Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

johnnythebest

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez johnnythebest

  1. Panowie szukam nowych opon na lato 225/45 R17 do 350 PLN, jak narazie zastanawiam się nad: 1. FIRESTONE FIREHAWK SZ90µ 2. Barum BRAVURIS 2 Co byście polecili i dlaczego Barumy troszke tańsze są
  2. Panowie przycisk od świateł awaryjnych "tyka" tzn. oddaje dźwięk tak jakby światła awaryjne działały lub kierunkowskaz. Wystarczy ze włączę stacyjkę i zaczyna tykać, czasami przestaje a czasami cały czas wariuje Miał ktoś podobny problem, na elektryce znam się jak "świnia na gwiazdach" także nie wiem od czego się zabrać, czy kwestia ingerencji w to plastikowe cacko czy kupno nowego
  3. Panowie że się tak wtrącę, orientujecie się jak to jest z obniżeniem samochodu, chciałem swoją B5 Avant obniżyć o 30/30 tylko wyczytałem ze normalnie to przód wyzej stoi niz tył i jak sie obniży to nie za dobrze to wyglada, wiec nasuwa sie pytanie czy trzeba coś kabinowac zeby załozyc np. 40/30 ?? Czy to sie tyczy kazdej Audi czy tylko z napedem Quattro ??
  4. Wczoraj pisali, że UE chce nowa akcyze wprowadzić na olej napędowy, czyli ropa będzie droższa o 60 gr od PB95 Tylko ze wszystkie kraje musza sie na to zgodzic, ale z tego co wiadomo to sie na to zgodza bo wieksza kasa do budzetu im wpadnie
  5. Zajebiaszczy kolor, i te fele Niby standard ale są pikne :> Sam na takie poluje ale R17
  6. Aha no to git malina :>, czyli jak dorzuce u siebie do tego opony 225/45 i zawieche -30/30 to bedzie dobrze leżało A jak z cena, opłaca sie za taka kasiore??
  7. Panowie czy te fele beda pasowac do mojej B5, oraz czy się opłaca za taką kasiore. Szukam ala RS4 ET35 ale nic ciekawego nie ma w dobrej kasiorce. 8JX17H2, 5X112, ET 35 http://allegro.pl/alu-17-cali-audi-okazja-i1493250574.html
  8. Hehe pierwszy raz coś takiego słysze, że by ktoś "cofke" robił ale wielki szacun
  9. To moja "dziecina", jeszcze nie zdążyłem się nią pochwalić i zawitać na spota ale to już niebawemmam nadzieję :>
  10. Też tak właśnie myślałem, ale wolałem usłyszeć Waszych opinii :> Cena jak juz to bez ostatniego zera powinna być :>
  11. Panowie a co myślicie o takim "cudzie techniki"?? http://moto.allegro.pl/audi-a4-a-4-a-4-wstawki-na-halogeny-tuning-spoiler-i1359732834.html Troche drogo ale nie trzeba aż tyle rezać
  12. A jakby wsadzić zamiast nokii inny sub o takiej średnicy ??
  13. A zamiast tego, wiecie czy można w miejsce ori suba wsadzić jakiś inny, zeby zostawić sobie te schowki ??
  14. Hmm...a dokladniej co z jarzmami?? Jarzma są ok, nie ma luzów, klocki nie są luźne Ok juz wiem co jest raczej źle, prawdopodobnie mam do wymiany tuleje na zaciskach i teraz pojawia się pytanie czy idzie je jakoś wymienić czy cały zacisk musze kupić ??
  15. Mi podczas uruchomienia wycieraczek jak sa w pozycji pionowej, to wydobywa sie stuk. Zaglądnełem pod maskę i okazało się że śruba która napędza wycieraczki podczas obrotu unosi sie i opada i to wydobywa dzwiek stuku. Wie ktoś jak to naprawić czy trzeba cały mechanizm wymieniać?? Jeszcze tego nie rozbierałem także nie mam pojecia z czym to sie je
  16. Pamiętam ten reportaż, to był Ford Mondeo, wystrzeliła wtedy bodajże poduszka pasażera jeśli się nie mylę
  17. Dla pewności odłączyłem akumulator, tak jak pisaliście nie wsadzałem kluczyka do stacyjki podczas gdy poducha była wykręcona, po zamontowaniu poduchy włączyłem zapłon i kontrolka zgasła :> Dzięki Panowie
  18. Już wszystko wiadome, można wymienić same poszycie
  19. Panowie chodzi mi o Opla Corse ale myślę, że w A4 tak samo będzie Jak to w Oplach bywa, popękało mi na rogach poduszki, tam gdzie "pipki" są Powiedzcie mi czy można wymienić jakoś poszycie poduszki powietrznej czy całą poduchę muszę kupować ??
  20. W takim razie znajomy dobrze prawił Oki doki, dzięki bardzo Panowie za pomoc
  21. No właśnie też tak myślałem , ostatnio znajomy powiedział mi, że nie muszę akuma odłączać i że jak nie wsadze kluczyka do stacyjki i nie włącze zapłonu to kontrolka mi się nie zaświeci?? Możliwe to jest
  22. Panowie czy podczas odkręcania kierownicy i przed odczepieniem wtyczki od poduszki, trzeba odłączyć akumulator ?? I jak się ma sprawa z ponownym podłączeniem poduszki, czy trzeba później wygaszać kontrolkę?? Dokładnie chodzi mi o Opla Corsę ale sądzę że działanie jest takie same jak w A4
  23. Ogladając wczorajszy mecz Milanu to powiem Wam, że Milan może w tej edycji trochę namieszać, dzięki odmłodzonej kadrze...
  24. Ja tam za nikim nie jestem, mi o obojętne kto wygrywa, czy to Barca czy Real, lubie oglądać dobre widowisko
  25. Na pierwszym miejscu stawia się wygrana a później rozmawia się o stylu, bo co z tego że drużyna gra piękny futbol jak przegrywa Aczkolwiek mając jednych z najlepszych piłkarzy na świecie w klubie to powinni grać piękny futbol Chyba, że co za dużo (gwiazd) to nie zdrowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.