Treść opublikowana przez pastaldo
-
[B5 AFN] Sprężyny WEITECA
do 3 cm powinno być ok. Ale zaraz zobaczysz że ile ludzi tyle zdań. Jedni będa mówić że nie wolno inni żebyś zakładał. Było pare watków na ten temat i tym jednym zdaniem masz przekrój przez nie wszystkie
-
[INNE] Diesel na beznyne
szybko się poddajesz. Widocznie te samochody Ci nie były potrzebne. poatym czemu chcesz przerzucac z B3 do golfa? co z ta b3 sie stało że nadaje sie tylko na dawce?
-
[ALL B5] [ALL B5] 1,9 afn Q
bo taka kupił i jak prowadził do domu to zostało coś takiego http://www.google.pl/imgres?q=crashed+a4+b5&hl=pl&rlz=1C1SKPI_enPL397PL397&biw=1599&bih=904&tbm=isch&tbnid=ZcrTHfsCBPlILM:&imgrefurl=http://www.car-accidents.com/2007-auto-crash-story/5-15-07-audi-a4-crash-uk.html&docid=QjzWgfayeKsbpM&imgurl=http://www.car-accidents.com/2007-crash-pics/5-14-07-audi-a4-crash.gif&w=576&h=432&ei=-FCoTuejOemj4gSIov0U&zoom=1&iact=rc&dur=342&sig=105719293453656490483&page=1&tbnh=167&tbnw=223&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=117&ty=77
-
[INNE] Diesel na beznyne
silnik jest częścia wymienną. W dokumentach posiadasz tylko numer nadwozia. Jak najbardziej jesli zrobione będzie poprawnie i przejdzie przegląd można jeździc.
-
[INNE] Diesel na beznyne
skrzynie na szrocie za 300zł kupisz tylko niech ja ktos kumaty sprawdzi. Skoro dla Ciebie przerobienie mocowań jest do ogarniecia to niema rzeczy niemożliwych. Choc pewnie jeszcze będzie do przeróbki wydech i pare innych pierdułek. Zastanów sie czy jest sens to przekładac. Taniej Cie wyjdzie kupic na szrocie silnik diesela taki sam jak masz tzn sam słupek bo osprzet masz i będziesz dalej jeździł. Te silniczki diesla w golfach 1,6 są bardzo udane a ze skrzynia 4 biegową bardzo ekonomiczne przy jeździe do 100km/h. Tak więc odpuścił bym słap na benzyne i został w golfie przy dieselu
-
[INNE] Diesel na beznyne
będzie ciężko bo w B3 masz chyba silnik wzdłużnie a w Golfie poprzecznie więc trzeba by chyba uchwyty do łap silnika przespawywac.
-
Spotkania na drodze
Ma uswiadomić kierowce że nie jest anonimowy i że to "zwolnij" jest konkretnie do niego. Fotoś to nie jest więc bez paniki.
-
[ALL B5] Cholernie Parujące Szyby
Kosztu nie pamietam ale jak będziesz kupował to bierz z węglem aktywnym. Znajduje się pod maska na podszybiu przy rurkach od kimy. Trzeba zdjąc osłone przy szybie i znajdziesz.
-
[ALL B5] Cholernie Parujące Szyby
dobrze mówią. Jedyne słuszne rozwiązanie: FILTR KABINOWY do wymiany i bedzie
-
[ALL] klej poxipol
niema na opakowaniu? a co chcesz kleić?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
jak trafisz na upierdliwców i sprawdzą Ci emisje CO2 i innych tam substancji w spalinach i przekroczy wartość normy która Twój samochód powinien spełniać to chyba mandat i laweta
-
[B6 BEX] Co myślicie o ''15 zimówkach do B6?
tia w zimę, w upieprzonym i skutym lodem samochodzie lans jest najważniejszy :polew:rozmiar pomine bo nie wiem czy kolede wejdą 15". jesli tak to śmiało bym zakładał.
-
[B6 AWX] BRAK MOCY I DYMIENIE NA NIEBIESKO
nie czepiam się tylko pytam w celach informacyjnych. : Zgadzamy sie że na niebiesko dymi jak spala olej silnikowy. A skąd miałby się wziąc w wydechu? Chyba tylko przez łożyskowanie turbiny. Nie jest tak że ten olej się spala raczej w komorach spalania i dostaje sie tam albo uszczelniaczami albo pierścieniami a wtedy generalka jesli pierścienie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie ale myśle ogarnąć
-
[B5 AFN] Przy gwałtownym przyspieszaniu i puszczaniu gazu "pyka" przekaźnik ?
no ja mam klime. Nie wiedziałem że przy przyśpieszaniu wyłacza sie sprzeżarka. Czyli rozumiem że jesli chodzi na wysokich obrotach silnik to sprezarka jest rozłączona? Nie bardzo mi sie widzi bo przecierz jadąc na autostradzie powiedzmy w poblizu 3,5krpm by nie dzialała klima. Chyba że to tylko przy przyspieszaniu ale u mmnie jak wkręce na obroty to pyka ponownie dopiero jak obroty spadna.
-
[B5 AFN] Przy gwałtownym przyspieszaniu i puszczaniu gazu "pyka" przekaźnik ?
Co do tych świec pewnie masz rację. Przed zimą jeszcze dla pewności je sprawdze A "cpyka" było specjalnie uzyte Ale poprawie
-
[ALL B6] Data i zegar - niektóre cyferki niewidoczne w całości
ewidentnie przerwa na którejś lini sterującej. Podejrzewam że bez wizyty jakiegoś elektronika sie nie obejdzie.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
poszło na priv, pompa ciekła z tyłu, uszczelnił bez wyjmowania. Póki co jest ok i oby jak najdłużej
-
[B5 AFN] Przy gwałtownym przyspieszaniu i puszczaniu gazu "pyka" przekaźnik ?
A wiesz że może faktycznie? No bo skoro przekaźnik pyka to jakieś wysokie prądy muszą byc włączane no a inne podzespoły w trakcie działania silnika nie potrzebuja chyba takich wysokich prądów i może to te świece. Co fakt jak sie przysłuchiwałem to silnik temperatury jeszcze nie złapał
-
[ALL B6] Zablokowało mi koła
ale wtedy grzebałes tylko przy kołach jak wymieniałeś klocki i tarcze a teraz grzebierz przy pompie więc trzeba cały układ odpowietrzyc na na ABS to najlepszym lekarstwem jest VAG
-
[B5 AFN] Przy gwałtownym przyspieszaniu i puszczaniu gazu "pyka" przekaźnik ?
Witam, Nie traktuje tego jak usterkę chyba że tak jest bardziej pytam z ciekawości. Ostatnio Padła mi linka przy pedale gazu więc rozebrałem osłonę nad nogami kierowcy. Po złożeniu do kupy gazu postanowiłem sprawdzić czy gaz dobrze reaguje jeszcdze przed przykręceniem osłony. No wszystko jest niby OK ale jedna rzecz mnie zastanowiła a mianowicie cykanie przekaźnika. Jak na postoju zrobiłem przegazówke to tak jakby koło 2000rpm cykał przekaźnik i potem jak spadają obroty znowu przy tej prędkości obrotowej silnika jest cyknięcie i tak za kazdym razem. Wcześniej prawdopodobnie tego nie zauwazyłem. Ale teraz w czasie jazdy jak się przysłuchać tez sa te pyknięcia. Podpowie ktos co to za przekaźnik? Do czego służy? Czy tak powinno byc? VAGa nie podpinałem narazie bo nie wiem czy jest konieczne. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] pukanie
pozatym przegób na wprost też czsami puka. albo jak były wymieniane te elementy cos niedokrecone lub sie poluzowało. sprawdź wszystko jeszcze raz.
-
[ALL B6] Zablokowało mi koła
pewnie tak
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
taaa chyba dnia kobiet :polew: :polew:
-
[ALL B6] Zablokowało mi koła
a ja to nawet nie wiem o jaki zawór zwrotny Ci chodzi. Nie kojarze tam żadnego takiego ustrojstwa