Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexpar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lexpar

  1. 17.04.2009 godz 16.30 widziałem B5 NNI ***** granatowe z naklejką klubową na świetnym rondzie w Nidzicy. Tak mi kierownik śmignął, że mu nawet mrugnąć nie zdążyłem, pomimo tego, że leciałem BMW. Co on miał pod maską :polew: Ale rondko jest zaj...ste. Ten kto je wymyślił powinien nagrodę Nobla dostać :nabijasie: Ale pozdrawiam kolegę
  2. Mapa z 2009 jest zdecydowanie lepsza. Posiada więcej informacji takich jak miejscowości, bankomaty itp. Podejrzewam, że mapy z 2010 będą jeszcze lepsze.
  3. Szukałem instrukcji (bo nawet nie wiedziałem jakie są w niuni żarówki :laghing2:) i w googlach było AKP i jestem
  4. No nie koledzy, tak być nie może. Pozdrawiamy i cieszymy się, że ktoś nas widział. A tu okazuje się, że to "lepsza połowa" , brat, siostra,kochanek, kochanka, teściowa , itd. Mnie nikt nie widzi i dlatego od dziś wysyłam teściową. Może ktoś zobaczy moją
  5. No to wam zazdroszczę, że niestety nie mogłem pojechać do Bukowiny.
  6. Spoko! Niech młodzi się wyszaleją, ale przyjdzie pora, że my im pokażemy miejsce w szyku [br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 21:28:15_________________________________________________Gdybym nie musiał jechać jutro do Austrii na 3 dni to też bym zawitał do Bukowiny. Ale niestety :wallbash:
  7. No cóż Poziu nie jest w moim typie. ODPADA [br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 21:19:32_________________________________________________To jeszcze bardziej żałuję :wallbash: Nike21 pewnie nauczyłby mnie jak pić i trzeźwieć :nabijasie: Bo ja stary i jak się upiję to trzyma mnie prawie tydzień. A ten młody człowiek upija się w ciągu dnia dwa razy i trzeźwieje dwa razy. Jak On to robi :nabijasie:
  8. Czarna rozpacz mnie ogarnia, że mnie tam nie ma . Jestem przekonany, że zabawa będzie przednia
  9. Chyba się zapłaczę , że nie zobaczę silnej grupy pod wezwaniem. Na piętrze ELYTA W 32A w silnym składzie " Musashi + Alvaro + Norbi ". Hmmm.... co z tego wyjdzie :mysli: Norbi tylko nie daj plamy. A tak na marginesie, to żeby znowu nie zginęła Wam piłka od siatki :nabijasie:
  10. Adrian Przyjedź na spota to pogadamy.
  11. Michał, nie potrzebujesz pomocy ???[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 22:31:57_________________________________________________Ale trza go jeszcze troszkę podszlifować
  12. Koledzy !!! Adam vel Adaho sobie grabi. Nie uważa na BMW na przejściu dla pieszych:polew: Trochę mi go szkoda bo dobry kolega z niego[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 22:29:56_________________________________________________Eeee.... to ja nie piszę się do tego Towarzystwa :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  13. Spoko! Piotr jest
  14. Adamie! Przeca wiesz, że ja stary ślepy ni i niech Ci będzie kulawy. W tym zakresie to ja beton(ale tylko w tym)
  15. Wiem, że Boberek. On jest nie zastąpiony, ale trchę mi głupio.. Ale Michał jak z Twoja turbawką?
  16. Czy ktoś na spocie pomoże wymienić mi manetkę od kierunków? Nie mam niezbędnych narzędzi i wiedzy w tym temacie.
  17. Pytanko do "organizatora" Chcę pojechać w pojedynkę, ale nie wiem czy w nowej firmie będę mógł sobie pozwolić ( nie mam urlopu). Będę wiedział na tydzień przed wyjazdem. Więc jeżeli znalazłoby się miejsce (ewentualnie) to ja chętnie się piszę, ale.......... Nie lubię panów, więc pokój z kolegą odpada. Najchętniej pojedynka, ewentualnie dwójka z blondynką, brunetką (obiema na raz) obie z pięknymi oczami. Koledzy, bardzo proszę - bez żadnych pod tekstów :laghing2: :laghing2: :laghing2: Ja jako najstarszy klubowicz oficjalnie już nie mogę :polew: . Tak więc dziewczyny są bezpieczne od :sex: :laghing2: :laghing2: :laghing2: No ewentualnie zobaczymy
  18. Witaj! Zapraszamy na spoty w każdy wtorek
  19. Witamy i zapraszamy na co tygodniowe spoty. Warto
  20. Oniak ma rację.
  21. W związku z licznymi pytaniami do mnie na forum dotyczącym zawirusowania niniu. OŚWIADCZAM: Rogal jest fantastyczny. Jego robota to ideał. Jeżdżę po chipie 2 lata i jest Już parę razy wypisywałem się w tym temacie i potwierdzam wcześniejsze informacje. Warto podjechać do Witka. Niunię wypieści, że jest trudna do rozpoznania. GENERALNIE, jeżeli miałbym zrobić to samo jeszcze raz to tylko u Witka. Witek :notworthy: :hi:
  22. He,he,he Jak to dobrze, że dzisiaj mamy dzień ochrony nad dziećmi :nabijasie:
  23. Yelo, czy coś piłeś do mnie Może Ty mnie tylko widzisz w charakterze kierownika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.