Treść opublikowana przez Flyer
-
jaka wielkosc kol i profil opony na polskie drogi
Jezdze na 235 i koleiny to faktycznie kiepska sprawa, ale da sie zyc...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
kaj82: Mowiac o objawach co masz na mysli? Naczytalem sie juz tyle dyskusji na ten temat, ze powoli zaczynaja mi sie mieszac wszystkie informacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyciagaczki to ja mam, tylko moj debiut na spocie potwierdze dopiero jutro popoludniu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie jutro jest ten Wasz spot? Bo planuje sie przejechac :drool: ...jesli nadmiar pracy mi nie przeszkodzi.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Po dokladnej diagnostyce bede mial jasnosc, czy i jakie koszty mnie czekaja
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Zastanawiam sie, czy przy sprawdzaniu napiecia paska rozrzadu (mam takie zapisy w ksiazce) w serwisie niemcy patrza tez na inne podzespoly.. Wiecie cos na ten temat? Gdzies czytalem, ze sprawdzanie stanu walkow i hydrauliki nie jest wpisane jako obowiazkowa pozycja podczas przegladu.
-
wspomaganie buczy ,cięzko chodzi, koniec pompy?
Samochod ledwo co dopiero kupiony... sprawdze dzis.
-
wspomaganie buczy ,cięzko chodzi, koniec pompy?
Mi czasami przy maksymalnym "skrecie" i parkowaniu (czyt. wolnej jezdzie) piszczy. What's wrong?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
AndyN: Walkow jeszcze nie sprawdzalem, czekam na wolny termin na diagnostyke... To 04/2003, wiec jeszcze AKE, inne wchodzily od 06/03. Sam chcialem sie za to nawet zabrac i porobic zdjecia, ale jak pojechalem na mazury tak tylko Zmiana na BOSE nie jest taka prosta z tego co widze... okablowanie, sprzet, na allegro raczej tego nie ma (ostatnio byl niby zestaw, ale niekompletny i kosztowal 1800). RNS-E nie wkladam dla lepszej jakosci dzwieku, to logiczne "Follow me" to taki maly bzdet, nawet nie warto bylo o tym pisac Samochod "oswietla Ci" droge do domu po jego opuszczeniu Co do cen, poprzegladaj: http://www.autohus.de
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
C.MILE: Felgi na razie zostaja, jesli bedzie jakas zmiana to na 18" i pewnie ten sam wzor... Co do innych zmian - zderzaki i grill od S4, boczne listwy, ale jescze nie wiem jakie... Na razie na dniach wrzucam RNS-E. pet3r: dzięki.
-
Kochamy polskie ubezpieczalnie
Ja tez ubezpieczylem u znajomego agenta (compensa) i wyszlo najtaniej. PZU wyliczalo mi 6800 , AXA 5800, compensa byla znacznie tansza... mrog: nie wiem... byc moze, takie informacje dostalem od lokalnego agenta mtu
-
Potrzebna szybka decyzja.......:)
Jest ładnie, myslalem, ze bedzie gorzej
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
800? To i tak tanio, sadzilem, ze z 2k polskich złotych. Raczej bede to zalatwial droga ubezpieczeniowa...
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Maly edit malik: Obnizaj! Osobiscie sadzilem, ze 17" to za male felgi, przez niska zawieche bede obrywal dokladki zderzakow... ale samochod wyglada ok, a nad kraweznikami sie mieszcze
-
[B6/B7] Listwy aluminiowe - ktos zna numery części ?
W standardowym s-line B6 sa takie jak pilka golfowa? Ja mam wlasnie gladkie, szczotkowane...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
O ile sie nie myle, to wlasnie mam zmieniona, musze jeszcze raz sie przyjrzec oznaczeniom
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Zawsze moge ja schowac gdzies w garazu, porobic odpowiednie zdjecia i pokazac fakture zakupu i wymiany nowej. Jak komus to nie wystarczy, to jego problem...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Szybe wymienie jak najbardziej, ale pojezdze 2-3 tygodnie, bo glupio tak dzien po ubezpieczeniu zwracac sie o dotacje Pajaczek nie jest duzy ma z jakies 5-7 mm srednicy.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak to jest z psiaczkami - podczas ew. kontroli czepiaja sie takich pajaczkow, czy tylko wiekszych pekniec?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No i 1 przygoda. Pajaczek na przedniej szybie, ziarenko piasku wylecialo spod TIRa na trasie...
-
Historia naszych nicków
Flyer, to po angielskiemu ulotka, szczerze to nawet nie pamietam kiedy mi to do glowy przyszlo...
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
BOSE :gwizdanie:, o wentylowanych skorach nie slyszalem, ale brzmi ciekawie, wiec tez poprosze
-
[B6 AWX] wskazania komputera a rzeczywistosc!!!
Jest korekta, teraz 38l na kilometr
-
Potrzebna szybka decyzja.......:)
Dokładnie... imo zbyt duzy lans, szpan i kox Te co widzialem na zdjeciach z Waszych spotow sa fajne...
-
Kochamy polskie ubezpieczalnie
On akurat skakal po tych ubezpieczalniach, bo raczje nie jezdzil S-klasami... Teraz ma paska i jest w MTU (bo tanio), ale MTU nie daje AC na Audi, BMW i inne