony. Znacie kogoś w Poznaniu? Jutro zapytam a ASO ale to pewnie będzie minimum 100zł
-
[B5 AJM] Spalanie z tiptronic
Tak btw przecież klima w tych temperaturach się nie załącza. A odnośnie spalania to u mnie w AJM manual około 7 na bardzo krótkich dystansach.
-
[B5 AJM] Reflektory soczewkowe słabo świecą
Ja też się przymierzam do regeneracji moich soczewek w xenonie. Chętnie poczytałbym tutaj jeszcze kilka opinii ;]
-
[ALL B6] Wymiana żarników, a przepalenie przetwornicy.
Jak dobrze że w b5 jest D2S. Zmieniałem kilka miesięcy temu żarniki i na szczęście nic się nie stało z przetwornicami.
-
[B6 AVF] Czy zasłonić wlot powietrza?
jakie temp. by nie byly mam ciagle 90C trasa nie trasa. sprawny termostat podstawą sukcesu. Benzyna to zupełnie inna historia..
-
[B6 AVF] Czy zasłonić wlot powietrza?
Ja mam sprawny termostat ale mimo wszystko jak tydzień temu robiłem trasę 200km i był mróz -18*C to silnik nie mógł utrzymać 90*C przy stałej prędkości powiedzmy 80km/h i ciągłym nadmuchu tego zimnego powietrza, a więc taki karton na pewno by pomógł.
-
[B6 AVF] Czy zasłonić wlot powietrza?
Tektura to faktycznie dziadostwo. Ale gdy są mrozy rzędu -15*C to taki patent spełnia swoją rolę. Wisko cały czas kręci i "obwiewa" silnik powietrzem -15*C. Na krótkie odcinki może pomóc.
-
Polecane opony zimowe
każda zimówka bije wielosezonówki na głowę, może z zastrzeżeniem chińskiej myśli technicznej.
-
[ALL B5] Wymiana palnika xenon i problem
Też brałem u tego gościa żarniki. Jak na razie świecą ( odpukać w niemalowane ) Chociaż światło jakie dają jest na prawdę słabe, ale czy to przyczyna żarników to nie jestem jeszcze pewien, muszą rozebrać lampy i zobaczyć jak wyglądają odbłyśniki. Prawdą jest że za 100zl z alegro się nie kupi ori żarników, te również są podróbami
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
Zamknąć ten temat. żenada.
-
Spocik Lubuski :)
Auto brum, według mnie lipa. Chciałem im dać kilka robót, od wahaczy po rozrządy w a4 i a6. Podejście do klienta dno, gość mówi że nie ma czasu, obraca się na pięcie i tyle. Byłem kilka razy, zawsze podobna sytuacja. Kumplowi w pasacie połamali zaczepy pokrywy silnika i cośtam jeszcze. Ja nie polecam.
-
Spocik Lubuski :)
To chyba będzie okazja do oddania kluczy do radia :>
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
instalacja paska ma być przed czerwcem 2014 później do kosza
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Tydzień temu 100km trasa w audi a6 c5 avant 1.9tdi AVF spalanie 4,7l / 100km. Fakt, że specjalnie była jazda eko ale sam nie sądziłem że taką krową da się zejść poniżej 5 litrów / 100km. Opony zimówki 205/55/16
-
[B5 AJM] Szumiące łożysko
Na razie czekam aż śniegi trochę odpuszczą bo nie mam jak się teraz do tego dobrać
-
[B5 AJM] Szumiące łożysko
Sprzęgiełko zmieniłem a przy okazji zrobiłem pełen remont alternatora. Szumy jednak zostały. pozostaje szukać dalej
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
wszystkie
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
jak wchodzić w wymianę rozrządu to tylko komplet, to się odpłaci w przyszłości.