Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Ladna bryczka, sluszny silniki i naped Ze niby jak? Na drugim gazie? ps. Zrobiles juz duzy przeglad i diagnostyke?
  2. Kuwa... PiS albo PKW wylaczyli GG
  3. Niestety zwykle, bez postojowek to nie da sie jezdzic, ciagly erro na FISie...
  4. TechnoViking http://my.break.com/content/view.aspx?ContentID=373200
  5. Ja musze sobie skolowac jakies zimowe laczki na moje 17".
  6. To na zimowym, czy na letnim prezentacja?
  7. Moze ma ktos ochote na spota w Kielcach w niedziele do poludnia?
  8. Nawet dobrze, ze odkopales ten watek. Mialem xenony - nie parowaly. Kupilem bixenony - paruja niestety (po deszczu, po nocy, po umyciu, caly czas qwa). Gdzie jest ten odpowietrznik w lampie, o ktoryms ktos pisal wyzej? Planuje wysuszyc lampy i dekle z przetwornicami dokrecic srubami (lukaszr twierdzi, ze sa takie otwory).
  9. ..i buty zaslaniajace krzywe nogi
  10. Mialem na mysli PARTIE jako ogol = ludzie wizerunek poglady. Jakas czesc programu tez jest zawsze realna.
  11. Fura mega szpas i kox
  12. spanky, woze w schowku dla Ciebie tego Losta S03, wiec wpadnij na spota w koncu
  13. Cos planujesz? Zmanipulowalem Ci lekko wypowiedz
  14. W Warszawie nie mieszkasz, wiec na pewno nie mozesz na niego zaglosowac. Poza tym glosuje sie na partie, na jej program, a osoby na liscie to tylko dodatki do tego wyboru.
  15. Teraz to pojechales stary konkretnie Kazdy ma prawo wyboru.
  16. Jakie znowu LPR? Ja slyszalem, ze babciom zabiera sie kapcie, beda glosowac na Bosaka
  17. Niby tak, ale mysle, ze ten jeden wyjatek mozna zrobic. Niech tylko pre albo hugo usuna ten temat, to znajdziemy jakies teczki na nich
  18. Fajny spot wyborczy
  19. That's fuckin' right. W szczegolnosci na maxa irytujace jest jak stoi czlowiek w sznurze samochodow na "lewo lub prawo skrecie" (skrzyzowanie), a pierwszy lepszy cwaniak jedzie pasem jazdy na wprost i wjezdzajac na krzyzak - kierunek w lewo i skreca. Mimo, ze jestem spokojny i tolerancyjny to takich tylko wykastrowac
  20. Towarzystwo z drugiego zdjecia jest z UK
  21. Chcialbys z nami do szwecji leciec, a nawet na spota nie przyjedziesz
  22. Swedish Nightclubs Vs UK Nightclubs VS
  23. Współczucia dla hhacka http://axwell.proboards38.com/index.cgi?board=general&action=display&thread=1159523684&page=1
  24. No tak musi byc. Po co w innym wypadku byloby fabrycznie montowane samopoziomowanie + spryskiwacze? Moim zdaniem ktos wyjal lampy i wcale bym sie nie zdziwil jesli to zrobil polski handlarz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.