Treść opublikowana przez szymongt
-
[ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
Ja już dawno wywaliłem te śruby Pogadaj z chłopakami co ściągają samochody z zachodu :gwizdanie: oni powinni wiedzieć
-
Kupno ciężarówki do 12t
Scania odpada bo ma potężne silniki, przez co OC będzie bardzo drogie i spalanie będzie ponad 30 litrów. Puki co nie ma małych "skakanek" Bartek1605 narazie nie mam nic więcej poza tymi aukcjami które podałem w pierwszym poście. Narazie zbieram informacje Mi osobiście tylko zależy żeby była sypialka + webasto, długość paki min 7 metrów, no i do 12 ton dmc.
-
Kupno ciężarówki do 12t
Jak w temacie. Mój ojciec chce otworzyć punkt skupu owoców, i potrzebna nam ciężaróweczka Chciał bym kupić MAN'a: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1811484 http://otomoto.pl/man-12-232-T1964883.html Będe woził ok 6t na samochodzie + 6 przyczepa. Moje pytanie: Na co zwracać uwagę przy takich autach?? Czy wogóle sam jestem w stanie przy takim coś stwierdzić?? Ile może kosztować sprawdzenie na serwisie?? Jeździłem trochę solówkami ale to były nowe auta i nie mam pojęcia na co patrzeć przy takich wozach.
-
Strefa Śmiechu
Chyba nie było http://www.youtube.com/watch?v=acG0XKn9IyQ
-
[ALL] Czy tylko volvo potrafi bić rekord Guinnessa?
Wiem gdzie jest odpowienio duży parking w centralnej polsce o właściwie nie ograniczonej pojemnośći Giełda Słomczyn
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
ale lpg na neste nie ma
-
Brak homologacji butli
Jak masz jeszcze butle młodszą niż 10 lat to możesz wysłać do producenta butli prośbe o papiery do niej. Za 49 zł Ci przyśla. Też to właśnie przerabiam u Teścia
-
Strefa Śmiechu
http://www.cda.pl/video/5473b4/Policja-Bezprawne-zatrzymanie-ukryta-kamera
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
Ja też ze 2 bym wzioł Na ibiza klubie wyszło im grubo ponad 700 kart, u nas conajmniej tyle samo będzie
-
[B5 ADR] Brak ssania dławienie na zimnym
Mam ten sam problem u siebie tylko że mi całą budą trzęsie przez pare sekund jak chodzi na ssaniu. Na zimnym nie ma jazdy.
-
TV + Internet z Cyfrowy Polsat?
Cyfrowy polsat to taka pakietówka, płacisz za ściągnięte dane. http://www.cyfrowypolsat.pl/internet/oferta.cp
-
Mafia 2
Też właśnie przeszedłem mafie 2. Wg mnie to nie wykorzystany potencjał. Świetna praca grafików, ale kolesie od scenariusza dali du**. Szkoda że nie ma trybu swobonej jazdy po mieście. Ale w 14 rozdziale między misjami gdzie trzeba zarobić 2.750$ można sobie spokojnie polatać po mieście. Jest bardzo dużo miejsc które aż sie proszą żeby je wykorzystać w scenariuszu. Generalnie M2 to właściwie tylko lepsza grafika. Można było sie więcej spodziewać....
-
[B5 AWT] Jaki nr czujnika abs
dzięki kolego
-
[B5 AWT] Jaki nr czujnika abs
Witam. Potrzebuje numerka czujnika ABS ( licznika obrotów ) na przenie lewe koło do audi a4 b5 z 2000 r avant, 1.8T. Pozdr
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=FmqDWJGEXjQ 0:40 sek
-
Własna działalność - Transport lekki
No to nie ma w tym kraju pracy dla ludzi z moim wykształeceniem ;(
-
Własna działalność - Transport lekki
Dzięki Panowie, z busów sie wycofałem A co powiecie o transporcie solówką?? np jak bym takiego mana kupił?? http://otomoto.pl/man-8-224-T1714244.html Już sie dowiadywałem w urzędach o sprawach papierkowych i myśle że jest to dla mnie do zrobienia. Najgorzej z testem kompetencji zawodowych może byc ale w internecie jest pełno testów z odpowiedziami. Mam prawko C i kurs na przewóz rzeczy. Licencje transportową załatwię bez problemu. W razie czego można zrobić C+E dokupić przyczepe i zestawem śmigać. Czy w to lepiej też sie nie pakować?? Pisałem już też że mam kolegę który ma firme spedycyjną.
-
Własna działalność - Transport lekki
Tak podejrzewam że na początku może być ciężko. Ale samochód można zawsze sprzedać w razie czego. Także część kosztów można odzyskać. Przyszedł mi do głowy taki pomysł z tym busem bo kolega tak jeździ. Maja starego transita bez turbiny nawet, no i zlecenia skądś mają bo bus jeździ we wszystkie dni pracujące w miesiącu. Kierowca zarabia 100 zł dziennie, samochód pali 14-15 l ropy no i pewnie kierownikowi też coś zostaje. Jeżdżą za każdym razem dla innej firmy. Z tego co mi sie udało dowiedzieć to korzystają z internetowych giełd transportowych. No i narazie będe jeździł sam. A jak będzie dobrze to bede myślał o jakiejś solówce Moją przewagą jest to że inny kolega ma firme spedycyjną. I z tego co sie orientował to da sie z tego wyżyć.
-
Własna działalność - Transport lekki
Witam. Mam zamiar rozpocząć swoją działalność czyli transport. Na początku chce kupić busa ( takiego do 1.5 t ale żeby mógł wziąć 3 ) Troche sie orientowałem w temacie i widze że na giełdach transportowych jest całkiem sporo ofert na polske i UE. Co myślicie o tym?? Może ktoś siedzi w podobnym temacie? Mam do zainwestowania ok 35 tys. Jak wszystko będzie ok to chce kupić solówkę. Uprawnienia mam. Tylko podobno trzeba sporo kasy na licencje transportową więc nie wiem czy mi sie to opłaci. Proszę o jakieś podpowiedzi :notworthy:
-
Strefa Śmiechu
Laweciarze :polew:
-
Spotkania na drodze
Wczoraj pod europarkiem "krasnal" w Łebie widziany ciemny sedan na blachach CB z ramkami i wlepą klubową. Pozdro dla kierownika
-
[ALL B6] Zakładać gaz czy nie??
W tej chwili już do każdego samochodu założysz gaz, nawet do silników TFSI ( vw grupa) czy np direct ( opel). Tylko wiele zależy od doboru instalacji i samej regulacji. Dowiadywałem sie jakiś czas temu o lpg dla kolegi do vectry C 2.8 bi turbo, to jakaś firma chciała założyć za 4.500 zł, ale w końcu nie założył tylko sprzedał
-
[ALL B6] Zakładać gaz czy nie??
no ja za BRC sekwencyjne do mojego 1.8 T płaciłem 2.500 zł Już w drugim aucie mam tą instalacje i żadnych problemów jeszcze z nią nie miałem
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
Ja też już dawno na BP nie tankowałem, tym bardziej że LPG u mnie w okolicy jest po 1.99-1.99 a na BP po 2.19 Więc bliska albo
-
takeagift.pl
I jak tam panowie po restocku??