Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do 321/288 - 16" do 345/300 - 17" I też nie każdy wzór
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałem to samo:doh:
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :decayed:
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Puma, zajrzyj do grupy zach-pom, tam masz temat o spotach w ZK, ogólnie sporo jest osób z okolic Tapnięte z SGS III Tak zrobiłem może ktoś pomoże
  5. Panowie czy ktoś by mi za drobną opłatą mógł obadać pewne auto w Koszalinie?
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie kto jest z okolic Koszalina?
  7. Świetna Kierownica:thumbup1: ---------- Post dopisany 12-05-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 23:55 ---------- Gdzie mnie widziałeś jeśli można wiedzieć? ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- Ja dzisiaj widziałem w Tarnowskich Górach w Mc B8 na ramkach klubowych i miała założony grill z S4 nr rej STA....nie wiem czyje to a później w Bytomiu chyba to było mijałem jakieś szare B5 na mega glebie nie wiem czy to ktoś z forum, ale strasznie mi się przyglądał No nie przesadzaj znów taki piękny to ty nie jesteś
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    288?
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie może ktoś rzucić linka do tego wątku ze zmianą okablowania poduszki w B7?
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    SuperSport najlepszy nie:decayed: Robię 200km miesięcznie więc chyba da radę każdy:wink: Dlaczego tak sądzisz? Z najlepszych to chyba jednak KW H&R BILSTEIN KONI itd
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ktoś mało jeździ i nie wariuje to FK może być, a FK Highsport to bdb towar, ale też nie kosztuje 1K
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej FK to kiepski towar odpuść sobie
  13. Jak ktoś szuka Supersport to 1400zł więcej informacji na PW. Oczywiście nowe:wink:
  14. Jest klasa:kox:
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na artur98 temat w Układ Jezdny
    napisz na pw Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  16. Adam twierdzi że złamanie tuning protection zajmie przynajmniej 2 lata. Bez tego tylko boxy Abt lub MTM Myślałem że jakaś mechaniczna przeszkoda.
  17. Silnik doładowany więc raczej z czasem też i go ogarną. Chyba że w czymś innym leży problem:eusathink:
  18. Panowie jak obstawiacie na dzien dzisiejszy kogo by wybrali na najlepszego Piłkarza świata bo jako tako 2 wspaniałych ja tam nie widzę w tym roku:decayed:
  19. Znając Patricka to jak odpali auto to mu będzie w głośnikach gwizdać Pomyliłeś chyba ze swoimi doświadczeniami:decayed: Paweł najlepiej opisze czy zadowolony:wink: ---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ---------- No jak dzwoniliśmy to Bose gotowe było już. Ale raczej Paweł zmienia moduł i modzimy dalej:decayed:
  20. :naughty::naughty::naughty:
  21. PUMA i tak w dywizjonie nie jest więc to nie aktualne:grin::grin:
  22. Ładne auto. Felgi jak dla mnie są za wielkie do Budy B7
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na artur98 temat w Układ Jezdny
    Jeżeli jesteś zainteresowany to mam nowy gwint SUPERSPORT do twojej bryki za 1400zł. Jak coś to pisz PW
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na artur98 temat w Układ Jezdny
    Ja proponuję gwint. Możesz sobie regulować wysokość a komfort jest ok:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.