Treść opublikowana przez pastaldo
-
Tacierzyństwo
To powiem Wam moją historię, trójkę mam już dużą, 17,15 i 11 lat, więc jak dowiedzieli się że będzie jeszcze jedna dzidzia to syn powiedział że to niemożliwe, chyba myślał że za stary jestem , starsza córka żądała dowodów i jak dostała kartę od lekarza to stwierdziła że chyba nie wiemy od czego gumki są a młodsza stwierdziła że pokoju nie odda Praktyczne dzieci A starszej córce było powiedzieć że to jak całowanie przez szybę albo lizanie loda w opakowaniu:polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Albo na pamięć A kierowcom się mówi żeby uważać a nie jeździc na pamięć
-
Ładowanie - chyba ciut za nisko
Hej, Dziś sprawdzałem czemu mi nie kręci wiatrak od klimy i mierzylem sobie napięcie miernikiem. Na odpalonym silniku przy wyłączonych prawie wszystkich odbiornikach (poza nawiewem) i przy wolnych obrotach uzyskalem wynik około 13.9V Przy włączonych większości odbiorników czyli dmuchawa, światła mijania i drogowe, radio itp uzyskałem 13.6V. Po wkręceniu silnika na około 2000rpm twardo napięcie stało na 13.6. Jak na mój gust to alternator się kończy. Co wy na to bo po mojemu powinien trzymać 14.3V - 14.5 jesli był by sprawny. Pytam bo w mojej poprzedniej A4 1.9TDI nawet przy włączonych wszystkich odbiornikach i na wolnych obrotach nie spadło mi napięcie poniżej 14.3V a tu w A6 C5 takie numery:decayed: Samochód jeździ, silnik pali a z tego co kojarze to chyba kiedyś w zimę też mierzyłem i było podobnie ale jakoś nie przywiązałem do tego uwagi.
-
Zabiezpieczenie błotników od wewnątrz po wycinaniu nadkoli
A może zastosować takie coś jak nadkole z "materiału". Nie wiem jak w A4 B5 ale u mnie w A6 z tyłu mam takie jakby filcowe grube nadkola a nie plastiki. To dość łatwo daje się formować żelaskiem (patent od blacharza ). Wtedy było by oryginalnie i plastikowe nadkole by nie przeszkadzało a takie filcowe można sobie dopasować jak się podoba. NOWE ORYGINALNE NADKOLE MATERIAŁOWE AUDI A4 8E0 B6 PRAWE - VAGSERWIS.COM
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Kali S4, Viwaldi Ale wtopa. To była odpowiedź do innego wątku a miałem otwarte w różnych kartach i je pomyliłem, wiec wyszło za***iście :polew: Oczywiście sory za ten przerywnik nie na temat
-
Tacierzyństwo
Nie, ja już widziałem wytarte w beciku i różowiutkie. Podobno na początku jest sine i w ogóle wiec nie miałem okazji tego widzieć ani przecinać pępowiny Ale nawet będąc tak blisko, do pewnego momentu i później uczucie mega. Teraz będzie drugie, ciekawe czy takie samo przezycie Choć znając życie jak któraś mamusia nie przyjedzie to nie będzie mi dane byc z żonką bo ktoś musi zostać z drugim małym
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
A może zastosować takie coś jak nadkole z "materiału". Nie wiem jak w A4 B5 ale u mnie w A6 z tyłu mam takie jakby filcowe grube nadkola a nie plastiki. To dość łatwo daje się formować żelaskiem (patent od blacharza ). Wtedy było by oryginalnie i plastikowe nadkole by nie przeszkadzało a takie filcowe można sobie dopasować jak się podoba. NOWE ORYGINALNE NADKOLE MATERIAŁOWE AUDI A4 8E0 B6 PRAWE - VAGSERWIS.COM
-
Tacierzyństwo
Ja tam z żonka byłem do pełnego rozwarcia i kilka godzin wspierałem i masowałem plecki. Na samą akcję porodową jednak wyszedłem i to nie dlatego że jakies przeciwskazania były tylko stwierdziliśmy z małżonka że wyjde i wróce juz jak dzidzia będzie koło mamusi itp. Wiadomo że dziecko matke od razu poznaje. Wbrew pozorom nie sądziłem że dziecko zaraz po porodzie będzie w stanie zareagować na kogoś innego. W trakcie ciąży dużo gadałem do dzieciaka w brzuchu i jak po porodzie podszedłem i zacząłem się odzywac to ewidentnie było zainteresowane głosem i sie rozglądało. Mega uczucie.
-
Polecane opony letnie
To samo, co o smaku coli po wypiciu butelki. Nie trzeba pić 6 lat, żeby wydać opinię o smaku coli. Oj nie zgodze się. Porównując do tego smaku coli to można ocenić czy nam się bieznik podoba lub czy jest głośna. Natomiast żeby ocenić własciwości jezdne opony trzeba przejechać dużo kilometrów w róznych warunkach i tu do coli to bym raczej porównał tak że oceniamy czy cola na dłuższa metę powoduje np jakies choroby. Dlatego zgadzam sie z kolegą KOval81 że po takim przebiegu niema sie co wypowiadać o oponie.
-
wypadek z ciagnikiem
A jakim to samochodem się stało? Twoim szarakiem?
-
Kundel srebrny by mrogal
No rogal widze że słabo oagrniety jestem. Nie wiedziałem że downgrade samochodu zrobiłes. Kupic sedana z obcięta d*pą no prosze Cie Jedyne co słuszne w tym autku to co sam dorobisz no i silnik
-
Tacierzyństwo
no gratulacje :hi:Dobra robota
-
Zabiezpieczenie błotników od wewnątrz po wycinaniu nadkoli
Mata chyba szybciej czy później zgnije :/ A dlaczego? Jakies gabkowe pewnie tak ale maty mitumiczne przeżyją samochód jesli będa dobrze naklejone i nie będzie sie odklejać.
-
wymieniłem płyn hamulcowy i pedał ucieka do podłogi
Odpowietrzanie pompy ABS przy pomocyVAG-COM : FAQ - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -
-
Zabiezpieczenie błotników od wewnątrz po wycinaniu nadkoli
Mata była by o tyle dobra że kamienie z pod kół nie obijały by błotnika
-
wymieniłem płyn hamulcowy i pedał ucieka do podłogi
VAGiem ale nie pamiętam procedury
-
wymieniłem płyn hamulcowy i pedał ucieka do podłogi
Niby wszystko ok a w trakcie wymiany nie zbrakło na chwilę płynu w zbiorniczku? Bo może zacięgnął sobie sporo i trzeba będzie też blok ABS odpowietrzyć.
-
Zabiezpieczenie błotników od wewnątrz po wycinaniu nadkoli
Znać się nie znam, ale jesli ja bym to robił to najpierw oczyścił bym dokładnie i użyłbym fakby antykorozyjnej. Dopiero na to ewentualnie jakies maty bo pod matą będzie się zbierac wilgoć i będzie ruda szła.
-
wymieniłem płyn hamulcowy i pedał ucieka do podłogi
Czyli nadal jest zapowietrzony.
-
Tacierzyństwo
I jak tam? Jesli to Wasze pierwsze to ciesz sie ostatnimi chwilami spokoju a nie wyglądaj Też się doczekac nie mogłem ale wolałbym żeby zostało w brzuchu tak przynajmniej do 2 roku życia Lipa bo były skurcze itd wsio jak w książce,moja nawet prosiła o doping a lekarz odmówił a teraz cisza,nie ma nic:kwasny: Mamy już jedna 5 latkę także wiem o czym mowa:decayed: Nie no co ty ja bym 3 lata z moją w ciązy nie podołał Może masz i rację, żona w ciązy potrafi byc bardziej męcząca niż dziecko Ogólnie na naszego bombla nie moge narzekac bo w nocy budzi sie tylko na karmienie ale samo wstawanie jest masakryczne Mały ma 9 miesięcy a tu juz na świat zbliża się u nas drugi bąbelek Nie wiem jak ja podołam U nas przy pierszym porodzie było tak że data którą podał lekaz jako data porodu o 5 rano zaczęły się skurcze, ale na spokojnie przed robota zawiozłęm żonkę do szpitala a Pani mówi że cos z tego będzie ale nie na jej zmianie No ale że termin był to dali jej wspomagacze i na drugi dzień rano zaczęła się akcja a o 15 bąbel był juz z nami:kox:
-
Drgania podczas hamowania
No mi trzęsło dość mocno przy hamowaniu. teraz jest już spokój. Mam wrażenie że troche huczy jakby własnie w lewym przednim kole którym zimą przyłozyłem tak że wahacz sie wygiął wiec pewnie mu to nie pomogło. Może i jakies delikatne drgania są ale na tych drogach naszych to nie mam pewności czy to z drogi czy jakiejs usterki.
-
Tacierzyństwo
I jak tam? Jesli to Wasze pierwsze to ciesz sie ostatnimi chwilami spokoju a nie wyglądaj Też się doczekac nie mogłem ale wolałbym żeby zostało w brzuchu tak przynajmniej do 2 roku życia
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
No chyba o golfie. Mam mały pomysł jakby mozna wykorzystac te odbojniki w avancie:wink:
-
Wybór polerki
Cos w tym jest. Wiele osób się porywa na rzeczy których nie powinni robić bo poprostu nie mają do tego talentu. Można kupic sprzęt za gruba kasę i po jednej polerce rzucić w kąt bo sie dojdzie do wniosku że lepiej oddac komuś kto sie zna.
-
Drgania podczas hamowania
I to był chyba klucz do sukcesu. teraz przy wymianie kół własnie z przodu rozebrałem hamulce, pościągałem tarcze i wszystkie powierzchnie wyczyściłem szczotką druciana na wiertarce. Możliwe że niedokładnie wyczyściłem przy wymianie tarcz w zime i stąd było to telepanie. Teraz musze sie wsłuchac dokładnie bo chyba odzywa sie łozysko ale to sie jeszcze okaże.