Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. Pierwsza sprawa zawór DV sprawdzić przecież masz bład i pewnie ciśnienie ucieka. Turbina słabo wstaje, dopiero około 3000 obr. Cofa zapłony a szczególnie 4 cylinder, sprawdź świece, cewki Przepływka coś zaniża na takie doładowanie, lub ciagnie lewe powietrze Szczelność do sprawdzenia Co ty softy ecu zmieniałeś? pierwsze logi po sofcie, drugie seria
  2. Nie chodzi o ten z bexa tylko z A6 2.7bit
  3. IC z a6 jest taki sam czy mniejszy możne ktoś wie, wygląda na mniejszy
  4. Etam mocowanie napewno da się jakoś przerobić, gorzej z wężami
  5. Jakby spasować IC z A6 2,7bit, nie są drogie, ciekawe jak ze średnicą węży Mocowanie można dorobić http://allegro.pl/audi-a6-c5-2-7-biturbo-intercooler-prawy-078145806-i5095004720.html
  6. Koszt części: FastReg,Stag 4,reduktor zavoli trochę węży około 700zł plus montaż pewnie 200zł
  7. edekxp odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    A czemu tak drogo.Filtr 75zł mann Wymiana prosta, a co ma do tego ilość paliwa w baku.
  8. Zadar ładne miasto ale ogólnie w lecie chłodniej niż Split o okolice
  9. Jak chcesz jeszcze pojeździć to zmień to na sekwencję.Auto odżyje, bo teraz to na pb gorzej jedzie, przez tłumienie dolotu
  10. Różnice w tych reduktorach są prawie żadne, ale wiadomo czerwony to szybszy http://lpg-forum.pl/ac-r01-czerwony-i-czarny-roznice-t23279.html
  11. Pewnie korekta była rozjechana, tzn źle ustawiona mapa lpg.Ubogo lub bogato, stawiam na to pierwsze Może też brakować gazu itp. Po jeździe na pb mapa benzynowa się poprawiła i na razie jest dobrze, po czasie bedzie to samo. Samo się nie naprawi
  12. edekxp odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Pierwszy błąd wiadomy katalizator 16395 - Czujnik pozycji wału rozrządu CMP 18017 - Sterownik ECM - brak przełączania > Przełącznik Airbagu Błędy powracają? Proponuję sprawdzić szczelność dolotu
  13. Taki wosk i tak się zmyje po kilku myciach auta Tylko polerka oczywiście jak nie są głębokie rysy
  14. Odkręcić błotnik i go wypiaskować, potem polakierować
  15. No instalacja nowa prawie.Coś może z ciśnieniem lpg. Laptop na siedzenie i zrobienie logów i nagrać plik osc. w stagu Może coś z mapą lpg, alboć jakaś nieszczelność w instalacji lpg.Sprawdź opaski
  16. zrób logi na lpg Ile masz przejechane na gazie
  17. edekxp odpowiedział(a) na grzes791 temat w Audi A4 B6/B7
    Lepsze sterowanie temperaturą. Na zegarach masz pewną bezwładność i nie widzisz jak termostat się otwiera (spada temp) potem się zamyka (rośnie temp) Jeżeli grzałka jest sprawna to ecu steruje otwarciem i zamykaniem wcześniej sygnał ma z czujnika temperatury. Takie coś ktoś wymyślił Przerabiałem już ten temat termostatu. Wystarczy włożyć do wrzątku i zobaczyć ile trzeba czasu aby się otworzył, a wiadomo gorąca woda jest z jednej strony termostatu w aucie
  18. edekxp odpowiedział(a) na szop44 temat w 1.8T
    Ta kontrolka to check a nie wtrysków. Nie ma kontrolki wtrysków.Odłącz przepływomierz i też się zaświeci
  19. Skoro nie masz pojęcia jak jest podświetlany wyświetlacz to zapytaj się tej małpy. Skąd wiesz że prędkościomiesz działa w tym dobrym liczniku jak auto nie jedzie. Wiesz co to impulsator? Powodzenie w programowaniu immo
  20. Chyba szybciej by naprawił stare zegary
  21. Początek lipca około 10-ego, 5 raz do Cro
  22. Począwszy od Zadaru a nawet wcześniej cała Chorwacja jest ciekawa. Jeżeli nie byłeś jeszcze to proponuje okolice Trogiru lub Splitu.Jest co po zwiedzać. Można pojechać do parku Krka i zobaczyć przepiękne wodospady. Na zachęte: http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Park_Narodowy_Krka Odległość od Trogiru jakieś 200km. Co do dróg, masz super autostradę, oraz jadrankę, jakby krajówkę.Równo jak na stole, trochę wąsko.Nawet jak masz luzy w zawieszeniu to nic nie stuka. Bez problemu dogadasz się po polsku.Jak rozmawiałem z Chorwatami to lubią polski język, nie lubią niemieckiego.
  23. No nie wiem. Widzisz że zakodowanie nie jest takie proste oraz trzeba mieć czym to zrobić A3 97 ma podświetlenie na diodach led i niemożliwe aby się spaliły.Może jakaś ścieżka się przepaliła itp. Chyba prędzej naprawiłbyś licznik chyba. Być może, dawno temu odczytywałem pin, aby zaprogramować dodatkowy kluczyk.Immo nie wyłączałem. W golfie tdi dało się łatwo wyłączyć
  24. Programator vag commander wyłączysz immo w ecu, oraz sprawdzisz przebieg Auto odpali tylko może migać kontrolka w liczniku. Może napraw te stare zegary, co z nimi się stało? Tym samym programatorem odczytasz pin, potem vag-com i zaprogramujesz kluczyki http://allegro.pl/interfejs-vag-commander-k-can-licznik-immo-w24h-i5054100359.html https://www.youtube.com/embed/vNQCDDtIi5Y
  25. Trzeba odczytać pin z zegarów,a potem zaprogramować immo w kluczyku, jak dobrze pamiętam trzeba nowy transponder Może stare trzeba posprawdzać dokładnie. Niemożliwe aby wszystko padło Można też wyłączyć immo, np vag commanderem, wyłączałem w golfie 4 bo licznik coś świrował vagiem czy vcds da się zcztać cały eprom potem trzeba wiedzieć który adres to immo pin, trzeba z hex zamienić na dec i chyba czytane od tyłu. Bardziej skoplikowane Może lepiej daj to komuś bo uwalisz drugi licznik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.