Treść opublikowana przez pastaldo
-
Strefa Śmiechu
co za typ :polew: http://www.joemonster.org/art/16967/10_najglupszych_pytan_z_Ask_Yahoo_IV
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek do przedlifta? Da sie?
Mam konsolę taką jak na zdjęciu niżej: Mam taki dziwny schowek w którym tak na prawde nic sensownego sie wozić nie da. Czy bywały uchwyty na kubki pod taką kosolę w miejsce tego schowka? Bo w poliftach miejsce na uchwyt jest mniejsze i tamtego tu nie włożę.
-
[B5 AFN] Drzwi prawy przód - poszycie --> sedan = avant ?
Dzięki
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
no może jeszcze ktoś cos rzuci od siebie. Chłopaki ruszyc mózgownice i wyobraźnię i trzeba koledze pomóc. A ja jako że swoje zdanie wypowiedziałem będe dalej obserwował wątek i pochwal się efektem końcowym
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
dwukolorowo tez moze fajnie wyglądac. Tylko jesli tak to zrobił bym 2 wąskie paski po bokach czarne i jeden szerszy po srodku biały żeby współgrało z siedzeniami
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
trzeba by pogadać z tapicerem czy dookoła nie dało by rady objechac czarna nicią. Chyba że sam to będziesz robił
-
DIRT 3
:drool: W takim razie czekam na full wersion
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
ahaaaa Tosmy się źle zrozumieli. Myślałem że siedzenia ful biała skóra z czarna nicią tak czy inaczej góre podłokietnika obszył bym tak jak mieszek czyli biała skóra i czarna nić. Co do oklejenia obudowy alcantara nie próbowałem ale efekt mógłby byc fajny.
-
DIRT 3
kiedy? 24 maja?
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
skoro fotele skóra to podłokietnik tez bym walnąl w skórze z jakims czarnym szfem żeby pasowało do reszty. Na takiej zasadzie żeby tapicerowane elementy poszły w skórę a plastik w alcantarze. No chyba że obudowę podłokietnika i tunel tez byś obkleił czarna alcantarą tak żeby wygladało jak całość.
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
nie powinno się gryść bo mówiłes że obszycie będzie z czarną nicią. Jakby bez tej czarnej nici było to faktycznie mogło by sie gryść. Więc wydaje mi sie że czarna obudowa i białe obicie to będzie dobre rozwiązanie ale wtedy trzeba by zrobic obudowe lewarka zmiany biegów tez na czarno żeby z podłokietnikiem współgrało
-
DIRT 3
Kiedy będzie przynajmniej jakies demo do zagrania
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
no jeśli białą skóre założyłbyś na podłokietnik to szczerze powiedziawszy poleciałbym i z tym elementem w białej skórze albo żeby było bezpieczniej białej alcantarze. Jest ona troche odporniejsza na zarysowania będzie biało
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
Czarna alcantara. Będzie kontrast zbiała skórka a i inny wygląd materiału pomorze wnętrzu Z tym że masz podłokietnik? A jesli tak to będzie w białej skórze?
-
[B5 AFN] Trzęsie autem -co to może być?
ooo wlasnie to ten watek co tez czytalem i stad wogole pisalem otym interesująca hipoteza. Ja należę do niedowiarków więc jak będzie okazja to sprawdzę te teorię
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=959
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka
Idzie kupić juz za jakies 130zł widziałem tylko lepiej czasami dołożyć pare groszy i nie kupic bubla. Daj ogłoszenie do działu kupie. Może ktoś z forumowiczów będzie miał pewna sztuke do sprzedania. Możesz też napisac do kolegi Krycha, ma sporo częsci.
-
Polska oczyma Polaków
coś w tym jest
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka
a przytykałes palcen te miejsca gdzie sie podłacza węzyki? Jesli jest sprawna to poczujesz dmuchanie. Jesli nie dmucha to zapraszam na alledrogo po pompke
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka
Jak masz wężyki odpiete to jak chcesz mieć centralny? Jesli ktoś odpiął to pewnie padnięta. Ale podłacz weże i zobaczysz efekt. Pompka pracuje ale co z tego jak jesli pompuje to w powietrze? Albo ktos sie wkurzył i odpiał bo nie wiedział co jest nie tak a węzyki sa gdzies przytkane lub peknięte. Szyby sie zamykają i otwierają bo moduł komfortu działa a mechanizm jest w drzwiach i on dostaje sygnał z central zamka.
-
[INNE] Opel Astra F 1.4 60KM + LPG mojej dziewczyny.
jeśli nie widać rudej (co w oplach standard) to wołaj 4000pln do grubszej negocjacji. Jak dobrze pójdzie to za 3500pln jak kolega wyżej mówi ktoś go łyknie
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka
dostań się do pompki i zdejmij wężyki. Potem próbuj zamykać i otwierać samochód z pilota zatykając po kolei te króćce na których sa wężyki. Jesli dmucha to znaczy że pompka ok i trzeba szukać zatkanego wężyka albo nieszczelności.
-
[B5 AFN] Drzwi prawy przód - poszycie --> sedan = avant ?
Super wielkie dzięki kolego Wyglądają podobnie ale zawsze jakis niuans moze sie wydarzyc i klops. [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 08:21_________________________________________________A jak jest z drzwiami od A6 ? Bo w moim kolorze jest mało jednak propozycji a znalazlem takie od A6. Na pierwszy rzut oka są takie same ale samochód większy to może i drzwi inne
-
Spoty LRY - odwołane
metal wygiąć też trzeba umieć żeby miał odpowiedni kształt a nie wygląd wygietego gwoździa
-
Spoty LRY - odwołane
jeśli mowa o deseczkach to tylko klej. Mam w rodzinie stolarza i raz przez wakacje u nich pracowałem Co do sklejki to niemam pojecia bo oni robili wszystko z drewna nic ze sklejki