Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. Witam , obecnie mam założone ori 16 7J ET42 , na lato chciałbym zalozyc 17 7,5J ET35 chciałbym mniej wiecej zachowac podobny stan "wystawiania" felgi czy po zmianie na te 17 nie beda wystawac , trzec ?
  2. Witam , mam pytanie do znawcow , czy ta felga : http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/61/38/16/3761381659_1 jest ori jezeli tak jaki jest jej nr ?
  3. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. ważne zeby z kluczyka otwierala i zamykala wszystkie zamki alarm i podczerwień nie jest konieczny
  5. Witam teść kupił a4 b5 w której nie ma pompki centralnego wiszą tylko 3 wtyczki i 1 rurka , może wie ktoś z jakimi nr pompka tu powinna być (95r) foto :
  6. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. Witam ,nurtuje mnie kwestia grzania świec żarowych w moim AWX , dziś przy temperaturze +1 sprawdziłem na fajce napięcie było tylko kilka sekund około 3 , następnie odłączyłem czujnik g62 ku mojemu zdziwieniu napięcie było tylko 10-12 sekund . Czy cos powoduje tak krotka prace świec ?
  8. dużo jest przeciwników tego typu włączników ja postanowiłem spróbować i kupiłem taki za 38 zł wizualnie jest super podświetlenie ma taki sam kolor wierzchnia warstwa odporna na ścieranie , były też opinie ze twardo chodzi , może jest delikatnie twardszy skok ale moim zdaniem jest ok jak na nowke za taka cene poki co działa 2 miesiąc , jak najbardziej polecam
  9. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w tylnej lampce podsufitki ? jeżeli tak to nie wyciaga sie szkiełek tylko całą lampke
  10. Tak , do wszelakich tworzyw sztucznych w aucie , używam w swojej b6 i jest jak najbardziej ok
  11. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    GETem : Grill Audi S4 B6 oryginał czarny 8E0853651H5PV
  12. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do oski zawsze multi do konca
  13. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakiś chinol jak i lampy tylne
  14. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Natychmiast s4 na tył do sedana optymistycznie
  16. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te rury też można oczyścić z oleju , koledze raczej chodziło o kolektor ssący
  17. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak Pzu to zapewne 10 % stracisz , moja baba rok temu też przytarła na parkingu starego nissana kilka rys i zbity kierunek w błotniku , polecialo 10% w Pzu , z MiniCasco niech sie wypowie ktos kto takie cos posiada , ja nie mam pojecia
  18. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystkie nie , zniżki leca w zaleznosci od kosztow naprawy uszkodzonego przez Ciebie auta i np. odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu , jak przytarles zapewne poleci 10 % . Swoje auto naprawiasz sam z własnych pieniedzy jezeli nie posiadasz AC ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- btw. zależnie od TU mogą potracić 10-25 % zniżek
  19. Może to i ma sens , tylko czemu w lato i przy temperaturach +10 i więcej pali od strzała nawet po 2 dniach
  20. Sprawdzilem dzis z rana przy -2 i zatkanym wezyku klapy gaszacej odpalil lepiej niz zwykle nie trzeba bylo krecic kilka sek. U mnie uszczelniacze pd wymienione i gniazda w nienagannym stanie.
  21. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1. Raczej nie ramka ma inny kształt 2. można ale widac góre lodowki co szpetnie wyglada 5. Tak
  22. objaw mam ten sam ale nie probowalem tego z tym wezykiem jutro z rana odepne
  23. mycha1236 odpowiedział(a) na dave_86 temat w 1.9TDI
    u mnie czyszczenie pomoglo na 3 dni nastepnie znow to samo wiec zaslepilem i mam spokoj
  24. mycha1236 odpowiedział(a) na dave_86 temat w 1.9TDI
    tak ten na grzybku ściągnij go , zatkaj go np. śrubka ( ale go nie nakładaj z powrotem ) przejedz się i napisz jak wrażenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.