Treść opublikowana przez WinterOOOO
-
Strefa Śmiechu
HOT!!!!
-
Servis audi
...spróbuj jechać tam gdzie nie masz żadnego kolegi :gwizdanie:... Jakiś nabijacz postów, w dodatku analfabeta Do kogo pijesz?
-
Servis audi
...spróbuj jechać tam gdzie nie masz żadnego kolegi :gwizdanie:...
-
Servis audi
ja byłem w VW i mi powiedzieli może popytaj gdzie indziej Szkoda, VW , Siet może tam będą skorzy do rozmów. W Gdyni jest chyba jeszcze coś prócz [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 01:27_________________________________________________... pamiętam jak kiedyś dzwoniłem do serwisu Audi i tam też gość mi powiedział że to jest tylko do ich wiadomości a nie mojej. Ale za to w VW byli bardziej uprzejmi ...
-
[ALL B6] Jak można rozpoznać ori zawieszenie
... no właśnie w DE :gwizdanie: ...
-
[ALL B6] Woda między drzwiami a progiem
W mojej z 94r. żadna nie odpadła
-
[ALL B6] Spalanie oleju 3,0 ASN Proszę o pomoc
W książce serwisowej do B6 która jest do pobrania na stronie klubu wyczytałem że zużycie może wynosić Do 0,5l na 1000km także w/g książki nie masz się czym martwić
-
[ALL B6] Woda między drzwiami a progiem
tego się obawiałem chyba przerzucę się z powrotem na B5 tam takich ekscesów nie miałem
-
[ALL B6] Woda między drzwiami a progiem
...tak bita, spawana z czterech, szpachlowana i klejona... najlepiej skwitować że auto po strzale
-
[ALL B6] Woda między drzwiami a progiem
uszczelki smarowane i co z tego jak woda zbiera się niżej jak tylko po odwilży zaczyna mrozić trzeba wszystko przetrzeć do sucha żeby rano się z drzwiami nie siłować Po dokładniejszych oględzinach drzwi narodził mi się pewien pomysł ale z realizacją trzeba będzie poczekać na cieplejsze dni
-
[ALL B6] KLUBOWA A4 w serialu :)
Już nie :polew:
-
[ALL B6] Jak można rozpoznać ori zawieszenie
Rzeszów najgorszych dróg nie ma ale jak tyle wytrzymało to znak że to ori jest o wiele wytrzymalsze nawet od Lemfka.
-
[B6 BFB] Terkotanie przy odpalaniu po nocy (filmik)-PROBLEM ROZWIĄZANY
U mnie to dłuższa historia zaczynając od początku było tak: zauważyłem że czasami przy odpaleniu słychać dizla i jak złapie 60*C coś wyraźnie klekocze w silniku później jak złapie 90*C klekocze już prawie nie słyszalnie. Diagnoza - wariator a że czekała mnie wymiana rozrządu w aso to i przy okazji chciałem wymienić ten wariator. Na forum wyczytałem że kosztuje ok 1500 pln ale gość w serwisie (ten co zamawia części ) myślał że wariator to napinacz łańcucha i mówi że kosztuje 350 pln więc w ciemno zamawiam. Założyli, przyjeżdżam mówię że to nie ta część ale gość mówi że to jest to i woła mechanika żeby mi pokazał gdzie jest wariator a mechanik pokazuje tam gdzie i ja pokazałem a ten w garniturku na ten widok od razu gdzieś się ulotnił. Później mechanik podpiął auto pod kompa i mówi że wariator jest ok. No to się ucieszyłem ale zostało jeszcze to klekotanie które na tym nowym napinaczu było jeszcze głośniejsze i bardziej metaliczne. Zamówili jeszcze jeden napinacz i było ciut lepiej ale na tym który był w silniku chodził najlepiej więc wmontowali go z powrotem. Później mechanik jakimś długim śrubokrętem naciskał na popychacze ale mówił że są ok. No i w skrócie wygląda to tak że już mi się skończyły pomysły co to może być zrobiłem już prawie 10 tyś i nic się nie dzieje. Teraz zauważyłem że jak jest tak -6*C przy odpaleniu już nie klekoce już jak diesel Aha jakby coś to mam do sprzedania nowy łańcuch do tego napinacza jak coś to na PW
-
[ALL B6] Jak można rozpoznać ori zawieszenie
A ile to km?
-
[B6 BFB] Terkotanie przy odpalaniu po nocy (filmik)-PROBLEM ROZWIĄZANY
A ten mechanik to jakiś dobry??żeby się nie okazało że nie potrzebnie zmienisz napinacz. Bo ja chciałem zmieniać ale w aso zmieniali dwa i te co przyszły chodziły gorzej niż ten co miałem także przynajmniej nie musiałem płacić. A co do napinacza i oleju to sprawdził bym tez przed wymianą czy pompa daję dobre ciśnienie oleju na górę skoro napinacz nie domaga.
-
[B6 ASN] Co sie stanie w razie awarii vanos-a
Jak mechanik twierdzi że w jest vanos to faktycznie trzeba go zmienić vanos jest w BMW bo tam wariator i napinacz łańcuszka rozrządu to jedno urządzenie.
-
[ALL B6] Jak można rozpoznać ori zawieszenie
A ile z tego było przejechane po Polskich drogach?
-
[B6 BFB] Terkotanie przy odpalaniu po nocy (filmik)-PROBLEM ROZWIĄZANY
niom nastawnik jak jest padnięty to przy odpaleniu jest przez chwile jest dźwięk podobny do diesla.
-
[B6 BFB] Terkotanie przy odpalaniu po nocy (filmik)-PROBLEM ROZWIĄZANY
A wariator :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jak można rozpoznać ori zawieszenie
Dzięki za oznaczenia na pewno się przydadzą A takie jeszcze jedno pytanie odnośnie wytrzymałości tych ori wahaczy, bo jeśli te moje są ori to jest możliwe że przy 130 tyś są jeszcze ok??116 tyś Milan-Włochy 14 tyś po naszych
-
[ALL B6] Jak można rozpoznać ori zawieszenie
Bo chodzi mi o to że byłem na przeglądzie i z ciekawości wskoczyłem do kanału żeby zobaczyć jakiej firmy są wahacze, patrzę a tu nic prócz loga i jakiś paru numerkach.
-
[B6 ASN] Co sie stanie w razie awarii vanos-a
yy sorki że tak przeciągnę temat ale w którym miejscu w ASN są wariatory z przodu czy z tyłu. Bo z początku myślałem że w ASN to jest tak jak w innych motorkach - że napęd na wałki idzie z paska a te z tyłu są spięte łańcuchem.
-
[ALL B6] Jak można rozpoznać ori zawieszenie
Ale bardziej chodzi mi o wahacze a jeśli chodzi o amorki to ten numer seryjny będzie też ujęty na tej wlepce w kole zapasowym?
-
[B6 ASN] Co sie stanie w razie awarii vanos-a
To wałki rozrządu są pospinane paskami
-
[B6 ASN] Co sie stanie w razie awarii vanos-a
Jednym oznak awarii wariatora jest odgłos klekotania (jakby diesel) przy odpaleniu. W tym wariatorze jest jakiś elektrozawór i częstą przyczyną awarii jest właśnie zacinający się lub całkiem padnięty zawór.