Treść opublikowana przez k0za
-
[B6 AWX] JAkie świece do Audi a 4 symbol boscha lub BERU
ja mam wrzucone w AJM dłuższe boscha i śmiga
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
Tutaj odbłyśnik od valeo II lift D2S: A tutaj valeo H7:
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
Hehehe. Odbłyśnik w xenonie jest INNY niż w zwykłej soczewce Nie posądzaj kogoś o naciąganie jak nie sprawdziłeś sprawy do końca.
-
[B6 AWX] JAkie świece do Audi a 4 symbol boscha lub BERU
5mm większa długość powoduje szybsze nagrzewanie się komory spalania. ktoś to musiał udowodnić skoro beru i bosch ma w swojej ofercie takie świeczki
-
[B6 AWX] JAkie świece do Audi a 4 symbol boscha lub BERU
ja do AJM i AVF kupiłem bosch 0 250 202 046 są to świece stosowane przez serwisy. ten nowszy ( lepszy model ) różni się tym od standardowej świeczki że jest o 5mm dłuższy. dałem 25zł za sztuke
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
hmm ja dałem za świeczki podgrzewające beru 40zł/sztuka ;(
-
[B5 AFN] Zasłanianie chłodnicy
Skończcie to pier***enie o tym że karton jest do żuka. Się sprawdza więc jest OK. Większość na forum nie ma pojęcia o co chodzi w układzie "chłodzenia" więc najlepiej jakby się nie odzywali.
-
[B5 AFN] Zasłanianie chłodnicy
ja dziś wymieniałem wszystkie świeczki, w silniku 4 miałem spalone natomiast te od podgrzewania płynu niepotrzebnie kupowałem. jak je sprawdzałeś że na pewno grzeją? ( tzn czy dochodzi prąd )
-
Polecane opony zimowe
Azot to ściema!! A wracając do zimówek to wrzuciłem Michelin alpin A4, i powiem że rewelacja. Powiedziałbym, że nawet ciut lepsze niż poprzednie alpin A3. A obydwa komplety mam od nowości.
-
[B5 AFN] Zasłanianie chłodnicy
ja jestem w stanie założyć się o kratę browara że karton trochę pomoże. sam tego nie stosowałem ale chyba przetestuje jak nie zapomne.
-
[B5 AFN] Zasłanianie chłodnicy
W autach benzynowych to inna bajka. Tam złapanie 90* i utrzymanie jest stosunkowo proste. Inaczej sprawa wygląda w dieslach, one z natury dłużej się nagrzewają. Sprawny termostat to jedno, a owiewanie silnika mroźnym powietrzem też dużo spowalnia nagrzewanie, lub jak w moim przypadku w temp około -20 i spokojnej jeździe na trasie temp cieczy spada do około 80* albo niżej Także motyw z zasłonięciem chłodnicy nie jest wcale pozbawiony sensu ( chodzi tutaj oto aby w całej komorze silnika była wyższa temp )
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
No no no po sofcie 200 kunia w quattro to będzie ciekawie auto chyba od kolesia z raculki, co? :> pokaż wnętrze
-
[ALL B8] Średnica piasty
sądząc po tym, że w a6 c6 widziałem nieraz felgi od c5 czy b7 to myślę, że 57,1
-
[ALL B5] Co wchodzi w skład ori xenonów
1. Lampy soczewkowe ( nie są one identyczne z soczewkami na H7 ) 2. Przetwornice, żarniki wiadomo. 3. Czujniki samopoziomowania na przedni wahacz oraz na belkę z tyłu. 4. Spryski 5. Większy zbiornik na płyn do spryskiwaczy
-
Polecane opony zimowe
nie zawsze, ale w przypadku opon raczej się to sprawdza, przynajmniej według testów z tą różnicą że do testów prawie zawsze biorą opony czołowych marek. Ciekawe dlaczego?a jak nie wiadomo dlaczego to zawsze chodzi o kasę i to nie małą. I za testy płaci przeważnie producent opon. A opony z dalekiego wschodu oczywiście nikt pod uwagę nie bierze. A szkoda bo po takich testach napewno zamieszają rynkiem. Co za bzdura. Widziałem kilka ładnych testów, choćby w tygodniku motor. Opony ze wschodu ZAWSZE kryją ostatnie miejsca tabeli.
-
[B5 AJM] Silnik przechodzi w tryb awaryjny, spalanie
poszukaj pod hasłem; notlauf
-
[ALL] Żarniki - Czy oryginalne ?
moim zdaniem na allegro nie ma ori żarników. sam kupiłem philipsy tyle że d2s, jak na moje oko lewizna, aczkolwiek świeci do dziś.
-
[B5 AJM] Wyrobione gniazda pompek
Po czym poznam, że mam do wymiany te uszczelniacze?
-
[ALL B6] Turbina używana czy po regeneracji??
Otwórz turbo i zobacz w jakim stanie jest wirnik oraz kierownice VTG, przy okazji wyczyść z sadzy. Kolektora nie trzeba wyciągać przy montażu turbawki.
-
Cena nowej B6
Swego czasu szukałem na necie katalogów i cenników B5 ale bezskutecznie..
-
Polecane opony zimowe
ja się na nie zdecydowałem. ale jeszcze nie założyłem.
-
[B5 AJM] Chip w AJM
troche ponad 800. aczkolwiek jeszcze leży na półce. aktualnie kminie co by tu zrobić z egr'em, bo mam kolektor dolotowy od awx w idelanym stanie ale on mi nie podejdzie pod egr od ajm, a z kolei nie chcę się pozbywać klapy gaszącej i tak w kółko
-
[B5 AJM] Chip w AJM
ja kupiłem w końcu turbawkę od awx,avf itp z 2009 roku także myślę że nareszcie mój AJM ruszy z miejsca :>
-
[B6 AVF] Brak swiateł stopu
może poszło zwarcie i bezpiecznik strzelił ?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
czyżby S ?