Treść opublikowana przez WinterOOOO
-
[B6 ALT] Z czego mógł wynikać błąd 17545
Witam, szukałem tego problemu na forum ale pustka. Problem zaczął się na postoju, otóż na biegu jałowym zapaliła się kontrolka "elektroniki silnika" . Po podłączeniu VAG-a wyskoczył taki błąd 17545 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1137 - 002 - Please Register/Activate - chodzi tu o długoterminową adaptacje mieszanki. Może orientuję się ktoś co mogło spowodować ten błąd? Dodam że po wykasowaniu puki co cisza.
-
[B6 ALT] Z czego mógł wynikać błąd 18043
Witam, Ktoś się orientuje z czego może wyniknąć taki błąd 18043 - Powertrain Data Bus: Missing Message from A/C Controller P1635 - 008 - Implausible Signal - Intermittent Dodam że po wykasowaniu puki co cisza, klima działa.
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
Miałem okazję obserwować kolegów którzy wstąpili do służb mundurowych i po niewczasie orientowali się że niezupełnie im to pasuje... A wycofać się nie mogli. (Pracę możesz porzucić, dezercja jest karana więzieniem i ścigana obecnie w całym NATO.) Kolega chyba trochę koloryzuje. Jak to "wycofać się nie mogli" ??? to nie cyrograf spisany z diabłem - nie podoba się, "kwit do cywila" i już.
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/3669519/Mam-syndrom-Malenczuka
-
Zna ktoś się na lornetkach??
Kiedyś rozmawiałem ze znajomym myśliwym i mówił, że na polowania używa polskiej lornetki wojskowej - taką jak ta - http://allegro.pl/wojskowa-lornetka-pzo-7x45-z-2-szt-i2034280315.html i bardzo ją sobie chwalił za jakość obrazu i za wykonanie. Miałem taką lornetkę w ręce i powiem, że jest bardzo dobra i ma bardzo szerokie pole widzenia + podziałka do obliczania odległości. Gdybyś chciał kupić to przestrzegam przed niektórymi używkami z allegro, gdyż są bardzo zniszczone przez poborowych, którzy nie zawsze szanowali powierzony sprzęt. Najlepiej uderzyć przejazdem do Kołobrzegu lub Koszalina - są tam sklepy które sprzedają wojskowy sprzęt i oblukać w jakim jest stanie.
-
Zna ktoś się na lornetkach??
Dokładnie taką samą kupiłem :sick3: :sick3: opis wyżej - jak dla mnie dobra chińszczyzna - a ten zoom moim zdaniem w ogóle nie potrzebny. Lepsze ( na pewno trwalsze ) stałe 16x lub 20x na większe trzeba już jakiś statywik - co jak co ale ręce się troszkę trzęsą ( i nie jest to choroba )
-
Zna ktoś się na lornetkach??
Witam, Kiedyś też szukałem dla siebie i skusiłem się na lornetkę bushnella z regulowanym zoomem 10x30 - powiem że zapłaciłem grubo ponad 300 zł i produkt okazał się bardzo tandetny. Mechanizm zoom, raz że nie działał równo na obydwa okulary, dwa po kilku użyciach rozsypał się, trzy okulary były "przekoszone" tzn. nie patrzyły w to samo miejsce, przy normalnym zoomie nie przeszkadzało ale przy większym już tak. Później kupiłem lunetę z firmy YUKON http://allegro.pl/luneta-obserwacyjna-yukon-20-50x50-wa-i2027986552.html i jestem z niej bardzo zadowolony bardzo dobre wykonanie ( na pewno nie jest to jakaś chińszczyzna ) nie tylko lunety ale i soczewek - w porównaniu z bushnellem. Teraz jak bym szukał lornetki to: ze stałym zoomem ( 16x do 20x ) i z jak największą średnicą obiektywu - im większa tym po prostu lepiej. Sam myślę zakupie lornetki i podejrzewam, że też będzie to YUKON http://allegro.pl/lornetka-yukon-futurus-20x50-i2022411202.html . Tylko po przebojach z Bushnellem chciałbym wpierw ją zobaczyć i sprawdzić.
-
[ALL B6] Zakładać gaz czy nie??
Przez te 6 m-cy na Pb jaki przebieg zrobiłeś? Teraz jak jeździsz na LPG to po jakim przelocie zapala się kontrolka?
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
Hmm z takie uprawnienia na pewno się przydadzą nic tylko na szukać miejsca na logistyce, tym bardziej, że dużo jednostek poszukuje kierowców z takimi uprawnieniami. Co do tatuaży to widziałem kilku, którym "wystawały" w niewielkim stopniu poza mundur i w sumie nie mieli przez to jakiś wielkich nieprzyjemności. Jesteś ze Szczecina wiec masz kilka jednostek z dobrym dojazdem do wyboru zaczynając od Szczecina przez Stargard na Choszcznie kończąc.
-
[ALL B6] Zakładać gaz czy nie??
Witam, Pozwolę sobie odświeżyć temacik również biję się z myślami odnośnie założenia LPG do ALT-ka i mam kilka pytań do użytkowników tych silników z LPG: 1) czy po założeniu LPG wzrósł apetyt na olej? mój obecnie szamie 0.1 L na 1000km i chciałbym żeby tak zostało. 2) jak sprawują się te silniki po większych przebiegach na LPG?
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
A masz jakieś inne papiery, typu: prawo jazdy "C", jakieś kursy, np: spawacz?
-
[ALL] Dobra Nuta jako dzwonek MP3
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
-
[B6 ALT] Problem z powtórnym zapaleniem
A tak z innej beczki - skoro zanim do pracy dojedziesz i jeszcze się przełączy na LPG to jakie Ty przeloty robisz roczne że LPG założyłeś?
-
[ALL B6] Mieszanie płynów hamulcowych???
OK Dzięki. A odnośnie tego płynu to brać typ 200 zamiast SL-6 do samochodów z ESP?Bo już zamówiłem SL-6 ale jak coś to jeszcze mogę zmienić.
-
[ALL B6] Mieszanie płynów hamulcowych???
Aha jeszcze jedno devastation, przy wymianie tego płynu jak trzeba robić z tymi odpowietrznikami: parę razy pompować hamulcem, przytrzymać pedał i odkręcić odpowietrznik, poczekać aż trochę zleci, zakręcić i od nowa pompować czy odkręcić i pompować do czasu aż zacznie lecieć świeży płyn. ( jeśli opcja numer 2. to ze sprzęgłem robimy tak samo?)
-
[ALL B6] Mieszanie płynów hamulcowych???
Źle się wyraziłem Dzięki Tomik za info
-
[ALL B6] Mieszanie płynów hamulcowych???
Sorry że tak męczę kichę ale rozumiem że kolejność spuszczania starego płynu to przód lewy, prawy, tył lewy, prawy ?
-
[ALL B6] Mieszanie płynów hamulcowych???
A odnośnie hamulców ( w B6 ) to trzeba VAG-iem pompę pobudzać a nie pompować nogą, tak?
-
[ALL B6] Mieszanie płynów hamulcowych???
:co: można jaśniej z tym sprzęgłem?
-
[ALL B6] Mieszanie płynów hamulcowych???
nie jaki ma byc, a raczej jaki jest, a jest STARY !!!!!!! wlej Ate Typ200, i to jak najszybciej Ale mówisz o dolewce czy o wymianie całości?
-
[ALL B6] Mieszanie płynów hamulcowych???
A ktoś wie jaki to może być płyn o zielonkawym zabarwieniu? DOT-a zostawię na późniejszą wymianę całego płynu. Teraz chciałbym dolać do maxa bo mam między 50/50 a min ale dla świętego spokoju chcę dolać.
-
[ALL B6] Mieszanie płynów hamulcowych???
Witam, Panowie mam pytanie, otóż chciałem dolać płynu hamulcowego, z przyzwyczajenia zakupiłem DOT-4 ( patrząc na zbiornik zauważyłem, że taki również zaleca producent). Chciałem dolać a tu zonk, płyn w zbiorniku zielonkawy a DOT żółtawy. Wie Ktoś czy te płyny można ze sobą mieszać? i co to za płyn w tym zbiorniku jest?
-
Dieta-Spalenie tkanki tłuszczowej
Zrezygnuj z kolacji i zacznij biegać. Ja tak poradziłem sobie ze swoją nadwagą a miałem budowę podobną do twojej.
-
[ALL B6] Miejsce podpiecia VAG
:szukaj: w dziale "Diagnostyka VAG" http://en.openobd.org/locations/audi_a4_8e.jpg
-
[ALL] Jaki pistolet na CO2 do 400zł
Co racja to racja