Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Do czego bedziecie wkladac ta kiere multi? B6? No i najwaznieszje - co to za kierownica? Z B7?
  2. Wrzucilbym najchetniej do podpisu, ale bana w koncu zarobie Nie rydzykuj, głosuj, urna jego mać!
  3. Jakbym mial jechac do Szczawnicy, to tylko i wylacznie Katowicka > Krakow (nie przejezdzasz oczywiscie przez miasto, tylko omijasz A4 i wyskakujesz na zakopianke) > Nowy Targ > Kroscienko > Szczawnica.
  4. Tak, dokladnie. Inne sa dokladki zderzakow (widoczne na moich zdjeciach) oraz listwy drzwiowe. Zeby byl full to jeszcze felgi.
  5. Lukas, ale te Twoje B5 to klasyczny WT
  6. No jest, co zrobic... w pomniejszeniu na avatarach juz nie widac roznicy
  7. Moja ma jakies wielkie czoło i buciki na koturnach, ale malika sie nie liczy, bo nie kuca przy oooo
  8. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Można... * Polecam tylko ori chromy, ale... * ...jest tego bardzo malo i ciezko dostac, bo... * ...demontaz i montaz jest przekichany No i kosztuja pare stowek
  9. Jak sa rekordy frekwencji to mnie zwykle nie ma
  10. Miłego spota Ja dzis tez nie dotre, chroniczny brak czasu.
  11. Ja sie pytalem Ciebie, czy jakiegos nie masz ...na allegro nie ma tego w ogole niestety.
  12. Hm... ale nowki sztuki pewnie kosztuja
  13. Z kogutem w środku czy bez ? No przeciez ktos musi robic za manekina
  14. Mozecie nim obic moje zderzaki kiedys, bede mial darmowe lakierowanko
  15. Fajne imie/nazwisko
  16. alvaro, szukasz daszka od eSki na tylnia klape?
  17. Spokojnie... przeca nic sie nie stalo
  18. Tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,45.msg210944.html#msg210944
  19. Moj pytajnik byl zwiazany z Twoim poprzednim postem, bo nie wiem o co chodzi (o jakiego znowu gnoja )
  20. Ja mam dziure do 1800. Startujac z miejsca jej az tak bardzo nie czuje, ale podczas jazdy toczac sie na niskich obrotach (1200-1300) - chcac gwaltownie przyspieszyc bez zmiany biegu - mozna sie zdziwic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.