Treść opublikowana przez edekxp
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
bez problemu Nie wiem jak działa ta nawigacja co podałeś, ale polecam tą co mam ja NAWIGACJA GPS MODECOM SX 5" AUTOMAPA XLPL ETU (4336181243) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. W porównaniu z wcześniejszym larkiem niebo ziemia Szybko łapie sygnał, np wyjazd z tunelu, nie zamula się i szybko przelicza trasę
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Próbowałem iGo8 może być, ale 3 razy byłem na AM i zaprowadziła mnie pod drzwi. Teraz jest najnowsza 6.15 Dodam tylko że warto trasę taką długą podzielić na mniejsze odcinki, nawet na PC jest łatwiej. Potem trasy wgrać do navi i jest ok. Po to się to robi bo gdyby był jakis objazd lub inne ominięcie trasy to navi oblicza od nowa całą trasę (1400km) i trochę to trwa
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Płyn hamulcowy
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Również polecam AM ewentualnie iGo
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Płyn powinno się wymieniać co dwa lata. Zobacz ile masz okładziny z tyłu, jak sporo to po co wymieniać. Przecież kupuje się w zestawie cztery a nie na sztuki:wink: Jak masz sporo okładziny z przodu to zmostkuj piny we wtyczce i jeździj dalej. Czujniki są trochę za płytko zatopione i po wytarciu połowy klocka świeci się kontrolka
-
Czujnik położenia wału...
To jest raczej czujnik obrotów silnika Podaj nr błędu.Może chodzi o czujnik wałka rozrządu
-
prawdopodobnie nieszczelność w dolocie
Skoro masz na minusie to masz bogato czyli dużo paliwa a mało powietrza. Sprawdź przepływomierz, najlepiej zrób logi
-
Nie odpala/brak komunikacji ze skrzynią
Masz problem z komunikacją can klima,abs oraz poduszkami. Sprawdź czy nie masz wody w skrzynce ECU Bezpieczniki sprawdzałeś?
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Wystarczy że jeden klocek bedzie więcej wytarty (lewe lub prawe koło) i zaświeci. Czujniki są w klockach od wewnętrznej strony tarczy Z pewnością masz jeszcze połowę okładziny
-
Wymiana wyświetlacza FIS
Jest klejony do taśmy z układem i lutowany do płytki licznika. Jeżeli wyświetlacz ma przerwane linie to owszem trzeba wymienić klej, ale jak blady jak gorąco to wymiana wyświetlacza Kupowałem kiedyś za 160zł - teraz jakoś nie ma
-
Wymiana wyświetlacza FIS
Tak samo miałem w A3. Kupiłem zamiennik (nowych nie ma) i działa.Chociaż ma bardziej widoczne tło na czerwono jak jest niska temperatura W zimie jest trochę mało kontrastowy zanim się auto zagrzeje, ale ogólnie widać wszystko
-
GPS w samochodzie
Mają już specjalne zagłuszacze takich gps-ów Może lepiej GSM, bo gps nie działa w pomieszczeniach Zobacz to: Radiopowiadomienia i powiadomienia GSM. - Eltak - sklep internetowy
-
Wymiana wyświetlacza FIS
Idź do jakieś serwisu telefonów kom. lub laptopów i zapytaj.Chodzi ci o wlutowanie wyświetlacza?Ja sam lutowałem w A3
-
prosba w sprawie niedzialajacej klimy
Wejdź w klime w którymś bloku bedzie ciśnienie.Odpal auto
-
prosba w sprawie niedzialajacej klimy
No to czujnik.Sprawdź vagiem ciśnienie.Jak jest 33 bary to czujnik Miałem podobnie
-
Swieci sie ABS ESP
Możesz spróbować odpiąć wtyczkę i przeczyścić styki często śniedzieją
-
prosba w sprawie niedzialajacej klimy
Najważniejszy błąd to czujnik ciśnienia reszta to potęcjometry klap - trzeba przeczyścić.Czujnik może być do wymiany lub za mało czynnika
-
ocena bledow fachowym okiem
Pewnie check bo katalizator już lupny.Wstaw emulator.Dodatkowo masz coś, z ciśnieniem doładowania - nie osiągnięta górna granica. Sprawdź szczelność i zrób logi 02,20,33,115,118.Reszta błędów to klimatronik,elektryka + radio Jakieś zwarcia żarówej oświetlenia nóg przód lewy i prawy oraz tył lewy.Oświetlenie drzwi pasażera Zamek tylny lewy Skasuj błędy i zobacz które powrócą
-
Wymiana obudowy w kluczyku.
Łapie za każdym razem, może otwieranie trzeba troszkę mocniej przyciskać, ale nie otworzy się sam jak pilot w ciasnej kieszeni (w oryginalnej obudowie czasem tak było) Płytki nie trzeba odwracać wszystko jest w tą samą stronę Jak może zauważyliście grot jest trochę przekrzywiony, bo jest przełożony z oryginalnego i różnią się trochę grubością tego frezu co wkłada się w obudowę pilota. Chciałem zobaczyć czy bedzie działał immo i tak zostało. Czysty grot co był z obudową był idealnie prosto.Trzeba tylko wyfrezować u klucznika
-
Wymiana obudowy w kluczyku.
Musiałbym rozebrać całego pilota, ale w wolnej chwili postaram się zrobić. Jak będziesz miał obudowę z B7 i wyciągniętą płytkę to sam przyłożysz i będziesz wiedział gdzie przyciąć. Dodatkowo trzeba dolutować taką blaszkę aby bateria się trzymała płytki. Przyciski z nowego pilota nie pasują idealnie w włączniki płytki (starej) - trochę trzeba powiększyć otwory pod gumką. Nie robiłem zdjęć bo nie wiedziałem że się uda. Teraz używam właśnie tego nowego kluczyka. Oczywiście mam jeszcze drugi oryginał.
-
nie otwiera się szyba
Przy słupku nie ma takich przewodów, to nie B5. Tu jest zasilanie 12V oraz komunikacja can.Oczywiście jak któryś przewód nie łaczy to czasem nie działa nic w drzwiach oprócz głośników (inne kable) Gdyby działało wszystko oprócz szyby kierowcy to winny jest włącznik szyby Trzeba go rozebrać i przeczyścić blaszki i ścieżki Jak koledzy wspomnieli zajrzyj do przewodów przy słupku
-
Wakacje w Chorwacji
Ja startuję 22 lipca na wyspę Pag
-
Podłączenie Peiying PY9905
Oczywiście przekaźnik wskazany.U siebie mam radio dvd, cb oraz dodatkowe gniazdo zapalniczki w schowku zasilanie po przekaźniku
-
Podłączenie Peiying PY9905
W kostce nie ma ale można pociągnąć z bezpieczników. Najlepiej podłączyć się pod czerwony przewód pod obudową kierownicy.Plus pojawia się na 1 pozycji kluczyka a zanika po wyjęciu ze stacyjki
-
Podłączenie Peiying PY9905
Bezpieczne, tylko radio bedziesz wyłączał wyłącznkiem w radiu. Moim zdaniem lepiej jak się wyłącza po wyjęciu kluczyka