Treść opublikowana przez Piechol
-
[ALL] forumowe pomiary przyspieszeń
Dokładnie, bo od 50-100 te 8 sekund to chyba nie jest max Twojej maszynki?
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
Jak nie przeszkadza Ci że nr 3 to repliki to je bierz, bo fajniejszych chyba nie znajdziesz :th:
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
3 bierz :th:
-
A4 B6 2.5 TDi Sedan :)
No i przyszła pora na zmiany, autko sprzedane ;( ale będzie coś z grupy Audi/VW na pewno tylko mniejsze i nowsze :th: Dziękuje wszystkim za komentarze można zamknąć
-
[ALL B6] FIS, dlaczego sie resetuje ?
Dokładnie, u mnie jest tak samo i wydaję mi się, że po równych dwóch godzinach i czytałem gdzieś, że to normalne
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
Felgi maxymalny ale komin mi się średnio podoba...
-
[B6 AVF] Dylemat S-line czy inna 18
No te są jeszcze nie oklepane no i super fajne
-
RS4 w myjni
"Total work time for both days = 23 hours." Solidna robota, ale efekt
-
[B6 AVF] Dylemat S-line czy inna 18
O te jakie ładne 17" się spisują jak coś :th:
-
[B6 AVF] Dylemat S-line czy inna 18
Wizualnie lepiej sie zgrywają z szybkami Tory :th:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Z takich nowych to polecam "Sierociniec" -> fajny klimat :th:
-
[B6 AWX] Avant Tytus'a
Wygląda fajnie kolor jak u mnie tylko strasznie małe te zdjęcia no i środka nie widać :gwizdanie:
- WAŻNE :)
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
Fajny kolor, silnik i drewienko można pomyśleć z czasem o ładnych 18" ogólnie :th:
-
[A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
no nie do końca się zgodzę: ja mam BFC i i nie jest to silnik po wszystkich poprawkach... podaj dokładne oznakowanie silnika :th:
-
Strefa Śmiechu
Wszystkie czasowniki trzeba znać :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Spalanie dużo za duże... w 6 litrach się powinieneś mieścić spokojnie...
-
[B6 AVF] komfort na 17"
Ja przesiadałem się z 16" na 17" i dużej różnicy nie ma tak jest trochę "twardziej" ale wszystko spoko
-
[B6 AKE] Jakie mam wybrac felgi?
drugie :th:
-
[B5 AJM] Jakie fele do mojej srebrnej niuni??
jak koniecznie 16" to bierz dwójkę :gwizdanie:
-
Co powiecie na taki Felunek do A4 ????
Może i są popularne, ale na Twojej furze prezentują się moim zdaniem te co masz lepsze :th:
-
[B6 AVB] Przycisk ESP
Ja wymieniałem kolego ale w ASO, koszt to ok. 100 zł z wymienieniem
-
Domykanie szyb z kluczyka
np. po to żeby przewietrzyć auto jak stoi parę ładnych godzin na słońcu latem bez wsiadania
-
[B6] Mam dylemat która wersja jest ładniejsza?
Druga zdecydowanie, tak gustowniej jakoś
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Jasny środek to jest to kurzu nie widać i w ogóle bierz beżową skórę