Treść opublikowana przez grabalaba
-
[B5 AJM] Nie można wykasować błędu AIRBAG (65535)
Dzięki koledzy za pomoc . Jak znajdę troche czasu to zabieram sie do roboty i oczywiście dam znać o wynikach.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 10:57_________________________________________________Na szczęście to nie było nic poważngo. Pomógł zwykły crash reseter do jaśków. Poducha zgaszona :>
-
[B5 ADR] Jak wyciągnąć zbiornik płynu do spryskiwaczy ?
Musisz odkręcic nadkole (bodajże 10 wkretów na gwiazdkę). Pewnie uszczeleczka lub spadł wężyk - tak czy siak trzeba wyciagac. Opis jest gdzies na forum
-
[B5 AFN] Jak określa się wymianę rozrządu w historii auta z ASO?
Szukaj w kwitach "Zahnriemenwechsel" - wymiana rozrządu
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania, kierunków i nie działaja wycieraczki
Pół dnia szukania napięć w obwodach - w końcu podmiana przekaźników z drugiej a4 - i wszystko ŻYJE!!!!!!!!!!! :> Wielkie dzięki koledzy
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania, kierunków i nie działaja wycieraczki
Kostka zmieniona - dalej lipa...
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania, kierunków i nie działaja wycieraczki
Witam! Jak w temacie. Umarło ogrzewanie, kierunki i wycieraczki. z 98', 1.9 TDI. Bezpieczniki sprawdzone, na Vag-u nie ma żadnych błedów. Proszę o sugestie gdzie szukać przyczyny. Pzdr. [br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 19:03_________________________________________________Szanowni koledzy! Może ktoś podpowie, gdzie śrubokręta włożyć - bo jak to mówią "leżym i kwiczym"
-
[B5 AJM] Nie można wykasować błędu AIRBAG (65535)
kod ten mówi o uszkodzeniu w oprogramowaniu pamięci,więc trzeba naprawić soft. będziesz potrzebował coś takiego: http://www.audiservice.it/supportotecnico/download/VAS5052.pdf Pozdrawiam Z tego co widzę, a nie wiele "widzę" po włosku , Vag tutaj nic nie poradzi. Czym ten błąd może byc spowodowany? Pytam dlatego, bo chciałbym wystrzegać sie rzeczy, których "domowymi" sposobami nie da rady zrobić.
-
[B5 AJM] Nie można wykasować błędu AIRBAG (65535)
Witam! Po odpaleniu audika przy 20 stopniowym mrozie nie zgasł "jasiek" Vag pokazuje bład w sterowniku poduchy : 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-10 - - - Intermittent Niestety błedu nie daje sie wykasować, a tym samym air bag cały czas swieci. O co tu kaman...
-
[B5 AKN] Glosniejsza praca na zimnym silinku
Zgadza się! Mój AJM z rańca też szaleje...
-
[B6 AKE] Odpalanie na zimnym
Może czas zmienić filterek paliwa :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Zapalona kontrolka ABS + migajacy (!)
Sprawdź poziom płynu hamulcowego
-
Zaświeciła się kontrolka kierownicy
Kolega rzucił problem z typu "archiwum X". Ja stawiam na 'Reifendruck zu gering'
-
[ALL] Dobra rada - nie używajcie klimatyzacji jeżeli nie działa jej wentylator
Coś mi sie tu nie podoba. Co ma zepsuty wentyl do padnięcia sprężarki i zapchania dławika? Przecież w układzie jest presostat i to on jest odpowiedzialny za rozłączenie układu, jeżeli zrobi sie za wysokie ciśnienie w układzie. Może kolega miał za mało czynnika w układzie?
-
[B6 AVF] pomocy kolejny blad
Może dla Vip-a nie... :gwizdanie: To fakt
-
[B6 AVF] pomocy kolejny blad
Mam małą ciekawostkę na temat błędu 01826 - Sensor for Steering Angle (G85): Supply Voltage Terminal 30. Po zrobieniu rozrządu w AWX (02') i przekręceniu zapłonu zapaliła się kontrolka ESP. Błędu Vagiem nie dało się skasować. Czytałem o czujniku skrętu i jego kalibracji, ale myślę co ma piernik do wiatraka. Co pomogło? Przejażdżka autem kilkaset metrów i ruch kierą.
-
[B5 AFN] Zapalona kontrolka ABS + migajacy (!)
Możliwe, warto sprawdzić. Ale może to być również uwalony sterownik ABS. Vag-owanie w tej sytuacji mile widziane...
-
[B5 AFN] Wykrzyknik (!) po wymianie tarcz i klocków tył
Najlepiej byłoby podpiąć Vaga. :gwizdanie: Sprawdź poziom płynu hamulcowego, no i zajrzyj w te tylne hamulce.
-
[B5 AVG] Rozrząd - jak poznać, że był 3 tyś. km wcześniej wymieniany ?
Pomysł dobry! Przy okazji zweryfikujesz przebieg. JaK rzeczywiście był robiony rozrząd, to bez sensu robota. Tylko mam pewne obawy, czy Helmuty cokolwiek powiedzą na telefon. Spróbuj w "naszym" ASO.
-
[B5 ADP] zdarta opona???
W takim razie najpierw zawiecha do zrobienia - później geometria
-
Najlepszy bramkarz EURO 2008 - Głosowanie na FIFA.COM
Wielki Arturro - 52,6%
-
Wymiana oleju szkodzi ?
.. Już dawno o tym słyszałem, że stary olej lepiej smaruje. Ręce opadają. W sumie cały ten wątek jakiś niesmaczny i dziwny.
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
Jak zwykle duuuuuuuuużo spekulacji, a Nasi i tak pojadą do domu. Mimo wszystko stawiam 2-1 dla Orłów (choć ten wynik i tak niewiele daje)
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
1-0 :> Muszą wygrać, żeby oglądać mecz z Chorwatami z adrenalinką
-
[ALL] Problem z VAGiem
i tu może być przyczyna - Vag nie lubi przejściówek
-
[B5 AJM] problem z moca
To nic nie znaczy... Tu masz wszystko. http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html Miłej lektury.