Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
korek od paliwa a potem przykryć klapka
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
felgi na złoto jak w subaru http://www.google.pl/imgres?q=felgi+subaru&hl=pl&client=firefox-a&hs=x2r&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=634&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=FvXMJl7mCQOMNM:&imgrefurl=http://forum.subaru.pl/viewtopic.php%3Ff%3D16%26t%3D136435&docid=PPj0ehyjlWZARM&w=1072&h=712&ei=7rOSTq_5DcGi-gaL6Oy6Bw&zoom=1&iact=hc&vpx=385&vpy=155&dur=766&hovh=183&hovw=276&tx=136&ty=70&page=1&tbnh=135&tbnw=197&start=0&ndsp=15&ved=1t:429,r:1,s:0
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ta i kierownice i siedzenia i coś jeszcze ?
-
[B6 AWX] Trzęsie w zakresie 1700-2000 obrotów
dwumas Mogłeś trafić na bubla
-
[B5 AFN] Pedał gazu wpadł w podłogę :/ Linka? Ciężko z dostępem?
zgadza się na potencjometrze ale z tego co wim to wygląda to strasznie głupio a mianowicie w AFN jest pedał gazu i linka która go łaczy z potencjometrem taką kołyską. Dopiero poźniej chyba pedał był łącony bezpośrednio z potencjometrem. Zastanawia mnie czy tam coś mogło spaść np i trzeba tylko założyc czy nastawiać się na to że coś się urwało? Widziałem gdzieś jak gość tę oryginalna linke jakoś zrobił z linki od roweru ale to już nawet nie o to biega bo jesli linka pękła to jakoś sobie z tym poradze. najgorsze jest to że niemam żadnych kluczy i musze kogos dorwać co pożyczy przynajmniej nasadowej 8 żeby odkręcic osłonę nad nogami ;(
-
[B5 AVG] Turbina A4 97r.
na wolnych nic nie zauważysz bo jest za małe ciśnienie. Niech ktoś zrobi przegazówke a ty tam obserwuj ale i tak pewnie wiele nie zobaczysz ale spróbować możesz.
-
[B5 AFN] Pedał gazu wpadł w podłogę :/ Linka? Ciężko z dostępem?
Witam, Jeśli zły dział proszę o przeniesienie Jak w temacie wczoraj prawie pod domem (na szczęście) wpadł mi pedał gazu w podłogę. Tylko wolne obroty więc pomalutku dojechałem. Moje pytanie brzmi czy to ta nieszczęsna linka? A może inaczej: czy ona mogła jakoś spaść, zsunąć czy jesli juz to się urwało? A może ta "kołyska" ? Jakieś pomysły? Ciężko tam się dostać do tego mechanizmu? Da rade pod blokiem do tego się dostać? Tzn tylko po odkręceniu osłony pod kierownica czy trzeba tam coś więcej rozbierac? Jak wspomniałem to robota pod blokiem dlatego wolałbym sie przygotować najpierw mentalnie i merytorycznie.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
dziękuje kolego za pomoc, byłem u pompiarza, cieknie gdzieś od tyłu, uszczelni bez wyciagania pompy za 200zł aha no to luz. ja jak pojechałem do mojego to stwierdziłem że jak robic to już fullk żeby za jakis czas nie wyszło znowu coś. Ale jak tak powiedział to super. Daj znac jak już zrobi czy będzie efekt.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
ten na focie 2 to nie jest ciśnieniowy. Ciśnieniowe to sa te które ida do wtrysków metalowe. Czasami lubi się coś poluzowac po jakimś czasie jesli nie były dobrze dokręcone. Ale jakbys dokręcał to z czuciem żeby nie urwać. Te gumowe wężyki możesz śmiało wymieniać nic sie nie zapowietrzy. Kiedy wymieniałeś filtr paliwa? bo jak dawno to wymień od razu będziesz miał spokój. Tylko jak wymieniasz filtr paliwa to zalej go najpierw paliwkiem bo będziesz musiał bardzo długo kręcic rozrusznikiem żeby odpowietrzyć i zanim naciągnie z baku paliwa.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
jeśli śmierdzi ropą i jest tam mokro to ja w 99,99% stawiam na jakąś uszczelkę w pompie chyba że nie zauwazyłes i z jakiegoś wężyka cieknie co też jest możliwe. jeżeli posprawdzasz wężyki i czy węże ciśnieniowe do wtrysków są szczelne to tam tylko pompa może cieknąć. jak jest silnik rozgrzany to tej ropy praktycznie nie zauważysz bo szybko paruje ale właśnie czuć jej zapach nawet w samochodzie. Podjedź do jakiegoś kumatego pompiarza i niech to zbada. bo pod nastawnikiem to jeszcze wymienisz sam ale jak trzeba całość rozebrać to nie dasz rady bo potem trzeba wszystko poustawiać itp.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
to chyba cie zmartwie bo mi pompiarz powiedział że trzeba wyjąć pompe bo miałem w tym samym miejscu wyciek. full opcja, demontaz, robota pompy i montaż 500zł mnie wyszło
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
gdzie na dole? zrób foto i zaznacz miejsce ok dzisiaj wkleje foty. Pytanie, czy żeby uszczelnić cała pompe to trzeba ją wyciągać (AFN 97r)? tak żeby uszczelnić całość trzeba wyjąć pompę.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
gdzie na dole? zrób foto i zaznacz miejsce
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
za tydzien postaram sie być
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mnie nie będzie. może przyszły weekend
-
[B5 ADP] Brak świateł mijania oraz drogowych.
Możliwe, że to jest spowodowane złym stanem akumulatora ? Aku mam jakiś od Renault 36Ah 330A lecz rano gdy jest chłodniej już ledwo co daje rady. Dziś zamówiłem Silver Bosch S4 52Ah 400A.[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 14:31_________________________________________________Problem rozwiązany - padł regulator napięcia.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no w ten weekend niestety odpadnę. w następny będę na 100% w lublinie.
-
[B5 AJM] Po wymianie płynu na dot 5.1 skrzypi sprzęgło
tzn tych płynów nie powinno sie chyba mieszać tylko ewentualnie zamiennie stosować. a niema problemów że coś cieżej chodzi lub coś w tym stylu i tylko jest ten dźwięk? ja osobiście wymienił bym na zwykły dot4 ale nie jest powiedziane że pomoże na te trzaski bo nie znamy za bardzo ich przyczyny czy na 100% wina płynu. spróbować mozna.
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
standardowo. nie jesteś wyjątkiem. możesz sie bawić w szlifowanie. ale jak bardzo sie tej rdzy boisz to najwyżej łączenie spryskaj wd40 tak ze 2 może 3 razy i jeśli faktycznie rdza trzyma to puści choć wątpię żeby tam wgłab weszła rdza bo po rozebraniu na łączeniu jest brak rdzy.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
najlepiej to zdjąć koła i postawić go na podwoziu. wtedy będzie pasowało do nazwy "gleba" jak sie patrzy. efekt z jazdy bedzie podobny :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wystaw na allegro i linka podaj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=873.msg10980#msg10980 ludzie w ten sposób obchodzą tę zasadę
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
fakt gorzej ten ulep na szybie :polew:
-
[B5 AJM] Po wymianie płynu na dot 5.1 skrzypi sprzęgło
a poco sie przekamarzać z fabryką? jest dot4 to po co kobinować. tańszy czy lans że ja jeżdżę na nowszym? choć nie powinno byc od razu takich efektów. to stało się nagle po wymianie?
-
[B5 AFN] Co potrzebne do montażu HAKA i jak wygląda montaż?
http://allegro.pl/nowy-2000kg-hak-holowniczy-audi-a4-haki-holownicze-i1820976388.html mój wygląda mniej więcej tak. wiem że trzeba zdjąć zderzak i jakoś tam coś będzie ale wolę się uzbroić we wszystko zanim rozbiore. a co do to mam rozumieć że trzeba sobie wyrzeźbić więzkę od samej skrzynki bezpiecznikowej?kojarzysz moze jakimi to śrubami było przykręcone? długość, średnica twardość?
-
[B5 AFN] Co potrzebne do montażu HAKA i jak wygląda montaż?
Kupiłem HAK nie jest chyba Ori ale był uzywany zdjęty z samochodu. Będę go montował tylko co mi będzie potrzebne żeby to skompletować zanim samochód rozbiorę. Co w B5 trzeba zrobic by zamontowac HAK? Jakie śruby do tego będa potrzebne? Gdzie nalezy wpiąć się wiązką w samochodzie? Sa oryginalne wtyczki gdzie się wpina tylko czy trzeba wyrzeźbić instalację?[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 17:01_________________________________________________nikt nie wie czy trafiłem na zagorzałych przeciwników Haków?