Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
widze ze to samo co u mnie na błotniku:kwasny: pewnie bity był
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
da się Pokażcie jak chodzi BRD na sporcie. przeciez wiadomo ze mówiłem o 1.9 TDi a nie 3.0 V:wink:
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
nagraj swoje 30-200:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak ty ostatni raz i jedyny w tym roku na spocie to byłes w czerwcu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Trzymamy auta pod kocem jak Niemiec i czekamy do wiosny:naughty: ---------- Post dopisany at 07:56 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ---------- Pada deszcz u Ciebie?
-
B6 DIVISION
wrzuciłem zdjecie pogladowe. to tylko zima i mam wyjeb... wczesniej miałem takie 15
-
B6 DIVISION
ja dzisiaj kupiłem z B5 16 calowe et 45 i 7J tyle ze przymierzyłem z dystansem 5 mm i koło sie kreci:decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
takie szybkie pytanie czy podejdzie pod 320 mm? Nr seryjny 4a0601025p 7J et 45 ( mam mam dystanse 5 i 10 mm) tylko czy na wielkosc beda pasowały? ---------- Post dopisany 23-10-2013 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 16:16 ---------- Sam sobie odpowiem:) pasuja
-
chamsko porysowany caly bok auta
No to się koleś zdziwi, niezapowiedziana wizyta:decayed:
-
czy podjedzie? 18 cali - 8,0 J - 5x112 - ET 45 do tego 235/40
przy 18 calach 8J i oponie 225/40 mozesz zejsc do ET 25 z tyłu... sprawdzone 5 pasazerami na pokladzie i 50 kg w bagazniku:wink: nic nie obciera, z przodu mam Et 30 i tez jest ok wiec przy 235 moze byc Et 45 jak najberdziej
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
jakby to było 240 KM to bym rozumiał... 140 to sie nadaje do w miare sprawnego przemieszczania, do sklepu po bułki i do koscioła w niedziele:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no S4 po dobrym sofcie... Piter to juz nie Eska muzyka ze jechałes se równo:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=441148972660307&set=a.286682408106965.59994.263350497106823&type=1&theater gruba akcja z rana
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
zdecyduj sie czy to S4 czy RS4:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
do kompletu to jeszcze brakuje Ci wpuścić Piotrkado srodka:decayed: bedziesz miał zapaszek na 3 miechy:naughty:
-
Opony 225 na jaka felgę 8J
moim zdaniem 225 na 8J jest idealna. sam tak smigam juz 4 sezon
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
moze i tak zrobie:decayed: przynajmniej nie bede jak ty sprzedawał auta z 200 kkm na blacie, a w rzeczywistosci miało 520:naughty:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Ori leza w szafie:grin: ale nie chce mi sie przekladac a druga sprawa ze za szybki jestes dla mnie:naughty:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
maja:decayed: mam nadzieje ze da sie to zrobic, nigdy wiecej chinskich zamienników:facepalm:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
na chwile obecna auto stoi bez przegladu od tygodnia, musze sie uporac z jeb.... chinskimi lampami na tyle, i ogarnac linki hamulca recznego. i wtedy cos nagram:wink:
-
B6 DIVISION
stołki stołkami a pod maska bidne 1.8 T które nie jedzie, chociaz program zbór:decayed:
-
Strefa Śmiechu
[h=5]Co mówi umierająca prostytutka? . . . . . . Już długo nie pociągne[/h]
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
równie dobrze mozna stanąć ze stoperem i bedzie to samo:facepalm: cytat jednego goscia ,, Podział na klasy w Turbo był bardzo nieuczciwy , wrzuciliscie samochody FWD do AWD , normalnie czas kręce na poziomi 12,9 a tutaj komórka pokazała 14,5 .... bez sensu i jeszcze z górki było''
-
BEX po Chipie
skoro sugerujecie ze hamownia witka zawyza, to jakim cudem ja majac 166 KM 366nm od witka wciagnałem 190 KM 400 od Ecu- project? tamta tez zawyza? sorka za OT:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
11 72 Kuśmierski Krzysztof Audi A4 15.956 1.760 +0.816 90,69 12 73 Kropik Sebastian Audi A4 16.211 2.015 +0.660 89,27 z tymi czasami to beka dobra... ale tak jak mówiłem na mecie około 145 km/h a Sysiek mówi ze juz 5 zapiał i ponad 160:grin: Walicki czas reakcji 0.018