Treść opublikowana przez Flyer
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Do czego bedziecie wkladac ta kiere multi? B6? No i najwaznieszje - co to za kierownica? Z B7?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wrzucilbym najchetniej do podpisu, ale bana w koncu zarobie Nie rydzykuj, głosuj, urna jego mać!
-
"Ścieżka" do Szczawnicy - jak dojechac najsprawniej
Jakbym mial jechac do Szczawnicy, to tylko i wylacznie Katowicka > Krakow (nie przejezdzasz oczywiscie przez miasto, tylko omijasz A4 i wyskakujesz na zakopianke) > Nowy Targ > Kroscienko > Szczawnica.
-
[B6] Przedni zderzak S-Line
Tak, dokladnie. Inne sa dokladki zderzakow (widoczne na moich zdjeciach) oraz listwy drzwiowe. Zeby byl full to jeszcze felgi.
-
[B6] Przedni zderzak S-Line
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas, ale te Twoje B5 to klasyczny WT- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jest, co zrobic... w pomniejszeniu na avatarach juz nie widac roznicy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moja ma jakies wielkie czoło i buciki na koturnach, ale malika sie nie liczy, bo nie kuca przy oooo- Chromy w koło szyb?
Można... * Polecam tylko ori chromy, ale... * ...jest tego bardzo malo i ciezko dostac, bo... * ...demontaz i montaz jest przekichany No i kosztuja pare stowek- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie tylko- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak sa rekordy frekwencji to mnie zwykle nie ma- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miłego spota Ja dzis tez nie dotre, chroniczny brak czasu.- [B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Ja sie pytalem Ciebie, czy jakiegos nie masz ...na allegro nie ma tego w ogole niestety.- [B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Hm... ale nowki sztuki pewnie kosztuja- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z kogutem w środku czy bez ? No przeciez ktos musi robic za manekina- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mozecie nim obic moje zderzaki kiedys, bede mial darmowe lakierowanko- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Hę? Miron ma lepszy aparat- Nowicjusz - wątek powitalny
Fajne imie/nazwisko- [B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
alvaro, szukasz daszka od eSki na tylnia klape?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokojnie... przeca nic sie nie stalo- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,45.msg210944.html#msg210944- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moj pytajnik byl zwiazany z Twoim poprzednim postem, bo nie wiem o co chodzi (o jakiego znowu gnoja )- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Koncowki beda wyprostowane- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lexpar ?- a4 2,5 tdi wolno się zbiera
Ja mam dziure do 1800. Startujac z miejsca jej az tak bardzo nie czuje, ale podczas jazdy toczac sie na niskich obrotach (1200-1300) - chcac gwaltownie przyspieszyc bez zmiany biegu - mozna sie zdziwic - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.