Treść opublikowana przez Motor
-
[A4 B5 AVG] Kalibracja wskaźnika poziomu paliwa VAGiem
Tylko ta opcja została do zrobienia inne sposoby u mnie nie pomagają. Żaden link z opcji szukaj nie działa -- błąd 404...chyba wiadomo czemu... Dzięki koledzy za wskazówki.
-
[B5 AJM] logi kichola - przepływka czy raczej kat
Twój problem nie jest jednoznaczny jak widzisz ,że nikt nie odda życia za Twój wóz to lec do fachowca(diag.tańsza niż lmm), zapłacisz i będziesz mógł prawnie żądać jego kończyn jak się nie spisze Podmianka może dać poszlaki w sprawie. :th:
-
[B5 AFN] Poszukuje dobrego radia do 800zł. Pomóżcie !!!
Każdy znawca audio poleci Ci ALPINKE np. 9883R
-
[A4 B5 AVG] Kalibracja wskaźnika poziomu paliwa VAGiem
Koledzy potrzebuje konkrety bo linki nie działają ,a po przeszukaniu wszystkiego nie znalazłem nic co by mi pomogło. Jak ustawić wskaźnik na full po zatankowaniu do pełna (bo wskazuje daleko za) i żeby rezerwa się nie zaplała na 1/4 baku. Czy wogóle da się to zrobić. Prosze o link bądź info.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Czyli 8 litrów ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Było juz to na SPOCIKACH WARSZAWSKICH
-
[B5 AKN] Głośna praca silnika
Hydraulika siądzie ten olej kompletnie nie nadaje sie do tego silnika. A jak olej nie dociera to krzywki na wałkach się zetrą .......
-
jak sprawdzić jaki ciśnienie mi daje pompa wspomagania
Podaj numer.VIN.
-
[B5 AVG] Problem z podswietleniem licznika
Musisz dokładnie zamontowac te nowe żarówki zwracaj uwage na złącza czy dobrze przylegają.
-
[B5 AVG] Problem z podswietleniem licznika
Powinno się wymieniać wszystkie żarówki na raz w liczniku. Wymieniłaś 1 i inne podczas monatrzu się wstrząsneły pozostałe. Wymień wszystkie i bedzie git. Nie wiem co może mieć wspólnego kontrolka AIRBAG??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W B6 nie wiem ?? Do żon juz sie nie dotykam
-
Klepać czy wymienić błotnik
Tylko ten błotnik co go zamontujesz lub blacharz Ci zamontuje niech bedzie Audi-Ocynkowany a nie za 200zl z hurtowni wytłoczka polska co zardzewieje za rok. Gościu pęknie na taką kwote ,że odda sprawe do PZU.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba musisz podpiąć żonę pod Vaga i wyłączyć opcję agresja :polew: ciekawe czy połączysz się z modułem Jak próbowałem ją podpiąć to mąż sie zjawił i mało sobie interfejsa nie wyrwałem No i połączyłem się z centralnym zamkiem i ustawiłem ,że powyżej 15km/h sama się zamyka..uf jaka cisza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na szczęście pilot sie katapultował na balkonie i ocalał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty masz zone Czemu nas nie zaprosiles na slub :bicz3: Czy ja napisałem że to moja..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co sie dzieje w TVN? ..... Telewizor mi zona przez okno wywaliła wczoraj ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółw banujesz mnie za brak olimpiady
-
Własnoręczna polerka
Samemu to poleruj ręcznie pastą lekko ścierną lub woskową. za maszyne sie nie bierz jak nigdy tego nie robiłeś.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek jeden woli córkę drugi teściową.. Ja wole teściową z wyglądu a córy mają lepsze silniki...świerzsze..no...takie tam Nie ma ideału... B7 SEDAN jest cacy ...jakby co na prezent urodzinowy jak znalazł :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W klubie był może jest jeszcze Lukas kuma o ,którego chodzi ...chyba.. B6 może i ma wygląd bez rewelacji ale silnikowo 4.2 V8 do mnie bardziej przemawia Czy to w B7 rs czy S4 B6..i ten myk z kompresorem juz ja dobrze wiem co to znaczy V8 4.0 + kompresor jazda jest przyjemna, moc okiełznana i dobrze wykorzystana, nie chce sie wysiadać :drool: a i .. kompresorek jest bezawaryjny ciężko go zepsuć :gwizdanie: ale co tam B5 eres ma wygląd SZATANA Kupujta te cudo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit opcja nr 3 to ORANGE COUNTRY CHOPERS - HARLEYWIT
-
[B6 AWX] 5 czy 6 biegowa skrzynia
5 bieg tez krótszy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niebieski dzik od 0-100 w 5.00 czy kurna poniżej
-
gaśnica
Gaśnica w moim poprzednim samochodzie zamontowana była po prawej stronie nóg pasażera w czasie wypadku potłukła kostkę pasażerki kto to wymyślił żeby je tam montować debilizm
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
:th:h Podobuje mi się .Ładne fele pasują do sedana :th: