Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabalaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabalaba

  1. No nieźle - w jakim my kraju żyjemy Głowa do góry kolego Łepski
  2. Ciśnienie w oponach również do sprawdzenia (w pierwszej kolejności). Jak nie sprawdzałeś tych 17-ek podczas jazdy na równej nawierzchni pamiętaj, że przy tak niskim profilu (45) na koleinach i tak będzie wrażenie ściągania. Spróbuj jeszcze przełożyć koła z tyłu na przód.
  3. http://moto.onet.pl/90895,galeria_media.html Niestety nie widzę
  4. Uważam, że jak ktoś jeździ szybko to i tak będzie "piratował". Nieważne ile mandatów zapłaci. Jak ma CB, to dowie się gdzie stoją miśki i zwolni!!! Ten incydent sprawia, że wszystkim wychodzi to na dobre. Co z tego, że wpadnie 180 km/h do wioski, stworzy zagrożenie i zapłaci mandat? CB is good :>
  5. Zgadza się - przy wkręcaniu trzeba użyć trochę siły
  6. Oczywiście! Jutro śmigaj do wulkanizatora wyprostować fele.
  7. Również polecam dunlopki - mam je w swoim bolidzie
  8. ... no własnie - rozwiń tą myśl kolego, bo zawsze mnie to zastanawiało kiedy i po co z ECO Przecież lukaszr napisał już wszystko wcześniej - AUTO to automatyczne sterowanie nadmuchem, zarówno z włączoną klimą jak i bez klimy (ECON)
  9. Miałem kiedyś ten sam problem jak miałem b4 19.TDi. Przy pierwszej wymianie oleju wróciłem ze sklepu z filtrem oleju ok 5cm krótszym od ori, który siedział. Filtr oczywiście dobrany przez "Pana" katalogowo. Jak widać zdarzają sie takie rzeczy. Teraz jak coś kupuję, to już z góry znam ori nr katalogowy danego podzespołu, żeby uniknąć takich zgrzytów.
  10. grabalaba odpowiedział(a) na jax666 temat w 1.9TDI
    Czyli 7 dych jak w morde strzelił ....i wsio na temat.
  11. Twoja wypowiedź całkowicie mija się z prawdą! Jak ktoś potrafi i chce się bawić w wymianę pojedynczych wahaczy to nie ma przeciwwskazań! Czysta matematyka - kasa w kieszeni
  12. Równy roczek i równe 30 tys. km...
  13. A to ciekawe. Poczekam, może ktoś "jedzie" na AAA i się wypowie w tej materii.
  14. No nieźle trzymają te Duracelle. Ja na Energizerach (alk.) do 3 mc-y max :gwizdanie: Jeszcze raz dzięki koledzy za pomoc. :> Spróbuję te aku...
  15. Zgadza się! Ja wysłałem i po problemie. Dobry kontakt. :th:
  16. Witam! Na co dzień posługuję się dwoma myszami b/przew. ( Logitech: V320 i VX NANO). Bardzo irytuje mnie sprawa ich zasilania. Używam baterii alkalicznych (rożnych), które wymieniam co 2-3 miesiące. Ale do rzeczy - zastanawiam się, czy jest możliwość włożenia do myszki akumulatorków AAA?? Mam pewne obawy, gdyż bateria ma 1,5V, a AAA 1,2V. Słyszałem też, że 20-30 minutach napięcie baterii spada do 1,2-1,3V. Czy to oznacza, że akumulatorami AAA 1.2V zasilę mysz? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pzdr.
  17. Sprawdź czujniki, jednak najlepiej podpiąć Vaga, sprawdzić nim czujniki i ewentualne błędy.
  18. Jak możesz to podaj nr tego Motora i datę wydania.
  19. Dlaczego??? Wygięty drucik sprawdza się znakomicie i na pewno lepszy będzie np. od palca
  20. Nie wydaje mi się. Płyn wymienia sie raz na 5 lat.
  21. grabalaba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Na Mazurach bielusieńko :> Jestem jeszcze oczywiście na zimóweczkach. No cóż - "w marcu jak w garncu"
  22. Wydaje mi sie że 1. :th: Drugie będzie wystawało (od A6) Z podłączeniem będzie ok.
  23. Wyraźnie widać, że cuś nie tak z zaworkiem. Zrób jeszcze logi 003 BS(Basic Settings)
  24. grabalaba odpowiedział(a) na buliking temat w Audi A4 B5
    Związane jest to z różnorodnością źródeł. Np.: - A4 1.9TDI (110PS) sedan - 196km/h - A4 1.9TDI (110PS) Avant - 192km/h - A4 1.9TDI (110PS) quattro - 194km/h * * źródło http://www.audiklub.org/ Moje wcześniejsze dane były z instrukcji eksploatacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.