Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak za sztuke,
  2. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    90 zeta za kratki do zderzaka s-line to dobra cena? za nówki ?
  3. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    na razie bez kratek jak to w Polszy bywa, trzeba niestety troche hajsu odłożyć i dopeiro wpadną kratki, dokładka z Cupry wpadnie pewnie jutro, musze wyczyścic i dopasować
  4. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    orginał w srebrnym kolorze zdjecie robione telefonem i moze to tak wyglada
  5. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Nigdy się nie wysyła towaru bez zapłaty... niestety. Przeciez nie wysyłał obcemu dostał skan przelewu i nie wiem dlaczego szedł chwile dłuzej.
  6. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    wyslałem Ci skan z przelewem i nie 1,5 tyg miszczem andrei jestes ryj powoli sie robi, Prawe nadkole niestety było do wymiany. Ruda zrobiła swoje i nie było sensu ratować trupa
  7. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    2 foty z neta z rozpoczęcia sezonu, teraz auto na 1,5 tyg idzie w odstawke
  8. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    tył z bliska a to wersja w 4 osoby przechodzi na 2 mm od rantu błotnika zderzak s-line lezy juz u goscia od klejenia zderzaków. robie gładki front, a auto jutro idzie to lakiernika, domalowania 2 błotniki przód, maska i nowy zderzak+ poprawki na progach, bo niestety zjechały sie od gleby co myślicie o zrobieniu bez środkowej kratki? zeby było widać FMIC?
  9. MAGIC87 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    b7 s-line, wlasciciel auta nie odpisze Ci...
  10. Namówiłeś mnie na gładki front
  11. Było mi dane umyć tego parcha Spas całkiem dobry wyszedł, i nawet nie czuć różnicy miedzy moja 19 a 20 u Tomka Dobry gwint to podstawa
  12. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam na sam klej, pozniej docisnąłem tasma malarska na 24H. Trzyma sie juz 5 lat
  13. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema rezacze
  14. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki , czy zderzak s-line jest niższy od seryjnego? przód,
  15. szukaj ori... widziałem nakładki na lusterka i w porówaniu do Ori. LIPA
  16. MAGIC87 odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    od 3 tyg wożę sie na cieżkim kole 19x9J + adaptery, całość waży około 26,3 kg ( poprzednie Rs6 z opona 22.5kg a 15 z 195/65 17.8 kg ) jeżeli chodzi o spalanie to przy lajtowej jezdzie potrafi spalic 5 litrów ale to nie jazda dla mnie Średnie skoczyło mi do 8,2 2 tyg temu leciałem do wawki prędkosci 160-200. srednie wyszło 8,1 ( 3 osoby na pokładzie + bagaże )
  17. mnie taki wynik zadowolołby w 100%... chyba czas sie umówic z Jubym na jakis lipiec-sierpień BRD to juz jednak przeżytek
  18. przed chwila na FB lajkowałem miazga to koło w B5
  19. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dodaj info ze oddałeś zderzak s-line za free po przyjacielsku
  20. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    ten od regulacji świateł? w 2001-2002 wiadomo czym były pokryte plastiki... na spokojnie zrobie i to, wahacze wymienione, gwint przód skręcony ale jeszcze nie tak jak chce... jeszxze jakies 5-7 mm w doł przy okazji kupiłem wreszcie zderzak na przód s-line jeszcze na tył dokładke z B7 sline wspawac i do lakiernika
  21. pakuj 225/35 ja 2 miesiace przerabiałem temat 9J w B6 i jakie opony do tego
  22. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wejsc wejdzie i nie powinno przycierac, ale jak dla mnie 19 bez gleby wygląda dziwnie 215/35 na 9J tu jakis naciąg juz jest, 225 na lajcie do 9J
  23. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z 10 moze byc problem, bo nie wejdzie Ci na piaste, a bez kołnierza felga bedzie sie trzymała na samych śrubach Z dystsnsem 15 mm pod te felgi otrzymujesz et 20. Dla przodu to lekka przesada bo przednia os jest szerzej osadzona.To jakie proponujesz et przód i jakie tył? Jutro bym stoczył w pracy . Noi jak w końcu z tym quattro , czy nie przeszkadza różne rozstawienie. przy 8J miałem et 25 tył i Et30 przód, teraz mam 9J Et 33 przód i tył ( tył dojdzie chyba 5 mm dystans). na przód proponuje Et 24 , tył 19 , czyli z tyłu ten dystans 15 bedzie ok .
  24. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja bym dał góra 7mm na przód w tym przypadku. zawsze z przodu daje sie mniejsze dystanse jak na tył. bo masz koze, jak zejdziesz w doł to koło z automatu zacznie sie kłaść do środka
  25. MAGIC87 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    przeciez to na powietrzu, rok temu miałem 58 cm od ziemi do rantu nadkola przodu, i przy mega hopce wahacze dobijały do kielichów. przy takiej glebie nie ma szans przejechac policjanta bez przytarcia. co do naciągów to w zakręty za szybko nie da sie wjesc. ( u mnie 215/35 na 9J) bardziej pewnie auta byłem na 225/40, przy 8J

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.