Treść opublikowana przez MAGIC87
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
90 zeta za kratki do zderzaka s-line to dobra cena? za nówki ?
-
[B6 AWX] Oem +
na razie bez kratek jak to w Polszy bywa, trzeba niestety troche hajsu odłożyć i dopeiro wpadną kratki, dokładka z Cupry wpadnie pewnie jutro, musze wyczyścic i dopasować
-
[B6 AWX] Oem +
orginał w srebrnym kolorze zdjecie robione telefonem i moze to tak wyglada
-
[B6 AWX] Oem +
Nigdy się nie wysyła towaru bez zapłaty... niestety. Przeciez nie wysyłał obcemu dostał skan przelewu i nie wiem dlaczego szedł chwile dłuzej.
-
[B6 AWX] Oem +
wyslałem Ci skan z przelewem i nie 1,5 tyg miszczem andrei jestes ryj powoli sie robi, Prawe nadkole niestety było do wymiany. Ruda zrobiła swoje i nie było sensu ratować trupa
-
[B6 AWX] Oem +
2 foty z neta z rozpoczęcia sezonu, teraz auto na 1,5 tyg idzie w odstawke
-
[B6 AWX] Oem +
tył z bliska a to wersja w 4 osoby przechodzi na 2 mm od rantu błotnika zderzak s-line lezy juz u goscia od klejenia zderzaków. robie gładki front, a auto jutro idzie to lakiernika, domalowania 2 błotniki przód, maska i nowy zderzak+ poprawki na progach, bo niestety zjechały sie od gleby co myślicie o zrobieniu bez środkowej kratki? zeby było widać FMIC?
-
A4 b7 1.8t
b7 s-line, wlasciciel auta nie odpisze Ci...
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
Namówiłeś mnie na gładki front
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Było mi dane umyć tego parcha Spas całkiem dobry wyszedł, i nawet nie czuć różnicy miedzy moja 19 a 20 u Tomka Dobry gwint to podstawa
-
B6 DIVISION
ja mam na sam klej, pozniej docisnąłem tasma malarska na 24H. Trzyma sie juz 5 lat
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
chłopaki , czy zderzak s-line jest niższy od seryjnego? przód,
-
Chrom Nakładki na lusterka
szukaj ori... widziałem nakładki na lusterka i w porówaniu do Ori. LIPA
-
Spalanie 1.9 TDI PD
od 3 tyg wożę sie na cieżkim kole 19x9J + adaptery, całość waży około 26,3 kg ( poprzednie Rs6 z opona 22.5kg a 15 z 195/65 17.8 kg ) jeżeli chodzi o spalanie to przy lajtowej jezdzie potrafi spalic 5 litrów ale to nie jazda dla mnie Średnie skoczyło mi do 8,2 2 tyg temu leciałem do wawki prędkosci 160-200. srednie wyszło 8,1 ( 3 osoby na pokładzie + bagaże )
-
montaż turba GTB2260vk w a4 b7 BPW A/Q
mnie taki wynik zadowolołby w 100%... chyba czas sie umówic z Jubym na jakis lipiec-sierpień BRD to juz jednak przeżytek
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
przed chwila na FB lajkowałem miazga to koło w B5
-
B6 DIVISION
dodaj info ze oddałeś zderzak s-line za free po przyjacielsku
-
[B6 AWX] Oem +
ten od regulacji świateł? w 2001-2002 wiadomo czym były pokryte plastiki... na spokojnie zrobie i to, wahacze wymienione, gwint przód skręcony ale jeszcze nie tak jak chce... jeszxze jakies 5-7 mm w doł przy okazji kupiłem wreszcie zderzak na przód s-line jeszcze na tył dokładke z B7 sline wspawac i do lakiernika
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
pakuj 225/35 ja 2 miesiace przerabiałem temat 9J w B6 i jakie opony do tego
-
B6 DIVISION
wejsc wejdzie i nie powinno przycierac, ale jak dla mnie 19 bez gleby wygląda dziwnie 215/35 na 9J tu jakis naciąg juz jest, 225 na lajcie do 9J
-
B6 DIVISION
z 10 moze byc problem, bo nie wejdzie Ci na piaste, a bez kołnierza felga bedzie sie trzymała na samych śrubach Z dystsnsem 15 mm pod te felgi otrzymujesz et 20. Dla przodu to lekka przesada bo przednia os jest szerzej osadzona.To jakie proponujesz et przód i jakie tył? Jutro bym stoczył w pracy . Noi jak w końcu z tym quattro , czy nie przeszkadza różne rozstawienie. przy 8J miałem et 25 tył i Et30 przód, teraz mam 9J Et 33 przód i tył ( tył dojdzie chyba 5 mm dystans). na przód proponuje Et 24 , tył 19 , czyli z tyłu ten dystans 15 bedzie ok .
-
B6 DIVISION
ja bym dał góra 7mm na przód w tym przypadku. zawsze z przodu daje sie mniejsze dystanse jak na tył. bo masz koze, jak zejdziesz w doł to koło z automatu zacznie sie kłaść do środka
-
A4 b7 1.8t
przeciez to na powietrzu, rok temu miałem 58 cm od ziemi do rantu nadkola przodu, i przy mega hopce wahacze dobijały do kielichów. przy takiej glebie nie ma szans przejechac policjanta bez przytarcia. co do naciągów to w zakręty za szybko nie da sie wjesc. ( u mnie 215/35 na 9J) bardziej pewnie auta byłem na 225/40, przy 8J