Treść opublikowana przez cobradd
-
[ALL] Uniden a homologacja
wiesz, papier przyjmie wszystko
-
[ALL] Uniden a homologacja
ładna teoria spiskowa ale to raczej nie tak, ogólnie wiadomo jest że UNIDENY "sieja" po sąsiednich kanałach (jak to UKE wyraziło "nie spełniają wymagań normy zharmonizowanej w zakresie mocy na kanale sąsiednim i emisji niepożądanych nadajnika") i to było powodem zakazania sprzedaży w Polsce, problem pewnie łatwo wyeliminować ale jakoś UNIDENowi nie zależało bardzo na polskim rynku i sobie odpuścił, przynajmniej narazie. Nie ulega wątpliwośći, że gdyby usuneli ten problem i postarali sie o deklaracje zgodności to byłoby to pewnie najlepiej sprzedające sie radyjko.
-
[ALL B5] Stan paliwa/nieprawdziwy
o ile sie orientuje to VAGiem tutaj nic nie zdziałasz, zacznij od pływaka, na forum jest wątek jak się do tego zabrać, dział warsztat jeśli mnie pamięć nie myli, potem sie możesz zainteresować czujnikiem poziomu paliwa.
-
[B5 AHL] Głośniki na pamiątkę właścicielowi
demontaż tylnej połki i głośników dopiero co ktoś opisywał, polecam lub uwierzyć we własne zdolności
-
[ALL B5] Brak mocy na LPG
hmm, ciekawy opis braku mocy, ja bym raczej powiedział, że to opis ślizgającego się sprzegła
-
[B5 ADR] Duże spalanie na LPG
Nie siej paniki zatankuj jeszcze ze dwa razy i bedziesz wtedy miał miarodajny obraz. To prawda, że ilość zatankowanego gazu zależy od stacji, ale są to małe różnice. Jak obliczasz spalanie to weź też pod uwage gdzie jeżdźiłeś, trasa czy miasto.
-
[B5 ADR] Duże spalanie na LPG
9,5/100 bardzo dobry wynik w czym problem?
-
[B6 AVF] brak polaczenia interfejs z autem
- [ALL] Sprzedaż auta przez komis, na kredyt w banku
z tymi ratami w komisie to tylko kombinowania kupę, przecież taki kredyt ok 20tys to mozna wziąć w każdym banku na dowolny cel, kasę dostajesz do ręki płacisz za samochód i po sprawie. No i banku nie masz w dowodzie, jak sie auto znudzi to sprzedajesz bez problemu i zostaje tylko kredyt do spłacenia A co do tablic rejestracyjnych, to nawet jak kupujący jest z tego samego miasta to musi mieć tablice przy sobie podczas rejestracji bo przyklejane są nowe naklejki z numerami takimi jak są w dowodzie rejestracyjnym.- [B6 BDH] Szum przy skręcaniu... opony,łożyska czy może zbieżność??
a nie pamiętam, dawno mi nie szumiały- [B6 BDH] Szum przy skręcaniu... opony,łożyska czy może zbieżność??
na zakrętach zazwyczaj szumią łożyska, temat poruszany na forum wielokrotnie- [ALL B5] Instalacja tylnych głośników
1-masa z kostki mini ISO - połączona masa z dwóch wyjść RCA 2-RL z mini ISO - + z wyjścia lewego RCA 3-prawy głośnik - sygnał wyjściowy na prawy tylni głośnik 4-RR z mini ISO - + z wyjścia prawego RCA 5-prawy głośnik - sygnał wyjściowy na prawy tylni głośnik 6. plus po włączeniu radia z mini ISO - sterownie wzmacniaczem, znajdziesz go w kostkch ISO 7-masa - pewnie masa dla wzmacniacza 8-stały plus - opisywać chyba nie trzeba skąd go wziąć Jak chyba wywnioskowałeś z opisu powyżej z radia będą szły obydwa kanały tylko na wspólnej masie i będzie podział na lewą i prawą stronę- [B6 AVB] Jak wymienić płyn hamulcowy i odpowietrzyć układ hamulcowy ?
zapraszam do użycia opcji- [ALL B6] Problem z centralnym zamkiem
jeśli słychać że siłownik działa a nie zamyka to trzeba zaglądnąc do drzwi co sie stało, może spadło cięgno- [B5 ADR] Problemy z gazem po remoncie głowicy
Reszty po prostu nie widzisz, logując kilka grup zbyt rzadko są robione kolejne próbki. zauważylem własnie że pomiędzy kolejnymi odczytami był spory odstęp ale nie byłem pewny co jest tego przyczyną, dlatego napisałem żeby się ktoś mądrzejszy jeszcze wypowiedział Artur_Audi VAGa do ręki i jeszcze raz sonde zloguj ale tym razem samą grupę 7 i zrób nowy wykresik.- [B5 ADR] Problemy z gazem po remoncie głowicy
hmm nie wiem, poczekaj aż spece powracają z roboty- [B5 ADR] Problemy z gazem po remoncie głowicy
Zawsze lepiej zainwestować ale uniwersalna też będzie działać, mam taką u siebie. Sondy uniwerslane nie zawsze mają takie charakterystyki jak powinny mieć dlatego zazwyczaj każdy poleci ci kupić oryginalną która kosztuję coś ze 3 razy więcej, twój wybór.- [B5 ALL] Czy wystarczą sprężyny, czy kupować cały komplet?
czy zawieszenie gwintowane nie ma to do siebie, że mozna je opuszczać i podwyżać kręcąc nakrętkami?- [B5 ADR] Problemy z gazem po remoncie głowicy
wydaje mi sie że twoja sonda jest juz zużyta, sprawna sonda zmienia swoje napiecie w zakresie 0,2-0,8V raz na sekunde. Zrób sobie wykres w excelu czas/napiecie, u ciebie ta zmiana nastepuje raz na 2-4 sekundy ale niech ktoś bardziej doświadczony rzuci na to okiem Uniwerslana sonda to koszt około 90PLN jeśli jesteś bardzo zdesperowany.- [B5 ADR] Problemy z gazem po remoncie głowicy
specem nie jestem ale sądze że 2000 to wystarczająco, zaraz sie wybieram do swojego samochodu to zloguje swoją sonde i porównamy- [B5 ADR] Problemy z gazem po remoncie głowicy
to gigantyczne spalanie wskazywałoby na sonde (miałem kiedyś podobnie) ale zerknołem na twoje logi i niby sonda działa, kolega meteogda prosił żebys jeszcze zobaczył jak zachowuje sie sonda przy wyższych obrotach.- [ALL B5] Piszczy w zawieszeniu
Zdziwił by się na jak długo to może pomóc- [ALL B5] Brak łączności z modułem klimatyzacji
a czy wszystkie mozliwe opcje objeły rownież sposób podany w tym wątku? http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t63222.0.html;highlight=mode+com1- [B5 AWM] Spalanie 15l/100km - czy to normalne ?
najlepiej użyj to znajdziesz ile innym palą, ale jak dla mnie to taki wynnik to tylko dla typowej "dynamicznej" jazdy miejskiej jest prawidłowy."- Jakie CB Radio i antena do Audi?
jesli chodzi o mapy w nawigacji to mieli racje od jakiegoś czasu Policja zaczeła je sprawdzać ale jeśli chodzi CB to chyba raczej chodzilo im o zezwolenie na uzywanie CB które kiedys było potrzebne ale juz nie jest, certyfikaty zgodności były i są nie ma tylko obowiązku wożenia ich ze sobą - [ALL] Sprzedaż auta przez komis, na kredyt w banku