Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AHL] Małe co nie co.
planowałem to robić. Pomysł ok. tylko nie za bardzo idzie znaleść siatke która była by dobra. Albo małe oczka, albo cienkie żeberka. Nie odpuściłem tego pomysłu ale narazie nic sensownego nie widziałem,
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
albo by w końcu gość dostał palpitacji serca i miałbyś go na sumieniu albo Cie pobił jakbys mu udowodnił że niema racji więc może lepiej że sobie poszedł pewnie winni się tłumaczą
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
niech pójdzie gdzie indziej, ktoś mu sprzeda części do trabanta i będzie szczęsliwy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może paput tez kupował 2,8BT :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Daj namiary na niego :decayed: od 2,4 wsadzali albo od AFNa :decayed: miałem to samo paputkowi napisać ale sie jakos powstrzymałem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
aha takie rzeczy a CAPA jeszcze u Ciebie czy u zyda już?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tzn przyjechał po Twoje CAPA?
-
Strefa Śmiechu
takie cuda to ja widzę raz w miesiącu w mazdach CX7 z USA ten to i tak lajcik sory za OT ale co to jest za substancja? Olej z opiłkami? nie wymieniany nigdy?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to wtedy Ty po hamulcach żeby nie urwac czegoś a ponton sie zabuja i wyprzedza :polew:
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
ok w porządku. skoro wszystko już jasne to niema problemu
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
przecierz górę jak spinasz kielichy to spinasz do śrub które mocują kolumnę w kielichu więc usztywnia jednoicześnie kielichy i zawieszenie. Bo kolumna wywiera nacisk na kielichy i te kielichy pracują czemu ma właśnie przeciwdziałać rozpórka. rozpórki sa montowane choćby w sportowych wyścigowych samochodach w celu usztywnienia zawieszenia i poprawy trakcji a nie do tego by plastiki nie trzeszczały. Zastanów sie chwile kolego oktawiusz5 nad tym. nie mówie że źle mówisz z tą dolna rozpórką jakoś dziwnie przez ciebie montowaną ale nie neguj też tego co Ci mowi kolega Labiel bo dobrze mówi
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
a zawiecha jest raczej do sanek montowana
-
[B5 AFN] Szybciej mrugają kierunki
nie bardzo zrozumiałem tej wypowiedzi nikt głupka z Ciebie nie robi ale czasami najbardziej oczywiste rozwiązania umykają. I co było nie tak juz rozwiązany problem?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
i tak wpadnie USA/EU czyli przełącznik wyłaczający obrysówki? przłączajacy miedzy obrysowki a postojówki nie bardzo czaje to jak obrys świeci to postojówki nie świecą? no usa lampy nie maja postojowek jako takich, maja tylko obrysy ja postojowki dorezalem, i bedzie swiecil albo pomaranczowy obrys albo normalna postojowka aaaa nie znam się na łamerykańskich wynalazkach to mały przekaźnik i sie będzie przełączało :gwizdanie:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
i tak wpadnie USA/EU czyli przełącznik wyłaczający obrysówki? przłączajacy miedzy obrysowki a postojówki nie bardzo czaje to jak obrys świeci to postojówki nie świecą?
-
[B5 AFN] Szybciej mrugają kierunki
tę opcję odrzuciłem na samym poczatku bo mysląłem ze kolega to sprawdził i mimo to jest problem, ale tak czy inaczej mlodyy ma racje
-
Nimbus Grau Perl Effekt
i tak wpadnie USA/EU czyli przełącznik wyłaczający obrysówki?
-
[B5 AFN] Szybciej mrugają kierunki
w przerywaczu coś musi być nie tak. Nie powinno byc takiej sytuacji że temp jaka panuje w środku co zmienia. Bo tam podobno jakis opornik itp to zeby się jego rezystancja na tyle zmieniła by szybciej migały kierunki to musiało by byc dużo wieksza temp. Przerywacz jest najprawdopodobniej w przycisku awaryjnych. Wyjmij, rozbierz i przeczyść i powinno wrócić do normy. Chyba że jest uszkodzony
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Powodzenia w szukaniu. Po za tym podejrzewam że mówisz o innej rozpórce, bo były jeszcze takie montowane nie do sanek tylko do blach osłaniających tuleje tylnych sanek. nawet nie bardzo sobie to potrafię wyobrazić
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
to jak się montuje?
-
[ALL] pytanie o turbinke
tylko jest jeszcze jedno pytanie. Skoro tak ciężko chodzi to prawdopodobnie któryś wirnik trze o obudowę więc pewnie może być uszkodzony co tez zwiększy cenę regeneracji. Trzeba by sie dowiedzieć w jakims zakłądzie bo może lepiej będzie kupić inna używaną w dobrym stanie.
-
[ALL] pytanie o turbinke
co by się nie działo jeśli turbina jest sprawna to wirnik MUSI się obracać. Tak jak mówiłem moga się zacinać kierownice pod stronie goracej którymi steruje gruszka ale nic poza tym. Jesli wirnik się nie obraca to albo regeneracja albo śmieć.
-
[ALL] pytanie o turbinke
kolego czyszczenie ma sens tylko jak zmienna geometria sie przycina. Ty mówisz że nie możesz obrócić wirnika czyli turbo to złom. Tego sie nieda wyczyścić tylko regeneracja lub inne turbo. A oleju nie puściła?
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
nie wiem czym to spowodowane jest ale ja tak mam czasem i jeżdze drugi rok z tym i mam gdzieś.
-
Pomoc dot. głośników w B5 z 2000 po lifcie
na przód np takie http://allegro.pl/hertz-dsk-165-160w-wysylka-gratis-kurier-24h-i1721943121.html sporo dobrych opini i nie wielkie pieniądze jak za głośniki tej jakości.