Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. A jak zobaczysz moje WLI to co? Pękniesz ze śmiechu? noo i mamy organizatora GRATULACJE:hi: Po co ja się odzywałem Hehe Nie wiem czy z takimi blachami na samochodzie jestem godzien organizacji Tym bardziej że przyjadę A6 a nie A4 :polew::polew:
  2. _Solar_ gdzie Ty taki brzydki samochód znalazłeś
  3. A jak zobaczysz moje WLI to co? Pękniesz ze śmiechu?
  4. Lutowalem diody p bokach wskazowki ale i tak efekt nie był mega.
  5. no ja też myślałem o przyszłym tygodniu można zrobić mini pożegnanie sezonu:wink: Good :good:Jestem za. Żona z dzieckiem będzie u mamusi
  6. Ja dziś mogę tamtędy przejeżdżać koło 18 ale to moge wpaść, podać rękę na powitanie i polecieć dalej Chyba że przyszły tydzień to co innego.
  7. Pomyśl nad kariera wróżki Przy uszkodzeniu kabla spodziewałbym sie raczej jako konsekwencja uszkodzenia końcówki mocy i braku nadawania a nie na odwrót. ---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ---------- A jakieś sugestie ewentualnie co sprawdzać oprócz samej wymiany radia? Może na cos zwrócić uwagę. Po zalutowaniu kabla przejścia posprawdzałem. Czy ewentualny problem z radiem lub anteną zauważę i w jaki sposób przy pomiarze miernikiem SWR?
  8. No panowie to ja wróce troche do tematu mojego sprzetu czyli alan 109 + ml-145. Miałem uszkodzony kabel do anteny. Wymieniłem, jest lepiej ale bez szału. Możliwe jest żeby radio dobrze nadawało a kiepsko odbierało? Sytuacja wygląda tak że przy sprawdzaniu docierają do mnie głównie bardzo bliskie rozmowy. Jak spytałem jak mnie słychać to najpierw była cisza a po dłuższej chwili i którymś nawołaniu gość mi mówi że juz wcześniej mnie słyszał i odpowiadał. No więc jest coś nie tak. Czy na SWR miarce coś zobaczę gdzie leży problem? Musze jeszcze czyjeś radyjko podłaczyć żeby się przekonac czy jego wina.
  9. Małe OT ale jedno mnie dziwi. Ci co dali info że ukradziono im samochód to raczej Ci co nie dawno kupili samochód. Ale mimo to jeszcze bardziej mnie zastanawia jest to że ludzie na forach się chwala samochodami, wyposażeniem itp i te nie giną, przynajmniej nie słychać. To jest dla mnie fenomen. Na miejscu złodzieja to bym tylko przeglądał fora i zwijał te najlepiej doinwestowane przez właścicieli.
  10. pastaldo odpowiedział(a) na tyfo temat w 1.9TDI
    Raczej chodziło mi o wygodę używania. Po ogrzewaniu trzeba będzie zwijać kabel i upychać gdzies koło pompy, a w tej pierwszej wyciągasz i wrzucasz gdziekolwiek byle nie przeszkadzał. No ale to zalezy co kto lubi. 2kW to moim zdaniem juz przesyt niemówiąc o 3kW. Szybciej nagrzeje ale pytanie czy warto zakładać coś o tak dużej mocy tym bardziej że wspomniałes o samochodzie w garażu. Do samochodu stojącego pod chmurką może i mocna grzałka by się przydała.
  11. pastaldo odpowiedział(a) na tyfo temat w 1.9TDI
    No te opcje całkiem ciekawe. Ta druga o tyle cekawsza że ma metalową obudowę ale za to kabel ma na stałe.
  12. Tak teraz spojrzałem na miasto w Twoim profilu wiec zapytam. Jak tam Ci sie mieszka w Oslo? Byłem tam 2 miesiące 3 lata temu. Miałem plany powrócic i jakoś nie udało sie wiecej wyjechać
  13. tyle co worek cementu Można wziąć 2 i iść na spacer
  14. Ja w moim A4 przerabiałem. Mi si podobało. Tylko ja lutowałem więcej diod żeby równomiernie podświetlało. Pozatym trzeba się nakombinować żeby wskazówki dobrze świeciły.
  15. Niema sprawy. Daj znać jak poszło po naprawie.
  16. rodzaj to musisz coś znaleść byle było łatwo lutowalne. Np miedzianą albo z jakiegoś starego konektora jak masz jakieś stare szpargały.
  17. Przylutować do tego srebrnego konektora co masz wyrwane tylko do miejsca właśnie metalizowanego. Ja bym do szyby przylutował blaszkę i dopiero do niej podłączył przewód tak jak było ori.
  18. ja bym to porządnie wyczyścił i zalutował. Jesli nie będzie długo grzał to szybie nie powinno się nic stać, a jak będzie czysto to nie będzie trzeba długo grzac. Delikatnie lutownica taką 40-60W powinno pójść.
  19. Z tego wszystkiego to tak na prawdę nie znam stanu hydrauliki zaworowej. Co do przepływki to ją przeczyszczę niedługo i się okaże czy się poprawi. Poza tym zbliża mi się wymiana filtra powietrza który juz mam ale jeszcze nie założony. Co to jest to Cf?
  20. rozumiem że masz przewód a przy szybie tylko ścieżki bez konektora? Ja bym odsłonił część ścieżki bo ona jest pokryta jakby żywicą która nie przewodzi a później ją poprostu zalutował do przewodu lub przy uzyciu jakiegos konektora. Najlepiej zrób foto i pokaz co tam masz.
  21. No to miejscówka była by raczej w porządku. Z każdej strony się dojedzie, a nawet z Puław wskoczą w Kurowie na obwodnicę i będzie git. Teraz tylko pytanie kiedy bo w tym tyg ja nie dam rady. Ale jak będziecie mieli skład to miłego spota życzę
  22. Co to MOP bo nie mogę skojarzyć z żadnym powszechnie używanym skrótem Tak jak piszesz niema problemu z dojazdem w to miejsce. Pozatym teraz jak dużo ruchu przeniosło się na ekspresówkę to polubiłem stara trasę bo jedzie sie bezstresowo i w miare szybko
  23. zjazdów czy zajazdów? Bo nie wiem czy to miałeś na myśli czy literówka. Zjazdów jest conajmniej kilka. Kurów wschód, Kurów zachód, Nałęczów, i jeszcze jeden którego nie pamiętam i na każdym takim można zawrócić albo poprostu zjechać z ekspresówki
  24. po drodze jest kilka zjazdów wiec chyba tragedii by nie było Ale ja jak tam jechałem to nie bardzo kojarzę takie miejsce chyba że słabo się rozglądałem.
  25. Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą. Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki. Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji . Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie. Z Etiopii to Ty sam jestes... Skoro nie zauwazyles ze gosciu jest na podwojnym gazie to oprocz psychiatry powinienes sie do okulisty i laryngologa wybrac. Policja ma prawo osobe zatrzymac a osoba ma obowiazek nie stawiac oporu podczas zatrzymania. Jezdzic sobie mozesz po ksiezach-pedofilach a nie po Policji, ktora stara sie pilnowac zebys wpierdolu za rogiem nie dostal... Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free a więc w obronie kolegi: * po czym wnosisz że koleś jest na podwójnym gazie? * Tobie też tu chyba nie wypada jechać po kimś! * Akurat taka policja mało ma wspólnego z prawdziwą policją, jeśli tutaj w dwójke nie mogą sobie poradzić z 1 kolesiem,to mało prawdopodobne żeby kogoś obronili nosisz odznake, że Cie to tak mocno uraziło co Jarek napisał? ---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ---------- ktoś jak na złość, wrzucił do wątku z filmikami z Youtub'a :grin: Tak reaguje policja w USA - YouTube wątek chyba nie jest o tym ale jak juz poruszyłeś sprawe policji w stanach to spójrz na oba te filmiku. Ja jednym dwóch osiłków (USA) a w polsce jakis sucharek i blondyna do tego wiec ja bym tych interwencji nie porównywał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.