Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mi pod blokiem w LU A jak poszedłem zgłosić na policję to godzinę czasu kobicie tłumaczyłem o co chodzi Bo ona cały czas: "kołpaki?" A ja do niej: "no gdzie kołpaki w Audi" Ale i tak kupiłem po taniości od jakiegoś dresika z Radomia Szczerze powiedziawszy byłem tak wkur...ny wtedy że powiedziałem sobie że nie kupie nowych tylko tez komuś za***ie Ale troche mi przeszło i jak znajdę gdzies w małych pieniądzach to kupie. Chociaż z jednej strony takich bardziej rozumiem niz tych co porysuja samochód Ten sprzeda i ma kase a tamtym hu...om co porysuja co z tego przyjdzie? Tez miałem tak że pod akademikiem mi ktoś przerysował ale wtedy jeszcze gilfa. To wziąłem pęndzelek i zamalowałem bo w Audi bym się bał robić tak Chociarz mam pare małych odprysków i zastanawiam się czy nie pójść gdzies do mieszalni żeby mi dobrali kolor i kupic z 100ml i porobic delikatnie pędzielkiem bo i tak mam zamiar dac do polerki to troche by się zgubiło.
-
[B7 BLB] Szarpanie przy ruszaniu
Mechanik mi tego nie powiedział ale to u mnie jest takie jebitne walenie że to musi być to. Miałem tez wywalone poduchy ale wymieniłem, troche zmalało ale dalej łupie. Jak mnie w weekend już 3 raz mechanik nie odeśle z kwitkie (brak czasu) to będe wiedział na pewno czy to on ale jak pisałem jestem prawie pewny że tak. Niema sprawy co do spotkania. Napisz mi tylko wcześniej i ja po 16 jestem raczej czasowy. Ale zajrzyj jest też wątek spotów z lublina http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191178.0 to może wpadnie więcej osób to zrobimy jakiś mały spocik. Jesli coś to pisz też na PW.
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
:polew: Żal
-
[B7 BLB] Szarpanie przy ruszaniu
Niemam 2.0 BLB a 1,9 AFN i mam niemal identyczne objawy. No i w swoim wypadku jestem pewny na 99% że to dwumas dlatego na Twoim miejscu tez bym się przyzwyczajał do takiego stanu rzeczy Widze jesteś z Lublina. Możemy się ustawić na jakiś spot i przejedziesz się moim i sobie porównasz
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Od Wujka Goggle jak czegos szukałem o samochodzie
-
Malowanie zacisków hamulcowych
a jaki kolor samochodu?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Możesz sie zaopatrzeć. Nie pamietam dokładnie ale nie dużo kosztuja ale będziesz miał pewność że będzie szczelnie
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
No ja sie bałem ze jak rozepne na środku to się rozszczelni więc odkręcałem za katem te 3 śruby. Odkręcić było masakra a przykręcić to już w ogóle. Jeszcze wtedy skręciłem i zapomniałem załozyc uszczelki. Po pewnym czasie (2 tyg) poluzowały mi sie te pieprzone śruby i sie tłukło i było głosno. Na szybko szukałem człowieka z kanałem zeby to dokręcić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mi znikły pod akademikiem Jakbym takiego złapał to bym nogi z d*py powyrywał i kazał uciekac
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
można odkręcić z jednej i drugiej strony ja tak robiłem, ale tam od tyłu cieżko dojść żeby odkręcic a później przykręcić. łatwiej podobno rozłaczyc na środku samochodu na złączce i odkręcić od turbiny.
-
[B5 AJM] Wskaźnik temperatury chłodzenia.
on zawsze się kręci ale jak jest rozłaczone to da sie je zatrzymac a jak złaczy to już nie radze
-
[B5 AFN] Problem z hamowaniem w deszcz (twardy pedał hamulca)
No nie wiem moje spostrzerzenia na ten temat były takie. Miałem nadzieje że na coś naprowadze. No ale chyba masz racje że jest inaczej. Może ktoś mądrzejszy coś doradzi jaki wpływ ma deszcz na coś takiego. Jak teraz tak o tym mysle to przypomina mi się tekst mojego kolegi jak koleżanka zapytała go o czym pogadamy a on wypalił "o wpływie zorzy polarnej na życie godowe pingwinów" Tak samo mi sie kojarzy ten deszcz z tymi hamulcami Ok czekamy na mądrych ludzi niech się wypowiedzą
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Tylko jak będziesz kupował to powiedz że będziesz zakładał jednomas bo jak podasz VIN model i rocznik to do AVG sprzedadza Ci takie jak do dwumasa bo tylko takie koła zamachowe były przy tych silnikach
-
[B5 AFN] Problem z hamowaniem w deszcz (twardy pedał hamulca)
Nie koniecznie. U mnie słabo trzymało i było tak że ogólnie była maleńka nieszczelność. Jak samochód postał noc to rano był taki efekt a w czasie dnia rano jechałem do pracy i po 8 godz wracałem to był minimalnie twardszy ale nie aż tak. Pozatym jesli nie masz dużo wody w tej przestrzeni gdzie jest akumulator i serwo to skąd ma tę wode zaciągnąć. Pozatym musiało by tam nieźle zasysac te wode żebyś zauwazył przybywanie oleju. Syczało jak ruszyłem tym wężem a jak sie nie ruszało to było "niby ok".Ja sie 2 miesiące wybieram żeby to kupić i nie moge sie zebrać.[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 09:48_________________________________________________co do tego deszczu to faktycznie zastanawiające czemu akurat tylko wtedy ale u mnie tez nie było tak że za każdym razem tylko 2-3 razy w tygodniu sie zdarzało
-
[B5 AFN] Problem z hamowaniem w deszcz (twardy pedał hamulca)
Ja miałem tak ale nie zwróciłem uwagi czy to było jak było mokro czy nie, ale było to w zime. U mnie było tak że twardy pedał sie robił w czasie jazdy tylko po odpaleniu i ruszeniu. Pomagało mocne wciśnięcie pedału hamulca. U nas w AFN (może i innych) jest newralgiczny punkt w miejscu gdzie jest taki łacznik gumowy w ścianie grodziowej. Ja tam miałem nieszczelność. Zakleiłem to silikonem i narazie jest ok ale znów zaczyna sie dziać podobnie więc prawdopodobnie kupie ten element. To jest to gdzie dochodzi wąż od vakum pompy i jest ten rozdzielacz i po drugiej stronie rurka do serwa. Możesz to sprawdzić. Ja innych pomysłów na tę chwilę nie mam.
-
Strefa Śmiechu
Sprzeczka małżeńska. Żona do męża rozkazującym tonem: - Natychmiast wychodź spod tego stołu! - Nie wyjdę! - Mowię ci, wyłaź! - Nie wyjdę! - Wyłaź, ty tchórzu! - Nie wyjdę! Chłop musi mieć swoje zdanie! Mąż wraca późno do domu. Żona już leży w łóżku, więc mąż szybko się rozbiera i przytula się do niej. Żona: - Nie zaczynaj dzisiaj. Boli mnie głowa. - Zmówiłyście się dzisiaj, czy co, do jasnej cholery?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
oby tylko wirnik od turbulum wydechem nie wyfrunął
-
[ALL B5] Lampka ,żarówka podsufitki ? brak życia żarówki ledowej
jak rozwiążesz problem to daj znac i powiedz co było nie tak.
-
[ALL B5] Lampka ,żarówka podsufitki ? brak życia żarówki ledowej
jak masz miernik to sprawdź pomiedzy tymi stykami miedzy które wkładasz czy niema spadków napiecia. Bo żarówka ma dość sporą bezwładność i możesz nie zauważyć migania a ledy sa czułe. Jesli niema spadków to niema prawa migać a jesli sa spadki to znaczy że coś gdzies nie łaczy.
-
[ALL B5] Lampka ,żarówka podsufitki ? brak życia żarówki ledowej
Nie powinna migać. Jakby nie świeciła to zakłada sie odwrotnie i śmiga. Ale w Twoim wypadku powinno być ok. Nie zdziw się jesli załozysz ledy w te boczne i nie będa świecić. Tam polaryzacja jest odrotnie niż w tych ledach z oprawkami.
-
[B6 AWX] Nagła awaria
bo zwykły jest mniej suchy pewnie... zależy jak trafisz... niektórzy lali mixol do PD w odpowiedniej ilości i też chwalili STP polecam bo u mnie było lepiej... można spróbować butelkę na pół baku (czyli dwukrotne stężenie) ale najpierw musisz wyjeździć... o ile to wina paliwa nie zaleca się lac więcej takich specyfików niż jest to podane. Pompiarz mnie uczulił na to żeby nie robić tego bo wcale za dobrze to na układ wtryskowy nie robi.
-
Netbook
no ja bym kupował raczej coś co pewnie i tak się później przyda bo nie wyobrażam sobie włożyć go potem do szuflady i tyle. No do 1000zł da sie kupić cos sensownego, a przykładem może być ten samsung. Ale w takich pieniądzach to tylko te z ekranem 10". jakbys go kupił i dokupił do niego jeszcze 1GB ramu żeby było 2GB to juz bardzo fajny komputerek by z tego wyszedł. ja sam się zastanawiam na takim zakupem ale narazie sa inne wydatki. A tez mysle o takim bo w domu mam mocny stacjonarny sprzęt. Ogólnie za laptopami nie przepadam ale czasami własnie na wyjazdy, do samochodu by się przydała taka pierdółka. Choć ja bym wolał takiego z ekranem 12" i od MSI ale takiego jakbym chciał niestety dać z 1500zł.
-
Netbook
ale jak to potrzebny teraz a póxniej będzie lezał? To Tobie potrzeba powiedzmy na jeden wyjazd i komp do szuflady ? Jeśli masz takie załozenie to faktycznie lepiej kupic nawet tego noname za 350 a potem rzucać za psami My Ci poleciliśmy coś co miało by szansę posłużyć i mieć całkiem fajne osiągi. W takim razie decyzja nalezy do Ciebie.
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
no to niestety skoro tak mówisz to szukaj mechanika. Zajrzyj na wątek spotów z krakowa tam ktos powinien Ci coś więcej powiedziec na temat mechaników.
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
a sam nie masz - rąk - warunków - czasu - inne ? Co do krakowa i mechanika nie pomogę