Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Można coś zrobić a co będziesz w PL?
  2. Panowie zakładał ktoś żarowki do B6. Ja mam taki problem że żarówki pierw mrugną a dopiero potem ściemniacz oświeca oświetlenie wnętrza . Miał ktoś z was taki problem?
  3. No teraz czytając ten temat tez do tego doszedłem.
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie rezałem dzisiaj ledowe podświetlenie wnętrza. Robił ktoś z was to może u siebie? Mam taki problem że jak otworzę drzwi to pierw ledy mrugną a dopiero później sie ładnie powoli oświecają? Trochę lipnie wygląda takie mrugnięcie kwasny
  5. Dobra to wstępnie dzięki za pomoc.
  6. Ja w sumie mam takie lusterko u siebie z tym uchwytem właśnie. Musiał bym chyba tylko ten czujnik deszczu dokupić Moge go tam potem spasować normalnie do tego lustra czy one się różni?
  7. Lusterko fotochromatyczne mam oryginalnie i działa oczywiście czy wystarczy teraz zmienić lusterko na takie co ma i fotochrom oraz czujnik deszczu. Fotochrom podłączamy oryginalnie tak jak było i co bym musiał wyrezać dodatkowo żeby działal czujnik deszczu. Czy wystarczy czujnik podłączyć w tą instalacje co już mam w samochodzie.
  8. Panowie dużo jest rezania żeby zrobić czujnik deszczu jak się już ma fotochromatyczne lusterko?
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Niestety Pompa Vacum padła ;(
  10. Pała na sms-a odpisać nie umie.
  11. Okej. Jak bedzie kiera na wiosne to bedziemy dalej myslec.
  12. ..tia Dziękować Póki nie masz MF kiery to możesz sobie ustawić automatyczne odbieranie, dla zestawu samochodowego. W nokii na symbianie odbiera po 2 dzwonku. Nie myślę ze odbiór tym przyciskiem może być. Jedynie ciekawi mnie czy można zrobić aby kopiowało książke telefoniczna do fisa aby zamiast nr pisało imię i nazwisko.
  13. A jak dokupie kiere multifunkcyjną to będzie można odbierać kierą?
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zmieniał ktoś podświetlenie wnętrza na Led w b6? Działa wtedy tez ten ściemniacz oryginalny że światło sie powoli włącza?
  15. tak z ciekawości co było przyczyną złe kodowanie Było wyłączone na włączniku obok włacznika świateł.
  16. Już wszystko gra problem naprawiony.
  17. Panowie jest to możliwe że po włączeniu zamykania się auta po przekroczeniu prędkości 15km/h. Coming leaving Home przestał działać?
  18. Dzo-Dzo kiedy auto będziesz miał gotowe i będziesz na spocie nim?
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Laguna. Jak widzisz już kupiłem auto a ty co zostawiasz B6?
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to wychodzi na to że mam aero. Jakie polecacie wycieraczki do tego Valeo ? Bosch?
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam auto z września 2004 rok. Nie wiecie może jakie wycieraczki wtedy były bo wyglądaja mi na AERO ale nie jestem pewien. Czym one sie rożnią?
  22. Dzo Dzo jedziesz testować na wyrazów? to też się zjawię Ich auch
  23. Jednym słowem. Wszystko Ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.