Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwy2326

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwy2326

  1. Oznaczenie zawieszenia/twardość/wysokość 1BA = standard suspension/shock absorption 1BE/1BV = sports suspension/shock absorption 1BE: - 20mm (montowane jako sportowe) 1BV: - 30mm (zawieszenie montowane w S-line)) Twardość: 1BA - miękkie - 1BE średnie - 1BV - twarde
  2. W tych modelach nie ma linki tylko wysprzeglik,ja u siebie jak wymienilem na nowy to tez mam taki luz okolo 1cm od gory .
  3. Ja bralem na alledrogo,nie pamietam juz sprzedawcy.
  4. Jak bedzie cos w lipcu to ja bardzo chetnie.
  5. Bez żadnych przeróbek to tylko ori.najmniej przeróbek bedziesz miał jak zalozysz BRD. Od 2.7 to jest Gtb1756vk i tu jest najwiecej zabawy,dużo jest o tych przerobkach na forum.
  6. Ja mam 8J i ET47 tylko ze opona max 235 bo 245 juz ociera.
  7. Kolega Juby_p robi takie rzeczy z kwasu,odezwij sie do niego napewno nie bedziesz żałować.
  8. Mam jeszcze pytanko odnośnie rozbierania tych zaciskow do malowania bo widzę ze przód można rozebrac ze tloczek będzie oddzielnie a jak to ma sie do tylnych zaciskow??
  9. Najlepiej jak byś zrobił logi grupy 004 i dynamiczne 011.
  10. Wszystko tak samo tylko tloczek jest wciskano wkrecany a z przodu tylko wciskany
  11. Koszt nie jest wcale taki duży,no i jaka wygoda.
  12. Jest na stale.
  13. mozliwe ze mechanizm sie przycina jak dochodzi do konca,przydalo by sie rozebrac,wyczyscic i nasmarowac dobrze.
  14. Podepnij VAG'a być może samo kodowanie załatwi sprawę.
  15. Jaki jest kod tego czerwonego lakieru??
  16. Kolega ma z 2003 to jeszcze łożysko do wisko.
  17. Tak jak pisałem wyżej trzeba wymienić cały mechanizm.
  18. Najprawdopodobniej mechanizm do wymiany.
  19. Cos na styl pierwszego wzoru.u mnie box troche nizej siedzi.jechalem prawie 190 i nie odlecial,muza spokoinie zaglusza szum. mam cos na ten styl
  20. Popieram
  21. Zrób sobie wszystko ori,naprawdę nie ma z tym dużo pracy.ja u siebie sam podlaczylem i wszystko smiga jak należy.moim zdaniem nie warto bawić sie w takie kombinacje,które nie wiadomo czy zadziałaja.
  22. Dokładnie Na szczescie dzięki Juby_p wszystko powoli wraca do normy. W najbliższym czasie będziemy czyścić suszare jak nie pomoze to będziemy zakładać suszarke od 170 km wesji Polecam Custom Garage
  23. Najlepiej podpiac VAG'a i sprawdzic błędy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.