Treść opublikowana przez johnnythebest
-
Płukanka silnika co i jak ?
Dev a jak mam pełny stan oleju na bagnecie to spokojne mogę dolać tą płukankę czy muszę najpierw trochę spuścić oleju?
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
Na początku wrclaguna pisze, że: 1BE = sportowy układ jezdny (obniżony o 20 mm w stosunku do 1BA) 1BV = sportowy układ jezdny (quattro GmbH) Sprawdziłem u siebie po VIN'ie i wyszło że mam: 1BE Sports suspension/shock absorption, a mam quattro. Czyli jak to naprawdę się ma odnośnie napędu?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
OK dziękówa bo niepotrzebnie kupiłbym C3
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Endriuu na początku napisane jest że C3 pracuje lepiej w niższych temperaturach od SPECIFICa ale C3 znów lepsza jest do PDFa, tak? Czyli jak nie mam PDFa to niema sensu C3?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wg Was który lepszy będzie do AVFa? MOTUL SPECIFIC VW 505.01 czy MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dziękówa
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Aaaa ok czyli poprostu do starego oleju wlewam np. ENGINE FLUSH LM2640 co endriuu zaproponował, zostawiam na ok 15 min. na włączonym silniku, potem spuszczam olej i standardowa procedura? Dzięki wielkie za pomoc A wlać mogę na włączonym silniku przez bagnet?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Możecie wskazać mi dobry środek do płukanki? Oraz podrzucić linka czy krótki opis zrobić jak ją dobrze wykonać? Będę wdzięczny :-)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Chłopaki zmieniłem auto i chce zmienić olej. W historii serwisowania widzę, że poprzedni właściciel lał olej 507.00, natomiast chce zalać MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40. Po spuszczeniu starego oleju normalnie wlać nowy czy jakieś płukanie muszę zrobić? Wczesniej w AFNie jak zmieniałem z Castrola na Motula to nie robiłem płukania a gdzieś na forum w jednym wątku natknąłem się na wpis jak ktoś takrobił i stąd te pytanie Silnik AVF
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Mi przy jeździe z prędkością 150-180km/h po A4 wyskakiwało 8,2-8,6 litra. Domyślam się że to normalka? AVF w quattro
-
Zestaw do czyszczenia i woskowania (czarny lakier)
Czemu strzał w kolano? Zła z nich para?
-
Po deszczu parują klosze. Lampy nigdy nie rozbierane (ksenon).
Wymieniłeś uszczelki od regulacji świateł? Gdzie je kupowałeś?
-
Z kim jechać po auto ?
W Polsce nie jest łatwo kupić dobre B6, większość samochodów przywiezione przez handlarzy ma kręcone liczniki a jak auto jeździło po PL dosyć długo i miało kilku właścicieli to tym bardziej kapa... Aktualnie jestem z tym na bieżąco i widzę jak jest...
-
Wymiana dwumasy Zabrze i okolice
CTR Tuning z Gliwic (na granicy z Zabrzem)
-
Pomarańczowa kontrolka świateł i auto nie odpala
O widzisz, dzięki kolego za info i za linka W weekend zabiore się za to
-
Pomarańczowa kontrolka świateł i auto nie odpala
Smigam B5 ale problem dotyczy B7 BRD, na początku juz poprawiłem info bo tylko w tagu miałem Posprawdzam VAGiem podczas uruchamiania i spr czy cos sie pojawiło nowego. NIc robionego nie miałem. Teraz zaczeło się coś sypać. Tak jak na wstepie napisałem, że ktoś znalazł w czym tkwi problem tylko że chodzi o jakiś przekaźnik w CPU
-
Pomarańczowa kontrolka świateł i auto nie odpala
A taki czujnik byłby problemem że auto nie mogłem odpalić?
-
Pomarańczowa kontrolka świateł i auto nie odpala
No to bynajmniej wiem juz od czego ta kontrolka jest Nie mam, mam ori xenony. Gdzieś wyczytałem że może to być czujnik poziomu pojazdu
-
Pomarańczowa kontrolka świateł i auto nie odpala
Panowie pomocy, Dwa razy auto nie odpaliło mi na mieście Musiałem wzywać kolesia żeby uruchomił mi go, podpiął VAGa i niby jakiś błąd ABSu i że hamulce sie zblokowały Za drugim razem ponoć nie było żadnego błędu, przeprowadził procedure kasowania błędów i pomogło. I niby żadnych błędów na silniku nie było. Jak nie mogłem odpalic auta na FISie pojawiła się kontrolka którą pierwszy raz widzę i nie mogę na necie nigdzie jej znaleźć: Znalazłem na yt taki sam błąd, kolo pisze że nie wiedział jaki przekaźnik szwankuje i zmienił wszystkie trzy przekaźniki znajdujące się w tej czarnej skrzynce z elektryką po lewej stronie. Pytanie czy ktoś zna taki przypadek i jak namierzyć dokładnie który przekaźnik szwankuje? https://www.youtube.com/watch?v=mhfHj6wAm3o Auto: A4 B7 BRD 2007
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ufff dzieki Panowie za ostrzeżenie Czyli na nowo szukam pływaka
-
Zlokalizowanie i naprawa pływaka poziomu paliwa w Audi A4 B5 1.9 TDI AFN
U mnie jest już wytarty kawałek dolnego paska potencjometru i czyszczenie nic mi nie dało. Czy orientruje się ktoś z Was czy idzie to jakoś naprawić? Zastanawiałem sie nad lutowaniem ale to raczej nic nie da bo to naplastiku jest W ASO za taki pływak krzykneli mi 430 PLN
-
Kasacja przepływomierza powietrza podczas chipowania
czyli co lepiej, zaplacic 100zł za wykasowanie przepływomierza czy lepiej dołożyc i kupić nowy i mic wszystko tak jak sie nalezy?
-
Kasacja przepływomierza powietrza podczas chipowania
Panowie ostatnio sprawdzałem logi przed chipowaniem i okazuje się że przepływomierz powietrza jest do wymiany. Chiper który bedzię mi chipował auto powiedział że może mi go wykasować z komputera i bedzie to tak jakbym wogóle go nie miał i że niby bedzie all ok. Pytanie moje takie czy auto bez przepływki bedzie normalnie śmigało?
-
Co to za felgi?
Z zewnątrz wygląda jak felga z S-line'a, a to czy markowa to odkręc koło i zobacz co masz napisane od wewnątrz felgi, czy masz znaczek audi
-
Czy dekle tego typu są rozbieralne?
Chce kupić felgi ale dekle są trochę przyniszczone i stad moje pytanie: - czy dekle tego typu są rozbieralne żeby je odnowić? http://img20.tablica.pl/images_tablicapl/119458635_6_644x461_dekielki-audi-s-line-a3-a4-a6-a8-s3-s4-s6-s8-tt-8p0-601-165-g-.jpg - i przy okazji zapytam, żeby nie zakladać innego watku, czy felgi R17 8cali ET43 spokojnie podejdą do B5, nie będą ocierać gdzieś?