Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 08:45_________________________________________________ Kto Ile szt jaki brelok1 Pastaldo 2 znaczek audi 2 rafalekx 4 dope 3 asis 2+2 znaczek audi + dope 4 mrogal 3+1 dope +audi 5 HaVoK 3 audi 6 david22 1+1 audi+dope Po co kolego 2 razy to samo wkleiłes? Weś opcje modyfikuj i jedną wykasuj
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i tak Ci nie uwierzę w piątek 1 kwietnia No dobra nie dałes sie nabrac Co tam chłopacy słychać? Wątek tak szybko zyskał na popularości, rozrósł się troszke i zaczyna umierać ;( Chłopacy do klawiatur
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kwiecień z tego co widzę dużo osób zagłosowało, pytanie ile osób przyjedzie Ale i tak w piątek dzień/dwa przed spotem Tomek (pastaldo) napisze że spota nie ma, że odwołany Nie podpuszczaj bo Tobie takie info wyślę Oj jak nie będzie większej liczby osób to najwyżej zro sie jakiegoś spota 2-3 osoby i sie powie że sie odbył Tylko foty trzeba będzie robic tak żeby łatwo doklejać kolejne samochody jak w Rąblowie
-
Najpiękniejsza panna młoda - bardzo prosze o głosy
świetna dziewczyna więc nasza pomoc jest zbędna choć kazdy głos się przyda Więc głosujemy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja zakładam obie 53cm i jest spoko
-
Polecane opony letnie
Zdecydowanie uzywaną markową oponę (ale tam min 5-6mm)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Najlepiej wrzucić listę _________________________________________________ Kto Ile szt jaki brelok _________________________________________________ 1 Pastaldo 2 znaczek audi 2 3 4 . . Dopisujcie się do listy. Każdy nastepny kopiuje listę, dopisuje siebie i wkleja. Do roboty Panowie i Panie
-
[B7 BLB] Spadek mocy na 6 biegu.
Masz przy fotelu dodatkowe pedały hamulca (jak nauka jazdy) i pasażer zdygał przy takiej prędkości i zaczął hamować Sory za OT ale jak mi to przyszło do głowy to nie mogłem sie powstrzymać
-
[ALL] Jak zdjąć zapieczone felgi stalowe?
Spryskaj to dobrze WD40 a na drugi dzień powinno zejść bez większych problemów albo nawet za kilka godzinek. A przed założeniem nastepnym razem zabezpiecz jak koledzy wyżej pisza.
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
jeszcze sie borykasz z tym podświetleniem??? Jeszcze bo nie mam sie kiedy za to zabrać. Cały czas cos ważniejszego
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Możliwe Jeszcze tam popatrze u siebie i może tez coś wymyśle na ten temat. Nie wiem jak jest w poliftowych zegarach ale można podobno stonowac podświetlenie filią do przyciemniania szyb tam gdzie jest jaśniej i sie wyrównuje
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Turbina jest większa i będzie troszke za dużo dawała ale w granicach tolerancji wiec nie jest źle. Dobrze było by teraz zrobić program i było by Wyczyść i wypoleruj te gładzie papierem ściernym wodnym i zapomnisz o przycinaniu i bedziesz happy
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Nie wiem jak jest w liczniku który miał wczesniej diody ale w tej gdzie sie wymienia żarówki na diody to jest nie równo
-
[ALL B6] Światła LED dzienne
Nie wiem własnie czy takie roziązanie jest zgodne z prawem bo sam sie zastanawiałem czy nie wyrwac halogenów od polifta i wyrezac do siebie jako dzienne. z Tym ze własnie nie wiem czy taki zabieg jest zgodny z prawem więc padło na lewy w kratki.
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Ale ruszałes na odpalonym silniku czy na zgaszonym? Bo jak na odpalonym to spaliny wytwarzają ciśnienie i kierownice mogą sie przycinać na jakiś pozostałościach sadzy a na zgaszonym bez oporów luźno. Nie wiem co musiałbyś zawiecić na tym wydechu żeby było tak duże naprężenie zeby coś mogło przycinać z tego powodu wiec raczej nie to. Ja na Twoim miejscu mając to turbo przed włożeniem jesli to uzywka to nawet profilaktycznie bym rozebrał i wyczyścił dokładnie bo napewno zbyt czysto w niej nie jest skoro sie przycina.
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Czekamy na relację
-
[ALL B6] Światła LED dzienne
a tam siara. Ja tez założyłem coś takiego tyle że troszke mniejsze jeszcze i nie rzucają sie tak w oczy jak sa założone. Wielu mówi że wiocha i że do starego golfa. Ale mi sie podoba wiec założyłem. Pozatym nie męcze żarówek (a mam zwykłe H4) i może minimalne ale zawsze mniejsze zuzycie energii co za tym idzie może i troche paliwka. Jak to mówią sa gusta i gusciki i jednym sie podoba innym nie.
-
Polecane opony letnie
Jak masz ochotę się pośmiac to prosze bardzo Ja jeżdze na oponkach z indexem 91T lub 91H nie pamiętam dokładnie jakie mam letnie Co do Twojego zdania odnośnie indexu nośności moge sie delikatnie przychylić tak do prędkości nie koniecznie no ale każdy kupuje to co chce i na co go stać
-
[ALL B6] Światła LED dzienne
Tak cos podobnego kolega zakada. Nie da sie ukryc że dziwnie zabrzmiało Tylko o co Ci dokładnie chodzi, potrzebujesz jakiejś porady z tymi swiatłami, szukasz opinii czy co?
-
Polecane opony letnie
Ja w zeszłym roku kupiłem 2 Fuldy Carat Progresso 195/65/R15 i byłem super zadowolony (2 miałem stare) a teraz mysle dokupic ten sam rozmiar Barum Bravuris 2 bo zachwalają. Co do fuldy polecam i przedział cenowy ok a co do barumów to chetnie bym sie tez dowiedział czegos wiecej gdyz nówki mozna kupic za 176zł A Ty kolego będziesz startował do lotu że wahasz sie między indexem do 270km/h czy 300km/h ? Nośność 91 tez styknie chyba że jelczem jeździsz nie samochodem osobowym
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Będzie ok. To tak jakbys poprostu wywalił z puchy oryginalnego kata wkład. Czyli masz tu przelot. W tym wydechu kat praktycznie nic nie wygłusza. Ja wywaliłem sam wkład i zero różnicy w odgłosach. Dlatego jesli tylko pasuje do Ciebie to kupuj i wymieniaj
-
[ALL B6] Światła LED dzienne
No własnie ja tez nie czaje co kolega czarny588 miał na mysli Stąd było moje pytanie do niego. A Ty kolego zadziałałeś już coś z tymi dziennymi?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Taki jak ten http://www.edbak.pl/?d=97 tylko żeby była możliwość przykręcenia do ściany a nie jak tu np do blatu lub taki http://www.edbak.pl/?d=6 tylko fajnie by było jakby monitor mógł sie obracac wokół własnej osi (Pivot) No musze przyznać macie fajna firme i sporo do zaoferowania
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spoko fajnie wiedzieć Jakie uchwyty do monitorów robicie ? Takie przemysłowe czy raczej do domowych zastosowań tez? Ile u Was taki przykładowy uchwyt by kosztował na ściane pod monitor? Rozstaw śrób jak VESA 100 Tzn jakbyś mógł kupic jako pracownik dla mnie to tez by było mile widziane
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale, że taki: ?? http://zapodaj.net/bc4f68f1aff6.jpg.html http://zapodaj.net/f5af5dad1898.jpg.html ale to Cię będzie drożej kosztować no chyba że ktoś jeszcze chętny będzie Fajnie to by wygladało. Ale nie będę się lansował z Q skoro go niemam :polew: A powiedzmy jakieś inne projekty wchodza jeszcze w gre? Sory za osobiste pytanie jeśli nie chcesz nie odpowiadaj: Nie będe pytał gdzie dokładnie pracujesz ale czym sie ogólnie zajmuje Twoja (w której pracujesz) firma i jako kto tam pracujesz że masz takie możliwości?