Treść opublikowana przez ..::KoNik::..
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Zabrałem się za front... Trwało to prawie cały dzień ale się opłaciło... Lampy miałem valeo a piny w kostkach bosh... jutro dodam zdj po... A narazie w trakcie..
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Czyli dobrze rozumowałem:decayed: dzięki kolego... Pytam bo właśnie rezam bosh na valeo zespolone... ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- no i ogarnołem temat... sprawa jest dość prosta... chociaż w aucie z 98r miałem lampy valeo a schemat kostek bosh ale działa. pięknie świeci... czas na xenon
-
Jakie sprężyny?
myśle, że -40 bedzie idealne
-
Amortyzatory zamiana z 1BV na 1BE
Bez problemu mozesz dawać 1be lub 1ba...
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
No to to wiem... mnie chodzi na czym polega sama regulacja..? Ustawiam światła w pozycji " 0 " i potem manipuluje lampą..? czy jak ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Wszystko jest ładnie opisane w pierwszym pościel.. Ale mam banalne pewnie pytanie... Na czym polega regulowanie świateł na stacji diagnostyczne ?
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Też o tym myślałem... Ale to b5 raczej dla niej zostanie... Ja sprzedałem teraz jej auto i chce dla siebie b7 albo passata... Nie lubie dzielić z innymi auta:naughty: ---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 02:51 ---------- No więc jednak tej felgi nie bedzie... Dezent S został sprzedany Teraz czas rozgladać się za nową 18'... Zanim je oddałem nie mogłem się powstrzymać by zobaczyć jak to siądzie na avancie... Moim zdaniem jak dojdzie gleba, to nie było by tragedi... dystans, opona 215/40 i nawet, nawet Ale jednak wole coś innego.. Wiem, wiem... brudny... ale zapewniam, że to u mnie rzadkość... a dziś -5..,
-
[ALL B5] A4 2.5 TDI avant by sebool
Ladne V6... mody narazie na plus do ziemi z nią i będzie malyna Jak co to moge ci odstapic tanie 18'
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Oglądałem twoj temat... bo byłem ciekaw tego koła na tym audi... ale ty miałes chyba 17' ? Docelowo chce 18' rs6 ale narazie chyba te zostana... gdyby nie to, że moja młoda też jezdzi były by 19' chyba tak
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Hehe.. pany ja to auto mam kilka dni... Wszystko w swoim czasie ---------- Post dopisany 18-02-2013 at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2012 at 11:34 ---------- Dawno sie nie odzywałem... Autko się spisuje... ale częściej nim jezdzi druga połowa Z zewnątrz wymieniłem tylko lampy tylne na II lift... Jakieś tam graty czekają na czas i chęci - ori Valeo II lift - Springi -40 Jamex + amorki 1be - scyzoryki - Alumki Dezent S 18' Narazie zbieram graty, ociepli się to wlecą na avanta, koło raczej przejściowe ale zobaczymy co z tego wyniknie, narazie szukam opon 215/40...
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Wiocha... nie kalecz tych lamp Ringi są ladne tylko w BMW
-
Nowy nawiert w felgach
do RS4 widebody jeszcze daleko u mnie ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- ale jak zrobi się nawiert to będą unikatowe te koła Nie gadaj, że też pakujesz koła od X5 od X5 juz oklepany temat Rajca...
-
Nowy nawiert w felgach
do RS4 widebody jeszcze daleko u mnie ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- ale jak zrobi się nawiert to będą unikatowe te koła Nie gadaj, że też pakujesz koła od X5
-
zawias GWINT
tak... on działa tylko jak gwint masz podkręcony do góry i to prawie na max... chodzi o to by główna spręzyna nie latała luźno
-
zawias GWINT
Te małe sprężynki to helpery... które sprawiają, że główna sprężyna pozostaje na miejscu, gdy samochód jest w górze Gwinty z mniejszą regulacją ( np. 30-70mm ) ich nie posiadają... Występują raczej w ( 30-100mm ) itp. Ja zawsze je wywalałem, i sporo ludzi którzy chcą zejść max nisko tak robi
-
chopaki pomocy!!! rozladowal sie akumulator i niemoge po naladowaniu odpalic auta...!
Dokładnie... bo z tego co opisujesz to jest za mało prądu do rozruchu
-
poduszki w fotelach
ja na fotelach mam małe metki z napisem airbag
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Dzisiaj zimówki poleciały na alufelgi...
-
czy podświetla się Wam "joystick" sterowania luster zewnętrznych?
świeci i to wyraźnie
-
Amortyzatory MTS Technik - świeże opinie i porady
Miałem w E36 gwint MTS... i byłem tak samo zadowolony jak z gwintu KONI w civic Więc zlego słowa nie moge powiedzieć... może poprostu trafiłem na dobry
-
Jakiś pomysł na tą fele ?
ja bym zostawił srebrne
-
Jak zabezpieczyć gwint na zimę
Mozna nawalić smaru i zrobić tzw, skarpetę.. ścistakac ją z obu stron tyrtykami Znam gości co tak robią... Ja mam zawsze dwa zawiasy... gwint letni i zimowe jakieś -30 z seryjnymi amorkami... zmieniam wraz z oponami
-
Jakiś pomysł na tą fele ?
połysk...
-
felgi z bmw x5 do audi a4 b7 avant
Poszło PW
-
Sprężyny Eibach i amortyzatory s-line 1BE
BILSTEIN B6 | BILSTEIN b6 i b8 to chyba najmodniejszy amor do sportowych sprezyn