Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WinterOOOO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WinterOOOO

  1. ...i chyba łączniki są inne
  2. Wsadzić do wody z termometrem, podgrzać i zobaczyć przy jakiej temp się otwiera.
  3. Kur...a mieć 150 tyś na auto i jechać po nie do handlarza powodzenia
  4. Znaleźć jakiegoś angola i przełożyć przynajmniej masz pewność ( jeśli jest historia autka ) przebiegu silnika i to że silnik nie jest składany w przy garażowej szopie z czterech innych.
  5. Ja dzisiaj mijałem Warczyburga w sumie autko ciekawe bo mało ich śmiga niestety foty nie udało mi się zrobić
  6. po swoich doświadczeniach z poszukiwań auta w PL ( tyś kilometrów po naszych drogach i kilka bezwypadkowych "igiełek" )doradzam wyjazd na zachód , jeśli jeszcze masz kogoś kto tam pracuje to tym bardziej. Jeśli bym kiedyś zmieniał to już bym nie ryzykował poszukiwań u Nas - szkoda nerwów.
  7. a myślałeś o Peszocie 607?
  8. ...trochę kultury z jednej i z drugiej strony i było by po sprawie...
  9. Dalej tego nie rozmiecie Lepiej żeby jakiś starszy samochód rządowy się roztrzaskał z przebiegu jaki ma i kolejne 250tyś na głowę odszkodowania.
  10. Jakby ich nie wymienili to zaraz by ktoś napisał że pokazują się w Unii starymi samochodami a tak to przynajmniej będą jakoś wyglądać. Przy naszym długu narodowym te samochody to w sumie tylko kropla. Tylko wydaje mi się że czas w którym je zakupili niektórych kuje w oczy.
  11. ..."proste, proste HE" ...
  12. Jak zaczęło się po wymianie termostatu to tam bym szukał przyczyny. Wiem że to trochę roboty ale najlepiej jakbyś wyciągnął termostat, wsadził do wody, zaczął podgrzewać i termometrze obserwował przy jakiej temp. się otwiera może trafiły Ci się takie które się później otwierają.
  13. o wypraszam sobie BMW E38 (takie m.in. ma BOR) są za***iste :gwizdanie: za***iste nie za***iste ale Oudi lepiej się prezentuje A co do BMW serii 7... to tylko E65/66
  14. normalnie to bym powiedział że pompa wody siada ale widzę że zmieniałeś. Skoro słabo grzeje może w nagrzewnicy syfu pełno (kolega miał tak w Żenuo megan). Płukałeś instalacje wodą pod ciśnieniem?
  15. dobrze że a nie jakieś BMW
  16. a drożność węży do chłodnicy sprawdzałeś? może coś syfu się nazbierało albo przy wymianie termostatu przez nie uwagę coś zostało w przewodach( np.jakiś kawałek szmatki).
  17. A ten mondeo którego bierzesz pod uwagę to mk3 czy mk4? kolega ma mk4 i powiem że furka niczego sobie. W porównaniu do poprzednich modeli moim zdaniem duży skok.
  18. a może po prostu wskaźnik na desce wariuje? masz VAGa?
  19. :blink: :blink:Czemu ciężko?? odłączasz wtyczkę, dwie śruby na górze odkręcasz, dwie na dole luzujesz i wyciągasz całą lampę a dalej to już tylko formalność Sorry za OT-ka
  20. ...szkoda że nie graniczymy z Dubajem...
  21. Mój pierwszy A4 B5 1.6 ADP - awarie: żarówka postojowa, jeden łącznik i termostat ; druga A4 B6 2.0 ALT - awarie: dwie żarówki i termostat ( znowu ). Jak dotąd nie mam zamiaru zmieniać marki
  22. ...termostat... kilka dni temu przerabiałem to samo. Dla pewności odpal, poczekaj aż się nagrzeje do 60*C i zobacz jaki jest dolny wąż od chłodnicy. Jak będzie ciepły to termostat...
  23. Najlepiej jakbyś VAG-a zapodał
  24. Ok temat do zamknięcia wymiana termostatu rozwiązała problem
  25. Dzięki przydało się wartości są w "bolki danych" . Jak sprawdzałem to będzie termostat bo obydwie wartości rosły tak samo od razu po odpaleniu silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.