Treść opublikowana przez WinterOOOO
-
[B6 AVF] Czy wahacze od a4 b5 pasuja do b6
...i chyba łączniki są inne
-
[B5 ADR] Silnik sie grzeje w trakcie jazdy dochodzi do 100 stopni
Wsadzić do wody z termometrem, podgrzać i zobaczyć przy jakiej temp się otwiera.
-
kupić w PL samochód...
Kur...a mieć 150 tyś na auto i jechać po nie do handlarza powodzenia
-
[INNE A6] Wymiana silnika.
Znaleźć jakiegoś angola i przełożyć przynajmniej masz pewność ( jeśli jest historia autka ) przebiegu silnika i to że silnik nie jest składany w przy garażowej szopie z czterech innych.
-
[ALL] ciekawe auta, ktore mijales na trasie
Ja dzisiaj mijałem Warczyburga w sumie autko ciekawe bo mało ich śmiga niestety foty nie udało mi się zrobić
-
[ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
po swoich doświadczeniach z poszukiwań auta w PL ( tyś kilometrów po naszych drogach i kilka bezwypadkowych "igiełek" )doradzam wyjazd na zachód , jeśli jeszcze masz kogoś kto tam pracuje to tym bardziej. Jeśli bym kiedyś zmieniał to już bym nie ryzykował poszukiwań u Nas - szkoda nerwów.
-
Jak nie A4 to co... ?
a myślałeś o Peszocie 607?
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
...trochę kultury z jednej i z drugiej strony i było by po sprawie...
-
Flota BOR wzbogaciła się o 27 samochodów Audi
Dalej tego nie rozmiecie Lepiej żeby jakiś starszy samochód rządowy się roztrzaskał z przebiegu jaki ma i kolejne 250tyś na głowę odszkodowania.
-
Flota BOR wzbogaciła się o 27 samochodów Audi
Jakby ich nie wymienili to zaraz by ktoś napisał że pokazują się w Unii starymi samochodami a tak to przynajmniej będą jakoś wyglądać. Przy naszym długu narodowym te samochody to w sumie tylko kropla. Tylko wydaje mi się że czas w którym je zakupili niektórych kuje w oczy.
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
..."proste, proste HE" ...
-
[B5 ADP] Wielki problem z temperaturą. POMOCY!!!!
Jak zaczęło się po wymianie termostatu to tam bym szukał przyczyny. Wiem że to trochę roboty ale najlepiej jakbyś wyciągnął termostat, wsadził do wody, zaczął podgrzewać i termometrze obserwował przy jakiej temp. się otwiera może trafiły Ci się takie które się później otwierają.
-
Flota BOR wzbogaciła się o 27 samochodów Audi
o wypraszam sobie BMW E38 (takie m.in. ma BOR) są za***iste :gwizdanie: za***iste nie za***iste ale Oudi lepiej się prezentuje A co do BMW serii 7... to tylko E65/66
-
[B5 ADP] Wielki problem z temperaturą. POMOCY!!!!
normalnie to bym powiedział że pompa wody siada ale widzę że zmieniałeś. Skoro słabo grzeje może w nagrzewnicy syfu pełno (kolega miał tak w Żenuo megan). Płukałeś instalacje wodą pod ciśnieniem?
-
Flota BOR wzbogaciła się o 27 samochodów Audi
dobrze że a nie jakieś BMW
-
[B5 ADP] Wielki problem z temperaturą. POMOCY!!!!
a drożność węży do chłodnicy sprawdzałeś? może coś syfu się nazbierało albo przy wymianie termostatu przez nie uwagę coś zostało w przewodach( np.jakiś kawałek szmatki).
-
Jak nie A4 to co... ?
A ten mondeo którego bierzesz pod uwagę to mk3 czy mk4? kolega ma mk4 i powiem że furka niczego sobie. W porównaniu do poprzednich modeli moim zdaniem duży skok.
-
[B5 ADP] Wielki problem z temperaturą. POMOCY!!!!
a może po prostu wskaźnik na desce wariuje? masz VAGa?
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
:blink: :blink:Czemu ciężko?? odłączasz wtyczkę, dwie śruby na górze odkręcasz, dwie na dole luzujesz i wyciągasz całą lampę a dalej to już tylko formalność Sorry za OT-ka
-
Porzucone auta w Dubaju
...szkoda że nie graniczymy z Dubajem...
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
Mój pierwszy A4 B5 1.6 ADP - awarie: żarówka postojowa, jeden łącznik i termostat ; druga A4 B6 2.0 ALT - awarie: dwie żarówki i termostat ( znowu ). Jak dotąd nie mam zamiaru zmieniać marki
-
[B5 AML] Niedogrzany silnik?
...termostat... kilka dni temu przerabiałem to samo. Dla pewności odpal, poczekaj aż się nagrzeje do 60*C i zobacz jaki jest dolny wąż od chłodnicy. Jak będzie ciepły to termostat...
-
[ALL B6] Po jakim czasie powinno być 90*C
Najlepiej jakbyś VAG-a zapodał
-
[ALL B6] Po jakim czasie powinno być 90*C
Ok temat do zamknięcia wymiana termostatu rozwiązała problem
-
[ALL B6] Po jakim czasie powinno być 90*C
Dzięki przydało się wartości są w "bolki danych" . Jak sprawdzałem to będzie termostat bo obydwie wartości rosły tak samo od razu po odpaleniu silnika.