Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. humor dopisuje widzę prawidłowo
  2. jak to nigdy audi nie widziałeś no tak wyszło... zawsze otwieram z pilota i po dźwięku szukam z zamkniętymi oczami do auta i dopiero później otwieram no i jade...
  3. ciepłe kurty i pooglądamy trochę bo ja jeszcze żadnej na żywo nie widziałem...
  4. już a co do miejsca to wydaje mi się, że nie ma co marzyć o miejscu w KC w niedziele po południu... to już będzie 10 dni do świąt przecież... lepiej od razu się umówić nawet i przy Selgrosie
  5. fajna B pjuntka szczególnie dobrze pasują do tej budy te fele no i zawias konkretny środek jeszcze bym chętnie zobaczył
  6. ja bym był za czymś bliżej centrum jednak, bo będę jechać najprawdopodobniej prosto ze Ślesina i bym musiał cały Pzn przejechać do Rusałki
  7. no to u mnie chyba wystarczy przerzucić tym przyciskiem co zmieniasz wyświetlanie i jest lux
  8. z zewnątrz ładna, super fele ale wysoko siedzi niestety no i w środku standardzik
  9. czyli wszystkie informacje które wymieniłeś w pierwszym poście pokazują się naraz? bo jak tak to nie wiem...
  10. nice :> a podczas jazdy też da się murzynki oglądać?
  11. no to do d*py, szukamy dalej
  12. to jest funkcja Fisa która każe kierowcy odpocząć po prostu z tego co pamiętam to wystarczy na manetce kliknąć przycisk i wracasz do czego chcesz
  13. i co z tym miejscem spota? mi tam przy Hetmańskiej by w sumie pasowało a w Browarze nie da rady się ulokować?
  14. witka śpiochy
  15. Koxu jakiegoś szczególnego nie będzie, bo po pierwsze do B7 przydałyby się 18" a po drugie to włoska "plastelina" jak chcesz 17" to szukaj innych, to moje zdanie
  16. dobry pomysł, przynajmniej Was znajdę :gwizdanie:
  17. a może św Jerzy? bo niedziela i centra handlowe to naprawdę masakra wczoraj słuchałem w radio, że 20 minut trwał wyjazd z Pestki i Plazy...
  18. super autko felgi idealne na zimę tylko te fotele nie pasują i już ale to nie jest jakiś ogromny wydatek, można pomyśleć z czasem
  19. no nie wziąłem głupi telefonu to jak ktoś sięnie boi że będe do niego wydzwaniał po nocach to niech mi prześle na PW numer, będę dzwonić jak się zgubię znów
  20. dlatego tez na A3 club wchodzę rzadko, a tu przesiaduje pół dnia
  21. ja nie przepadam za brązem moim zdaniem będzie średnio pasować... ale to Twój wózek
  22. biedne czasy, trzeba się było przesiąść na A3 teraz jak Was nie znajdę 14. to już więcej nie przyjadę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.