Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cobradd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cobradd

  1. wiesz, papier przyjmie wszystko
  2. ładna teoria spiskowa ale to raczej nie tak, ogólnie wiadomo jest że UNIDENY "sieja" po sąsiednich kanałach (jak to UKE wyraziło "nie spełniają wymagań normy zharmonizowanej w zakresie mocy na kanale sąsiednim i emisji niepożądanych nadajnika") i to było powodem zakazania sprzedaży w Polsce, problem pewnie łatwo wyeliminować ale jakoś UNIDENowi nie zależało bardzo na polskim rynku i sobie odpuścił, przynajmniej narazie. Nie ulega wątpliwośći, że gdyby usuneli ten problem i postarali sie o deklaracje zgodności to byłoby to pewnie najlepiej sprzedające sie radyjko.
  3. o ile sie orientuje to VAGiem tutaj nic nie zdziałasz, zacznij od pływaka, na forum jest wątek jak się do tego zabrać, dział warsztat jeśli mnie pamięć nie myli, potem sie możesz zainteresować czujnikiem poziomu paliwa.
  4. demontaż tylnej połki i głośników dopiero co ktoś opisywał, polecam lub uwierzyć we własne zdolności
  5. hmm, ciekawy opis braku mocy, ja bym raczej powiedział, że to opis ślizgającego się sprzegła
  6. Nie siej paniki zatankuj jeszcze ze dwa razy i bedziesz wtedy miał miarodajny obraz. To prawda, że ilość zatankowanego gazu zależy od stacji, ale są to małe różnice. Jak obliczasz spalanie to weź też pod uwage gdzie jeżdźiłeś, trasa czy miasto.
  7. 9,5/100 bardzo dobry wynik w czym problem?
  8. z tymi ratami w komisie to tylko kombinowania kupę, przecież taki kredyt ok 20tys to mozna wziąć w każdym banku na dowolny cel, kasę dostajesz do ręki płacisz za samochód i po sprawie. No i banku nie masz w dowodzie, jak sie auto znudzi to sprzedajesz bez problemu i zostaje tylko kredyt do spłacenia A co do tablic rejestracyjnych, to nawet jak kupujący jest z tego samego miasta to musi mieć tablice przy sobie podczas rejestracji bo przyklejane są nowe naklejki z numerami takimi jak są w dowodzie rejestracyjnym.
  9. a nie pamiętam, dawno mi nie szumiały
  10. na zakrętach zazwyczaj szumią łożyska, temat poruszany na forum wielokrotnie
  11. 1-masa z kostki mini ISO - połączona masa z dwóch wyjść RCA 2-RL z mini ISO - + z wyjścia lewego RCA 3-prawy głośnik - sygnał wyjściowy na prawy tylni głośnik 4-RR z mini ISO - + z wyjścia prawego RCA 5-prawy głośnik - sygnał wyjściowy na prawy tylni głośnik 6. plus po włączeniu radia z mini ISO - sterownie wzmacniaczem, znajdziesz go w kostkch ISO 7-masa - pewnie masa dla wzmacniacza 8-stały plus - opisywać chyba nie trzeba skąd go wziąć Jak chyba wywnioskowałeś z opisu powyżej z radia będą szły obydwa kanały tylko na wspólnej masie i będzie podział na lewą i prawą stronę
  12. jeśli słychać że siłownik działa a nie zamyka to trzeba zaglądnąc do drzwi co sie stało, może spadło cięgno
  13. Reszty po prostu nie widzisz, logując kilka grup zbyt rzadko są robione kolejne próbki. zauważylem własnie że pomiędzy kolejnymi odczytami był spory odstęp ale nie byłem pewny co jest tego przyczyną, dlatego napisałem żeby się ktoś mądrzejszy jeszcze wypowiedział Artur_Audi VAGa do ręki i jeszcze raz sonde zloguj ale tym razem samą grupę 7 i zrób nowy wykresik.
  14. hmm nie wiem, poczekaj aż spece powracają z roboty
  15. Zawsze lepiej zainwestować ale uniwersalna też będzie działać, mam taką u siebie. Sondy uniwerslane nie zawsze mają takie charakterystyki jak powinny mieć dlatego zazwyczaj każdy poleci ci kupić oryginalną która kosztuję coś ze 3 razy więcej, twój wybór.
  16. czy zawieszenie gwintowane nie ma to do siebie, że mozna je opuszczać i podwyżać kręcąc nakrętkami?
  17. wydaje mi sie że twoja sonda jest juz zużyta, sprawna sonda zmienia swoje napiecie w zakresie 0,2-0,8V raz na sekunde. Zrób sobie wykres w excelu czas/napiecie, u ciebie ta zmiana nastepuje raz na 2-4 sekundy ale niech ktoś bardziej doświadczony rzuci na to okiem Uniwerslana sonda to koszt około 90PLN jeśli jesteś bardzo zdesperowany.
  18. specem nie jestem ale sądze że 2000 to wystarczająco, zaraz sie wybieram do swojego samochodu to zloguje swoją sonde i porównamy
  19. to gigantyczne spalanie wskazywałoby na sonde (miałem kiedyś podobnie) ale zerknołem na twoje logi i niby sonda działa, kolega meteogda prosił żebys jeszcze zobaczył jak zachowuje sie sonda przy wyższych obrotach.
  20. Zdziwił by się na jak długo to może pomóc
  21. a czy wszystkie mozliwe opcje objeły rownież sposób podany w tym wątku? http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t63222.0.html;highlight=mode+com1
  22. najlepiej użyj to znajdziesz ile innym palą, ale jak dla mnie to taki wynnik to tylko dla typowej "dynamicznej" jazdy miejskiej jest prawidłowy."
  23. jesli chodzi o mapy w nawigacji to mieli racje od jakiegoś czasu Policja zaczeła je sprawdzać ale jeśli chodzi CB to chyba raczej chodzilo im o zezwolenie na uzywanie CB które kiedys było potrzebne ale juz nie jest, certyfikaty zgodności były i są nie ma tylko obowiązku wożenia ich ze sobą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.