Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. A mi się koła podobają no i ten kolor :gwizdanie:
  2. Miałem podobny problem podczas jazdy zapalała mi się kontrolka świec żarowych, przyczyną był czujnik świateł stopu, wystarczyło przeczyścić jego styki i kontrolka więcej już się nie pojawiła Z tego co pamiętam to chyba na vagu pokazało błąd czujnika
  3. Ładny avant, widać że zadbany Sprzedajesz go? (karta w tylnej szybie)
  4. Te radia chodzą w granicach 200 zł wiem bo sam kiedyś szukałem CB, myślę że jak na trasy to będzie ok, dobrze dobierzesz antenkę i będzie śmigać Mam radio w podobnych pieniądzach i nie narzekam napewno już mi się nie raz zwrócił jego koszt No to nazbierałeś już tych punktów w Orlenie sam bym chciał tyle mieć ja mam dopiero 5 tys więc hot-dog i cola jak narazie mi się należą
  5. Za bardzo Ci nie pomoge bo mnie był innym problem, pilot wogóle nie reagował wiec ja decyduje sie na zakup nowego sterownika z pilotem. Jeśli chodzi o zaprogramowanie nowego kluczyka-pilota to musisz poszukać na forum chyba coś tam było o tym i z tego co pamietam można to zrobić bez ingerencji w elektryke.
  6. Napisz czy centralny zamek działa ok z kluczyka. Czy zamyka i otwiera wszystko jak trzeba, no i czy jest fabryczny czy dokładany. Miałem podobny problem jeszcze wczoraj koledzy podpowiedzieli mi że wystarczy kupić sterownik centralnego z pilotem i podpiąć się pod centralkę, u mnie sterownik padł a centralke mam dokładaną. Jeszcze tego nie robiłem ale ponoć roboty na 15 min a instrukcja jest tu na forum. Poczytaj w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_domykanie_szyb_z_kluczyka-t1466.0.html;msg1578613#msg1578613
  7. pepik odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Aha i o to mi chodziło, czyli ten elektryk miał racje, ok wielkie dzieki grippen
  8. pepik odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Hmm z tego co powiedział mi elektryk to zamek centralny nie jest ori tylko dokładany, polecił mi żebym kupił na allegro nowy pilot za ok 100 zeta i on mi to założy. Tylko wiem jak to jest u mnie z tymi mechaniorami, koledze robili centralny w mercedesie bo mu sie zepsuł no i zaśpiewali 800 zł jeżeli u mnie dałoby sie to zrobić do 2 stów to byłoby super, jeśli nie to trudno bedzie musiał wystarczyć mi kluczyk Więc tak: pompka jest ok, siłowniki też, centalka też, chodzi tylko o zakodowanie pilota lub podpięcie tego kabelka do centralki o którym pisze grippen tak?
  9. pepik odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Bardzo ciekawy wątek nie wiedziałem o domykaniu szyb z kluczyka U mnie jest inny problem pilot wogóle nie działa (od momentu zakupu auta) podejrzewałem że pompka padła ale skoro z kluczyka działa wszystko (domykanie, otwieranie szyb) to jak jeden kolega pisał wczesniej pompka działa prawidłowo tak? Moje pytanie: Czy wystarczy kupić pilot centralnego zamka i go zakodować? Czy trzeba kupic cała centralke i zakładać od nowa? czy może wystarczy na nowo zakodować stary pilot? Dodam że baterie w pilocie wymieniłem ale niestety zadnej reakcji, no i że mam alarm dokładany nie fabryczny.
  10. pepik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Może minimalny spalony był ale bramka na 3-1 w Mediolanie strzelona przez Milito też była ze spalonego i właśnie gdyby nie ta bramka to Barca byłaby w finale, rozwiązaniem byłoby wprowadzenie kamer do rozstrzygania spornych sytuacji sędzia też człowiek i może się pomylić szczególnie w tak spornych sytuacjach
  11. pepik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Inter-Bayern kto by obstawił taki finał przed 1/16? hehe taka jest dzisiejsza piłka, włoska taktyka i niemiecka konsekwencja=będzie chyba nudny finał stawiam na BAYERN
  12. pepik odpowiedział(a) na Hosse88 temat w Lifestyle i Hydepark
  13. Super zrobione auto chcesz sprzedać, większość kupujących jednak patrzy na rocznik i ciężko będzie sprzedać to cacko za godziwe pieniądze, no chyba że ktoś z forum się znajdzie, kto się zna i doceni to co zrobiłeś z tym autem życzę powodzenia w sprzedaży ale za pół darmo nie oddawaj bo naprawde szkoda
  14. Daj więcej fotek :> te Angel Eyesy raczej nie znajdą uznania tutaj na forum ale to kwestia gustu powodzenia w modzeniu
  15. Ja tam tego nie słyszę heh mam inne problem jak zatankuje do pełna albo prawie do pełna to paliwko chyba wylewa się na zewnątrz bo widać smugi na błotniku ;( to chyba przez ten otworek-odpowietrznik? pod wlewem, macie podobne objawy czy tylko moja niunia na to choruje?
  16. Felgi prezentują się super
  17. Jest tego dużo na forum, zacznij od sprawdzenia świec żarowych, u mnie też ciężko kręcił bo 3 z 4 były spalone, po wymianie pali na dotyk
  18. Mam ten sam problem a co to za "manewr" który opsujesz? Czasami pomaga?
  19. robi wrażenie
  20. No tak tylko już kupiłem radio wiec temat do zamknięcia
  21. No i mamy jeszcze niespodzianke na koniec panczenistki 6 medali na tych igrzyskach a do tej pory wszystkich bylo 8 super że coś sie ruszyło w sportach zimowych w Polsce A dzisiaj na deser finał hokeja Kanada-USA powinien być super meczyk
  22. GOLD GOLD GOLD :kox: wielki szacunek dla Justyny
  23. A Justyna biegnie po złoto
  24. Bardzo ładna audinka widać że zadbana oby długo służyła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.