Treść opublikowana przez hidden22
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
Witam. wie ktoś gdzie można kupić skore samochodowa?;p bo bym chciał obić boczki siedzeń właśnie skórą pozdrawiam
-
[ALL B6] Przetarty fotel kierowcy
Witam. Mam mały problem. W fotelu zrobiła mi się dość duża dziura w boczku i poszukuje materiału żeby wszyć cały nowy boczek ( fotele posiadam kubełkowe) nie wie ktoś gdzie można kupić taki materiał albo może ktoś ma taki materiał od starego fotelu. czekam na jakieś odpowiedzi pozdrawiam tak wygląda ten fotel i taki sam kolor : http://moto.allegro.pl/fotele-siedzenia-podsufitka-plastiki-audi-a4-b6-i1719745627.html
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
Witam. Mam male pytanko, posiadam audi a4 1.9 TDI sedan AWX z przebiegiem 274 tys. czy z takim przebiegiem warto wrzucac czipa? czekam na odp pozdraiam
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Witam ja walsnie zabralem sie za swoj schowek bo tez mi pekl prawy uchwyt jaki polecacie klej?? uszko od schowka i klape schowka zlaczylem precikiem i tearz musze zasmarowac to klejem ;p jaki polecacie najlepiej ?? ;p czekam na odpowiedz pozdro
-
[B6 AWX] ..Drżenie kierownicy
ja mam 265000 tyś. nic nie stuka puka itd chodzi jak nóweczka
-
[B6 ALT] Płyn do wspomagania.Jaki?
aha no jesli mam ten czerwony to moge teraz wymienic go na zielony?? pozdro
-
[B6 ALT] Płyn do wspomagania.Jaki?
Witam mam pytanie. dzisiaj bylem u mechanika sprawdzic plyn i mowi ze jest tam zalany czerwony. a w aydi ponoic jest zielony bo taka jest nakretka. wymienic go na zielony czy czerwony ma byc? i jaki najlepiej by wlac
-
[B6 AVF] Piszczący pasek
jesli bedziesz chcial wymienic napinacz paska alternatora to raczej bedziesz musial zdjac caly przód ;/ inaczej nie da sie do niego dobrac
- [B6 AVF] DPF W AVF?
-
[B6 AVF] Piszczący pasek
no ori mi wlozyli ;p no wiadomo jak to mechanicy musze tez zarobic na czesciach brak slow ;p ale co tam czego nie zrobi sie dla niuni
-
[B6 AWX] Wymiana paska od alternatora
Witam mam tez AWX-a. ostatnio wymieniałem rozrząd no i oczywiście mechanik nie miał paska. Wiec złożyli wszystko do kupy i zamówił pasek po 2h przywieliśmy, wjechałem na kanał i bez problemu wymienił pasek od alternatora. wiec nie będzie problemu pozdrawiam
-
[B6 AVF] Piszczący pasek
Witam. miałem ten sam problem jak włączyłem nawiew i odpaliłem samo to zacząl pasek piszczeć okazało się ze napinacz paska alternatora był zajechany. wymieniłem go i już po problemie taki napinacz paska wyniósł mnie 420zl ;(
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
Maciek80 to sa 17 fele? na normalnym zawiasie czy lekka gleba?
-
[ALL B6] na jaki wymienic olej?
Witam mam pytanie teraz w silniczku mam olej shell helix ultra VX 5W-30 VW 504 00/ 507 00 i chcialbym zmienic go na castrola edge5W30. dzisiaj bylem w sklepie i koles powiedzial ze ta norme 504 00/507 00 maja tylko shelle. a ten castrol nie ma podaje normy? czy mogby byc taki olej do silnika? czekam i z gory dziekuje z odpowiedz. albo jaki olej byscie polecali.
-
[B6 AWX] Silnik Gaśnie zaraz po uruchomieniu
ok dzięki zoabcze
-
[B6 AWX] Silnik Gaśnie zaraz po uruchomieniu
pierwsza objawa ukacala sie jakos we wrzesniu pozniej raz w grudniu i teraz ostatnio wczoraj i dzisiaj troszkie dziwne
-
[B6 AWX] Silnik Gaśnie zaraz po uruchomieniu
aha. np jak by to immo bylo to trzeba to wymienic cale czy jak bo sie nie znam zbytnio ;/
-
[B6 AWX] Silnik Gaśnie zaraz po uruchomieniu
no widze wlasnie tam wyciek oleju jakis z tego EGR. komputer cos by wykazal?
-
[B6 AWX] Silnik Gaśnie zaraz po uruchomieniu
Witam. mam taki problem. od jakiegoś czasu zdarza się ze jak odpalam samochód to po 1sek od odpalenia gaśnie i nie raz jest tak 2-3 razy pod rząd. może ktoś się już spotkał z taki czymś jeśli tak proszę o pomoc. dziękuje z góry
-
[B6 AWX] Oem +
ladnna furka :0 no i te radyjko wypasss
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
ok dzieki juz wychaczylem to
-
[B6 AVF] Wieczny poligon car audio
nie no car audio 1 klasa jestem w szoku co da się zrobić
-
[ALL B6] Popalone luty transformatorków w przełączniku swiateł! PILNE
Właśnie rozebrałem włącznik do świateł myślałem ze to dioda a tu zonk patrze a tu popalone-pokruszone są luty od transformatorków 621 aż poprzesuwane troszkę ;/ pokażę fote o co chodzi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1c286baf061a542e.html co z tym zrobić da się od nowa przylutować? proszę o szybka odpowiedz. nie chce żeby coś się spaliło przez to jeszcze ;/ teraz to już żadna dioda ie pali się dziękuje i pozdrawiam
-
[B5 AJM] Jak podłączyć elektryke foteli i ich podgrzewanie?
jak sprawdzic czy sa te marty grzewcze w samochodzie? mam fotele kubelkowe wraz z regulacja ledzwiowa i wyciaganym stolkem pod nogi
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
Witam. mam pytanie czy te diody beda dobre ?? bo u mnie tez nie pali sie podświetlanie górne od włącznika świateł http://www.allegro.pl/item871113362_diody_led_czerwone_3mm_dyfuzyjne_gratis.html[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 13:50_________________________________________________Witam to jesczze raz ja. dzisiaj wyciagnelem ten wylacznik/wlacznik swiatel zdjelem pierwsza ta ramke co sa na niej ikony 0 postojowe i mijania. odchaczylem 4 zaczepy tej drugiej obudowy duzej. Zostalo mi tylko wyciiagnac ten czpien i jakos go nie moge wycignac ze srodka drugiej czesci. ktos wie ja wyciagnac to?? bo nie chce ciagnac na sile zeby czegos nie urwac... czekam na odp dzieki i pzodrawiam