Treść opublikowana przez siwy2326
-
sprężyny S-Line
Oznaczenie zawieszenia/twardość/wysokość 1BA = standard suspension/shock absorption 1BE/1BV = sports suspension/shock absorption 1BE: - 20mm (montowane jako sportowe) 1BV: - 30mm (zawieszenie montowane w S-line)) Twardość: 1BA - miękkie - 1BE średnie - 1BV - twarde
-
Luz na pedale sprzęgła
W tych modelach nie ma linki tylko wysprzeglik,ja u siebie jak wymienilem na nowy to tez mam taki luz okolo 1cm od gory .
-
Gdzie kupic dystanse zmieniajace rozstaw srub z 5x112 na 5x120?
Ja bralem na alledrogo,nie pamietam juz sprzedawcy.
-
Jaki kolor zacisków?
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak bedzie cos w lipcu to ja bardzo chetnie.- audi a4 avf Tdi jakie turbo
Bez żadnych przeróbek to tylko ori.najmniej przeróbek bedziesz miał jak zalozysz BRD. Od 2.7 to jest Gtb1756vk i tu jest najwiecej zabawy,dużo jest o tych przerobkach na forum.- jaka szerokosc felgi
Ja mam 8J i ET47 tylko ze opona max 235 bo 245 juz ociera.- Downpipe do Audi A4 B7 1.9TDI
Kolega Juby_p robi takie rzeczy z kwasu,odezwij sie do niego napewno nie bedziesz żałować.- Jaki kolor zacisków?
Mam jeszcze pytanko odnośnie rozbierania tych zaciskow do malowania bo widzę ze przód można rozebrac ze tloczek będzie oddzielnie a jak to ma sie do tylnych zaciskow??- Drgania powyżej 2tys obrotów
Najlepiej jak byś zrobił logi grupy 004 i dynamiczne 011.- wymiana tarcz tylnych
Wszystko tak samo tylko tloczek jest wciskano wkrecany a z przodu tylko wciskany- Kierownica multifunkcyjna
Koszt nie jest wcale taki duży,no i jaka wygoda.- Listwa napis quattro
Jest na stale.- Wycieraczki nie dochodzą do słupka.
mozliwe ze mechanizm sie przycina jak dochodzi do konca,przydalo by sie rozebrac,wyczyscic i nasmarowac dobrze.- Kierownica wielofunkcyjna - nie reaguje
Podepnij VAG'a być może samo kodowanie załatwi sprawę.- Jaki kolor zacisków?
Jaki jest kod tego czerwonego lakieru??- Cena rozrządu b6 1.9 TDI 131 KM.
Kolega ma z 2003 to jeszcze łożysko do wisko.- Szyba opada na dól
Tak jak pisałem wyżej trzeba wymienić cały mechanizm.- Szyba opada na dól
Najprawdopodobniej mechanizm do wymiany.- Dziwnie wysokie obroty silnika przy przyśpieszaniu. Czy to sprzęgło?
A kiedy sprzeglo było wymieniane??- Box Na Dach dawć naklejki ??
Cos na styl pierwszego wzoru.u mnie box troche nizej siedzi.jechalem prawie 190 i nie odlecial,muza spokoinie zaglusza szum. mam cos na ten styl- Dobrzy chiptunerzy
Popieram- PDC podłączenie
Zrób sobie wszystko ori,naprawdę nie ma z tym dużo pracy.ja u siebie sam podlaczylem i wszystko smiga jak należy.moim zdaniem nie warto bawić sie w takie kombinacje,które nie wiadomo czy zadziałaja.- vw touran 2,0 tdi h... chip
Dokładnie Na szczescie dzięki Juby_p wszystko powoli wraca do normy. W najbliższym czasie będziemy czyścić suszare jak nie pomoze to będziemy zakładać suszarke od 170 km wesji Polecam Custom Garage- Problem z elektroniką.
Najlepiej podpiac VAG'a i sprawdzic błędy. - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE