Treść opublikowana przez johnnythebest
-
Polecane opony letnie
Panowie szukam nowych opon na lato 225/45 R17 do 350 PLN, jak narazie zastanawiam się nad: 1. FIRESTONE FIREHAWK SZ90µ 2. Barum BRAVURIS 2 Co byście polecili i dlaczego Barumy troszke tańsze są
-
[ALL B5] Problem z dźwiękiem od świateł awaryjnych lub kierunkowskazów
Panowie przycisk od świateł awaryjnych "tyka" tzn. oddaje dźwięk tak jakby światła awaryjne działały lub kierunkowskaz. Wystarczy ze włączę stacyjkę i zaczyna tykać, czasami przestaje a czasami cały czas wariuje Miał ktoś podobny problem, na elektryce znam się jak "świnia na gwiazdach" także nie wiem od czego się zabrać, czy kwestia ingerencji w to plastikowe cacko czy kupno nowego
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
Panowie że się tak wtrącę, orientujecie się jak to jest z obniżeniem samochodu, chciałem swoją B5 Avant obniżyć o 30/30 tylko wyczytałem ze normalnie to przód wyzej stoi niz tył i jak sie obniży to nie za dobrze to wyglada, wiec nasuwa sie pytanie czy trzeba coś kabinowac zeby załozyc np. 40/30 ?? Czy to sie tyczy kazdej Audi czy tylko z napedem Quattro ??
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wczoraj pisali, że UE chce nowa akcyze wprowadzić na olej napędowy, czyli ropa będzie droższa o 60 gr od PB95 Tylko ze wszystkie kraje musza sie na to zgodzic, ale z tego co wiadomo to sie na to zgodza bo wieksza kasa do budzetu im wpadnie
-
[B5 AFN] NIEBIESKI AVANT mod str2
Zajebiaszczy kolor, i te fele Niby standard ale są pikne :> Sam na takie poluje ale R17
-
[ALL B5] Czy te fele będą pasować i czy się opłaca za taką kasiore
Aha no to git malina :>, czyli jak dorzuce u siebie do tego opony 225/45 i zawieche -30/30 to bedzie dobrze leżało A jak z cena, opłaca sie za taka kasiore??
-
[ALL B5] Czy te fele będą pasować i czy się opłaca za taką kasiore
Panowie czy te fele beda pasowac do mojej B5, oraz czy się opłaca za taką kasiore. Szukam ala RS4 ET35 ale nic ciekawego nie ma w dobrej kasiorce. 8JX17H2, 5X112, ET 35 http://allegro.pl/alu-17-cali-audi-okazja-i1493250574.html
-
[ALL B5] Przekładka calego środka z polifta do przedlifta
Hehe pierwszy raz coś takiego słysze, że by ktoś "cofke" robił ale wielki szacun
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To moja "dziecina", jeszcze nie zdążyłem się nią pochwalić i zawitać na spota ale to już niebawemmam nadzieję :>
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Też tak właśnie myślałem, ale wolałem usłyszeć Waszych opinii :> Cena jak juz to bez ostatniego zera powinna być :>
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Panowie a co myślicie o takim "cudzie techniki"?? http://moto.allegro.pl/audi-a4-a-4-a-4-wstawki-na-halogeny-tuning-spoiler-i1359732834.html Troche drogo ale nie trzeba aż tyle rezać
-
[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku
A jakby wsadzić zamiast nokii inny sub o takiej średnicy ??
-
[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku
A zamiast tego, wiecie czy można w miejsce ori suba wsadzić jakiś inny, zeby zostawić sobie te schowki ??
-
[ALL B5] Stuki z lewej przedniej strony podczas delikatnego hamowania
Hmm...a dokladniej co z jarzmami?? Jarzma są ok, nie ma luzów, klocki nie są luźne Ok juz wiem co jest raczej źle, prawdopodobnie mam do wymiany tuleje na zaciskach i teraz pojawia się pytanie czy idzie je jakoś wymienić czy cały zacisk musze kupić ??
-
[B5 AFN] Głośny mechanizm przednich wycieraczek.
Mi podczas uruchomienia wycieraczek jak sa w pozycji pionowej, to wydobywa sie stuk. Zaglądnełem pod maskę i okazało się że śruba która napędza wycieraczki podczas obrotu unosi sie i opada i to wydobywa dzwiek stuku. Wie ktoś jak to naprawić czy trzeba cały mechanizm wymieniać?? Jeszcze tego nie rozbierałem także nie mam pojecia z czym to sie je
-
[ALL] Odkręcenie kierownicy a kontrolka poduszki
Pamiętam ten reportaż, to był Ford Mondeo, wystrzeliła wtedy bodajże poduszka pasażera jeśli się nie mylę
-
[ALL] Odkręcenie kierownicy a kontrolka poduszki
Dla pewności odłączyłem akumulator, tak jak pisaliście nie wsadzałem kluczyka do stacyjki podczas gdy poducha była wykręcona, po zamontowaniu poduchy włączyłem zapłon i kontrolka zgasła :> Dzięki Panowie
-
[ALL] Poszycie poduszki powietrznej
Już wszystko wiadome, można wymienić same poszycie
-
[ALL] Poszycie poduszki powietrznej
Panowie chodzi mi o Opla Corse ale myślę, że w A4 tak samo będzie Jak to w Oplach bywa, popękało mi na rogach poduszki, tam gdzie "pipki" są Powiedzcie mi czy można wymienić jakoś poszycie poduszki powietrznej czy całą poduchę muszę kupować ??
-
[ALL] Odkręcenie kierownicy a kontrolka poduszki
W takim razie znajomy dobrze prawił Oki doki, dzięki bardzo Panowie za pomoc
-
[ALL] Odkręcenie kierownicy a kontrolka poduszki
No właśnie też tak myślałem , ostatnio znajomy powiedział mi, że nie muszę akuma odłączać i że jak nie wsadze kluczyka do stacyjki i nie włącze zapłonu to kontrolka mi się nie zaświeci?? Możliwe to jest
-
[ALL] Odkręcenie kierownicy a kontrolka poduszki
Panowie czy podczas odkręcania kierownicy i przed odczepieniem wtyczki od poduszki, trzeba odłączyć akumulator ?? I jak się ma sprawa z ponownym podłączeniem poduszki, czy trzeba później wygaszać kontrolkę?? Dokładnie chodzi mi o Opla Corsę ale sądzę że działanie jest takie same jak w A4
-
Piłka nożna
Ogladając wczorajszy mecz Milanu to powiem Wam, że Milan może w tej edycji trochę namieszać, dzięki odmłodzonej kadrze...
-
Piłka nożna
Ja tam za nikim nie jestem, mi o obojętne kto wygrywa, czy to Barca czy Real, lubie oglądać dobre widowisko
-
Piłka nożna
Na pierwszym miejscu stawia się wygrana a później rozmawia się o stylu, bo co z tego że drużyna gra piękny futbol jak przegrywa Aczkolwiek mając jednych z najlepszych piłkarzy na świecie w klubie to powinni grać piękny futbol Chyba, że co za dużo (gwiazd) to nie zdrowo