Treść opublikowana przez udy
-
[B6 BFB] Zamulony, brak dynamiki, mocy
Sprawdz dv, n75 wymień dla spokoju, powymieniaj wszystkie wezyki. Podcisnieniowe,
-
[B6 BEX] 1,8 T 190 hp drżenie, nierówna praca silnika, gaśnie na zimnym
dawaj wszystkie nawet te nie stałe, to jest klucz do tego żeby szukać przyczyny,
-
[B6 BEX] 1,8 T 190 hp drżenie, nierówna praca silnika, gaśnie na zimnym
a jakie vag wywala błędy bo nie podałeś albo się nie doczytałem
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
A jeśli byś chciał sprzedać to biorę na 100%
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Super autko :good: chciałbym u siebie to samo zrobić na zewnątrz, mam pytanie co do jasnej kierownicy multi z b7, sprzedałeś już ?? czy jeszcze nie wymieniłeś....
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
- [B5 AEB] Szarpane przyspieszenie między 2-3 tys obrotów, 1.8T AEB, proszę o pomoc!
no to teraz niech kolega wymieni przepływke, kata, kopułkę, turbinę, a na koniec podepnie vag i sie załamie,- [B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T (190) Quattro S-Line
autko jest po prostu bajka :slina: gratulacje oby dobrze się sprawowało, a jakby co to dawaj ją do pl się przerobi- [ALL] Grupowy CHIP w TUNE-UP Gdansk - sierpien
Maniusiek a ty w końcu opylasz fure czy nie- [B6 AMB] udy - 1.8 turbo AMB, w końcu po wizycie w MR Motors :)
poćwicze i będzie git po chipsie nie mogę nadążyć ze zmianą biegu- [B6 AMB] udy - 1.8 turbo AMB, w końcu po wizycie w MR Motors :)
Rumun rumun No to skoro ma 6,3 do setki to jestem zadowolony, gdybym lepiej zmieniał biegi to raczej by mnie nie dognał wogóle, mogłem jeszcze raz sprawdzić ale właśnie w tym momencie rozleciała mi się plecionka i musiałem stanąć- [B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Thomas a nie obawiasz się o skrzynię przy takich mocach ??- [B6 AMB] udy - 1.8 turbo AMB, w końcu po wizycie w MR Motors :)
:decayed: dzięki za chęć pomocy , autko mam od 1,5 roku. cewki wymieniłem już dawno, pozdro również pisz jakbyś miał jakieś pytania [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 20:48_________________________________________________uaktualnione plany na przyszłość w pierwszym poście szukam: dokładki przód s-line z kratkami opon zimowych na moje felgi 17" używanych w dobrym stanie i mam pytanie czy takie elementy jak ta listwa chromowana z tyłu oraz obwódka grilla, można to malować ?? przy okazji felgi 15" wraz z oponami zimowymi na sprzedaż, widoczne na na zdjeciach na pierwszej stronie no i miałem pierwszy kill na drodze, alfa 156 GTA 3.2 250km, dogoniła mnie dopiero przy prędkości 130km ale chyba za bardzo przeciągnałem furę i straciłem przez to, mina gościa w alfie, jakiś rumun, bezcenna, jakby mógł to by mnie chyba zastrzelił- [B6 AMB] udy - 1.8 turbo AMB, w końcu po wizycie w MR Motors :)
przejechałem ze 25 km więc ciężko powiedzieć, będe obserwował i dam znać, dzieki [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 09:51_________________________________________________co do spalania.... zalane po korek, przejechane 50 km tak na luzaka czyli trochę buta trochę spokojnej :gwizdanie: jazdy, zjazd na stację weszło 7 litrów.... sporo a póki co poleciała mi wczoraj plecionka, chodzi jak czołg i autko unieruchomione... :wallbash:- [B6 AMB] 1.8t po wizycie w MR Motors
Oj dzisiaj wyjebalo pierwszy check, nie mam lapka przy sobie ciekawe cóż to będzie [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 07:42_________________________________________________znowu evap i coś z akumulatorem, evap jakiś nowy rodzaj tego błędu, znowu gdzieś widzi jakiś wyciek, evap pump small leak coś takiego, trzeba będzie rzeźbić dalej...- [B6 AMB] 1.8t po wizycie w MR Motors
no odłączył mi ją fizycznie a następnie wyłączył w kompie, tak jak by jej wogóle już nie było, żadnych błędów już nie mam,- [B6 AMB] 1.8t po wizycie w MR Motors
jeżeli w planach masz i tak i tak chip to nie montuj tulei tylko poproś o to tunera, teraz drugą sondę mam zupełnie odłączoną.- [B6 AMB] 1.8t po wizycie w MR Motors
Rogal mi ja wyłączył, tak samo jak evap- [B6 AMB] 1.8t po wizycie w MR Motors
już poprawiłem nie wiem wiesz musiałbym wykręcić :mysli: ale chyba jak zamawiałem forge to mówiłem że mam serię sprzedawcy ale to już dawno było :gwizdanie:- [B6 AMB] udy - 1.8 turbo AMB, w końcu po wizycie w MR Motors :)
nie do opisania, zapitala jak głupie, warto było wydać każdą złotówkę na to wszystko :good:- [B6 AMB] udy - 1.8 turbo AMB, w końcu po wizycie w MR Motors :)
Dzisiejszy najlepszy mod z dotychczasowych :) :good: :good:- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_amb_18t_po_wizycie_w_mr_motors-t138616.0.html- [B6 AMB] 1.8t po wizycie w MR Motors
Witam, Przedstawiam wykres po dzisiejszej wizycie u Rogalottiego, silnik 1.8turbo, ozn AMB wersja amerykańska, 170 km seryjne, modyfikacje: turbo K04-15 fmic by kolega z forum bakuś test pipe by bakuś tip dv forge 007 wtryski 380cc od s3 dla mnie jest po prostu rewelacja, nie sądziłem że aż tak odczuję różnice, auto ciągnie na wszystkich biegach jak szalone, jestem jeszcze w szoku. Rogalotti twierdzi że jeszcze da się coś wykrzesać ale będę musiał poprawić parę rzeczy wydech itp. Może zawita sam do tego wątku to powie co tam było nie tak bo sam mogę przekręcić, ogólnie jak widać na wykresie traci moc przy 5300 obr, spada doładowanie z 1bar na chyba 0,8bar. Nie wiem czy winną nie jest tu seryjna sprężynka w dv forge. :mysli: No ale to może poczekajmy niech się wypowiedzą specjaliści. Pozdro- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
230km 325nm, wykres wkleje jak mi Rogalotti przyślę, co do wrażeń z jazdy powiem tylko tyle :kox: :kox: :kox: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Moja dzisiaj na rolkach - [B5 AEB] Szarpane przyspieszenie między 2-3 tys obrotów, 1.8T AEB, proszę o pomoc!