Treść opublikowana przez k0za
-
[INNE] S6 Manual
Widziałem niedawno tego GTRa, ładnie się kolega bawi :gwizdanie:
- Spocik Lubuski :)
-
[B5 AJM] Śladowe ilosci oleju w turbo
Jest OK. Mam to samo, założyłem 1000km temu OCT i już mam dużo mniej tego syfu w dolocie.
-
[B5 AJM] FELGI 8JX18 H2 ET43 do audi a4 b5 avant???
mam felgi o tych parametrach i opone 225/40/18. Przy szerszej na 99% będzie tarło o zwrotnicę.
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
No do chu*a wacława trzeba by coś pokminić
-
[ALL] Na którym biegu lepiej?
Silnik osiąga największą sprawność energetyczną na przecięciu się krzywych momentu i mocy, wtedy również jest najbardziej wydajny. Jeżeli jest jazda pod obciążeniem to nie zalecałbym zbyt niskich obrotów.
-
[ALL B5] Jakie felgi do avanta
ja takie mam. felga mi się mega podoba, ale jeszcze muszę zglebić autko. co do opony to przy nich 225/40 najlepiej. przy tym ET i szerokości raczej szerszej bym nie polecał. btw nie wiem czy wychodziło w oryginale inne ET
-
[B5 AJM] Skąd ten olej ?
mówisz o 1.9TDI?
-
[B5 AJM] Skąd ten olej ?
oj nie byłbym takie pewny. ale jeżeli tak to fajnie bo będzie spokój wyczyść i obserwuj nadal
-
[B5 AJM] Skąd ten olej ?
poszukaj tematów o: oil catch tank jest to odstojnik oleju pochodzącego z odmy. ewentualnie jeżeli ten olej pochodzi z odmy można wymieć odmę czyli całą pokrywę zaworów - a to już koszta
-
[B5 AJM] Skąd ten olej ?
zapewne olej pochodzi z dolotu. wydostaje się pomiędzy gumowym kolankiem a EGR'em oraz z samego EGR'a cieknie. ściekając w dół rozbryzguje się po całym silniku. a olej w dolocie pochodzi z odmy, ewentualnie turbina puszcza.
-
[ALL] Różnica w ilości wolnego miejsca pomiędzy B5 a B7
jezeli b5 jest ciasne to w b7 duzo sie nie zmieni. za to pomiedzy a4 a a6 jest przepasc jezeli chodzi o miejsce na tylnej kanapie. rozwaz a6 c5 albo c6
-
[B5 AJM] Problem z olejem 2 litry na 10000 ??Turbo po regeneracji
Olej w dolocie to normalna sprawa. Przy sprawnym turbo olej pochodzi z odmy. Sam niedawno założyłem OCT i obserwuje ile tego się zbiera. Tak czy owak dolewka 2 litrów to za dużo.
-
[B6 AWX] Częsty notlauf
turbo do czyszczenia na 99%
-
[ALL B5] Oryginalnie trzeci głośnik w tapicerce drzwi?
Ja mam ten głośnik ale telefonu w podłokietniku brak, i nie wygląda żeby kiedykolwiek tam był. Według mnie to on jest od navi ( tej koło ręcznego ) nie mogę tego sprawdzić bo mi nie działa navi.
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Skoro różnice widać na zdjęciach to rzeczywiście dobrze. Powiedz czy dużo jest rzeźby żeby zamontować tą soczewkę do oryginalnej lampy xenonowej valeo? Przetwornice i żarniki na fotach są te same?- Spocik Lubuski :)
box droższy od strojenia? co za klęska..- [B5 AJM] Problem z światłami ksenony
Niekoniecznie! ja tak miałem w dwóch lampach. wyciągnąłem, przesuszyłem i działa do dziś. odpukać- [B5 AJM] Falowanie obrotów
też mam coś podobnego ale tylko przy załączonej klimie. jeszcze tego nie rozpracowałem..- [ALL B5] Olej w rurze do Intercoolera,prosze o wyjaśnienie.
zobacz sobie np. tą aukcję http://allegro.pl/oil-catch-tank-zbiornik-odmy-niebieski-gt-wrx-sti-i1501058854.html wąż z odmy idzie do tego pojemnika, a drugi tam gdzie wchodzi odma czyli zaraz przed turbo. cały syf z odmy powinien zostawać w zbiorniczku. u niektórych to wyglądało tak: luknij sobie na ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=72408.0- [ALL B5] Olej w rurze do Intercoolera,prosze o wyjaśnienie.
mam podobny problem. na dniach montuje odstojnik oleju z odmy i się okaże skąd ten olej..- Działalnośc gospodarcza na KRUS
Chętnie się przysłucham tej dyskusji.- [ALL B5] Samoczynne otwarcie szyby
jeżeli masz nie ori alarm to pewnie jego wina. coś sie rozprogramowało i jest podawany zbyt długi sygnał i dlatego szyby zjeżdżają - [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL