Treść opublikowana przez pepik
-
Ile prawdy w słowach byłego właściciela??
Świetny ten kolorek
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Jak robiłeś ramkę na czarno farbą czy folią? Sam mam to w planie
-
[B5 ABC] Brak Przeglądu i DZWON
Kolego mamy maj :gwizdanie: Ty od lutego jezdzisz bez przeglądu? Współczuje, wydaje mi się że dostaniesz mandat za brak dowodu czy tam badań technicznych a z odszkodowaniem nie powinno być problemu biorąc pod uwagę okoliczności kolizji.
-
Piłka nożna
No to zdaniem komentatora tyle też ma Kuba ale ten sezon nie jest w jego wykonaniu najlepszy
-
Piłka nożna
no kutwa, oniemiałem - tzn ile ?? Nie wiem i nie chce mi się sprawdzać ale mówił o tym przy świetniej grze Neuera nogami
-
Piłka nożna
Ładny mecz Najlepszy był "Anderton" jak przez cały czas na Andersona mówił komentator No i news bramkarz Schalke ma tyle samo asyst w Bundeslidze co Kuba Błaszczykowski :gwizdanie:
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
Dzięki kolego
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
Aha no bo tamta manetka rzeczywiście chodziła lepiej (ciszej i sprawniej) od tej którą teraz włożyłem nie chciałbym używać WD-40 więc może by tak tej wazeliny zapodać? Ona jest ogólnodostępna?
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
Oczywiście ja też będę wymieniał u mnie spaliła się ta od świateł i trafiłem akurat na ten długi weekend więc jeżdże tylko w dzień i to bez świateł Powiedzcie czy przy manetce jest też jakaś kostka która mogła się zjarać i którą też będę musiał kupić i wymienić?[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 09:33_________________________________________________Manetka wymieniona i wszystko ok światła działają i nikt mi już nie mruga z naprzeciwka okazało się że przyczyną były wypalone styki w manetce, dokładnie wszystko pooglądałem i nie widać nic niepokojącego oprócz tej wymienionej manetki. Moje pytanie, po wymontowaniu spalonej manetki było na niej widać ślady jakiegoś "oleju" czy to normalne czy jednak "italiano" przesmarował manetkę
-
[B5 AJM] Moja Czarna OOOO by DRG25
Miód na tej feldze :gwizdanie:
-
[ALL B5] Moja nowa stara b5
Ładna felga Ten Pan chyba rzeczywiście nie leje tylko podlewa trawkę z węża, którego widać na wysokości łydki, raczej plus dla fotografa za ujęcie bo to wygląda jakby "lał pod drzewem"
-
Piłka nożna
Legia wygrała :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Czy to pilot do centralnego zamka
Kolego wcześniej pisałem że mam taki sam problem i ten sam typ alarmu, ale u mnie wszystko ładnie śmiga a kompletnie nie znam się na elektronice. Myślę że najlepiej podjechać do dobrego elektryka i on ogarnie temat za kilka zł.
-
mandat za wyprzedzanie
Jeśli dojdzie do sprawy to na bank ją przegrasz :gwizdanie: Swoją drogą kierowcy PKS-ów to kombinatorzy, sam dużo jezdziłem pks-em do szkoły, połowy drogi jadą na luzie, a jak już jest z górki to wiadomo nie przekraczają 50/60 km/h no a pózniej za stodoła ropke spuszczają, jeżdżą środkiem drogi i ciężko ich wyprzedzić ale Tobie sie udało
-
[B5 ADP] Co sadzicie o tych wahaczach
Tych wahaczy nie zakładałem ale już chyba lepiej kupić MS bo cena podobna a jakieś opinie pozytywne czytałem. Jeśli chodzi o 2 pytanie to tak jeśli masz gwarancje na wahacze i założysz je w ASO to powinni uznać gwarancje, a jak założysz je sam albo w jakimś tam warsztacie będzie ciężko :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Pod warunkiem że brat też będzie chciał wrócić Napisałem to bo to jego pierwsze trafienie w lidze tureckiej a mamy koncówke sezonu :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Brożek strzelił dla Trabzonsporu :gwizdanie:
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
Hmm a da się wymienić tak jakby tylko połowe czyli te dwie od świateł i kierunków po lewej stronie czy trzeba komplet z manetką wycieraczek?
-
Niechciane smsy - co robić ?
500727864 jest to numer ewidentnie z orange ale teraz można przenosić numery bez ich zmiany i może on być również w play-u. Ale to nie ma znaczenia w tym przypadku.
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
Mam nadzieję bo nie chciałbym stracić mojej niuni [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 19:55_________________________________________________Czy manetka z polifta podejdzie do mojej staruszki z 97 r.? [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:04_________________________________________________Co jeszcze oprócz manetki odpowiada za prawidłowe działanie świateł? Bezpieczniki sprawdzone, wszystkie ok.
-
Piłka nożna
Lech dalej przegrał :gwizdanie: tym razem z Zagłębiem 1-0
-
Piłka nożna
Napisz tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140740.0;highlight=pi%B3ka+no%BFna
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
no to włącz a zobaczysz dymek :naughty: :naughty: :naughty: nie musisz jezdzic zeby to sprawdzić wystarczy odpalić auto Włączałem je kilka razy i nie było dymu Masz jakiś inny pomysł niż manetka?
-
[ALL] Porysowali mi auto gwoździem.. co teraz?
Dają AC na auta z 1995 r. bo mi nie chcieli dać na 1997 bo za stare :gwizdanie:
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
Hmm teraz zrobiłem 20 km i nic ani dymku ani smrodku, ale świateł nie włączałem bo i tak tylko postojówki świecą