Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane FK
- [B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Ale potencjał jest ogromy pewnie będzie :kox:ha ha ha P-U-M-A Czekam aż trochę będzie cieplej :gwizdanie: Mam gwint z poprzedniej, ale raczej kupie nowy Jak najszybciej bo co tu wejdę to widzę te piękne felgi i potem nic i dopiero auto :polew:- [B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
ha ha ha P-U-M-A Czekam aż trochę będzie cieplej :gwizdanie: Mam gwint z poprzedniej, ale raczej kupie nowy Jak najszybciej bo co tu wejdę to widzę te piękne felgi i potem nic i dopiero auto- [B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Wszystko mi się podoba. Ale czy ty nie masz lęku wysokości? :gwizdanie: :gwizdanie:- [B5 AKN] Prawdopodobnie jedyny na forum Avant US... Projekt 75%
Ja już ją na glebie widzę- B6 DIVISION
z tel pisze w robocie jestem Masz te tłumiki jeszcze? no niby prawy w rezerwacji do wieczora ale lewy mozesz brac: Komplet bym potrzebował daj znać jak nie sprzedaż ich.- B6 DIVISION
z tel pisze w robocie jestem Masz te tłumiki jeszcze?- B6 DIVISION
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ja urwałem tą osłonę w tamtym roku w Bukowinie i jeszcze nowej nie zamontowałem bo pewnie pojeździłaby z tydzień nie dłużeej... :gwizdanie: Ogólnie to jest beznadziejnie zrobione bo tam za nadkolem są takie mniejsze plastiki. Jak one sie podziurawią to pcha śnieg pod te osłony i wtedy spadają. Przeraża mnie że pod B6 nie ma żadnej takiej konserwacji jak w B5 jest barankiem opryskane.- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Sieman też to wczoraj urwałem :decayed:- [ALL B6/B7] Urwany plastik pod autem co zrobić??
Panowie z okazji mojej gleby dzisiaj urwałem po lewej stronie ten plastik co jest od nadokla przedniego przez połowę boku w od dołu samochodu. Wie ktoś z was jak to się trzymię bo nie mam na razie kanału żeby tam zajrzeć i to ogarnąć. Trzymie się teraz jedynie ze strony progu a od strony gdzie jest wydech jest urwany- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Kupiłeś już coś? Ja muszę kupić tylko opony jeszcze bo te mam słabe- B6 DIVISION
Panowie może ktoś chętny na gwint Supersport. WRCLaguna miał taki u siebie.- B6 DIVISION
To by było dobre I tak cie tam nie ma :decayed: Ale chyba prędzej będe niż ty :naughty: Mnie sie nie spieszy :tongue4:- B6 DIVISION
To by było dobre I tak cie tam nie ma :decayed:- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
widziałeś myjnie na lotnisku? widziałem, ale tam czystym spirytusem myją..... spirytus to ja wolę w innej postaci Zmywacza do paznokci :polew: młodyś i g... Chciałeś napisać młody i piękny- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
widziałeś myjnie na lotnisku? widziałem, ale tam czystym spirytusem myją..... spirytus to ja wolę w innej postaci Zmywacza do paznokci :polew:- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Ojojoj to teraz jesteśmy konkurentami :polew:- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Ja słyszałem że ty na Marzec wysyłasz- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
widziałeś myjnie na lotnisku? Trzeba było z fibrą przez okno wycierać. Ale nie, nie chciało ci sie- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Umył byś auto na sesje a nie takie brudne fotografuje- B6 DIVISION
Panowie może będe miał gwint SUPERSPORT do B6 NOWY w dobrej kasie więc jak coś to zapraszam PW- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek już usnął bo tak powoli jechaliście- B6 DIVISION
Czemu ty znów zderzak zmieniasz?- Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
Zrobiłeś to może u siebie? - [B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)