Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Legia to by pewnie chciała remis
  2. http://allegro.pl/wahacze-lemforder-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-wawa-i2151297200.html Jak Cię stać to wymień komplet, będziesz miał spokój, jeśli chcesz wymieniać tylko padnięte to miej świadomość że za jakiś czas będziesz wymieniał następne.
  3. Pewnie nie trzeba, zdecydowałeś się już na te lampki? Może lepiej zespolone?[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 18:33_________________________________________________Cris mnie uprzedził
  4. G12 jest dostępny także w sklepach motoryzacyjnych w zamiennikach np. Febi, sam takim zalałem. http://allegro.pl/plyn-do-chlodnicy-g12-febi-zimowy-koncentrat-1-5l-i2120350188.html Raczej nie, dlatego robi się to najczęściej przy wymianie rozrządu a przynajmniej co drugą wymianę.
  5. Mogłeś wymienić pompę wody bo nie wiadomo kiedy była wymieniona :gwizdanie: Zamiast Borygo trzeba było zalać G12 +.
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Messi też regularnie strzela karne, swoją drogą już kilka zmarnował w tym sezonie :gwizdanie:
  7. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    5-1 :gwizdanie:
  8. Szukaj coś takiego: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=245355.0 1BE czyli -20 mm.
  9. Bez kupowania krótszych sprężyn się nie obejdzie :gwizdanie: chyba, że naładujesz cegłówek do bagażnika
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  11. Syntetyk
  12. pepik odpowiedział(a) na disem temat w Audi A4 B5
    Czytałeś podobne tematy? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239743.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242199.0
  13. pepik odpowiedział(a) na daro5 temat w Audi A4 B5
    Np. takie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235910.0
  14. Nie koniecznie, w przedliftach ta poducha lubi się odklejać i to daje właśnie podobny efekt
  15. Taki jak w tej aukcji http://allegro.pl/audi-a4-s4-kratka-zderzak-belka-kierownica-grill-i2119029830.html Fajny sedanik
  16. pepik odpowiedział(a) na daro5 temat w Audi A4 B5
    Rozumiem, że masz czarne sprężyny? Napisz jakie masz kolory kropek na sprężynach?
  17. dobrze??? chyba nigdy nie pracowałeś 5-6 dni w tygodniu po 12-14 godzin Z jednej strony jak jedziesz tylko dorobić na 3-4 tygodnie to dobrze jest porobić jak najdłużej ale jeśli chcesz tak pracować cały rok to może być ciężko :gwizdanie:
  18. U mnie też jest doświetlenie wnętrza itp. więc nie masz żadnego s-line. Wejdź sobie w dział Moja A4 i obczaj co można zrobić z autem, jak je ulepszyć itp. i nie będziesz pisał takich rzeczy...
  19. Masz tu zdjęcie mojego wnętrza a mam 97 rok. To samo co u Ciebie? A może ja też mam s-line
  20. Zwyczajny mini lift tylko kiera z es-ki (s4).
  21. Nie warto, ale jak chcesz. Aha myślałem, że to nowy nabytek
  22. Daj zdjęcia auta :gwizdanie:
  23. Ile dałeś za tego s-line :gwizdanie: Nie kupuj chromu na metry bo to g.wno warte
  24. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Inter-Bologna 0-3 Szkoda, że Lech przegrał z Bełchatowem(0-1), puchary się oddalają i będzie po drużynie
  25. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    1-1 Genkow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.